Za nami szampańska noc sylwestrowa, a Ci, którzy spędzali ostatni dzień 2021 roku w domach, mogli bawić się przy koncertach organizowanych przez największe stacje telewizyjne. W tym roku niewątpliwie jedną z największych gwiazd był Jason Derulo, który zaśpiewał na Sylwestrze organizowanym przez TVP. Jak wypadł zagraniczny artysta i czy spodobał się polskiej publiczności? Zobaczcie jego występy i poznajcie wszystkie szczegóły!

Reklama

Zobacz także: TYLKO U NAS: Wiemy, ile zarobi Jason Derulo za występ na Sylwestrze z Dwójką w TVP!

"Sylwester Marzeń" z Dwójką: Jason Derulo dał światowe show! Fani: "Występ petarda"

Gdy kilka dni przed Sylwestrem media obiegła informacja, że podczas "Sylwestra Marzeń" z Dwójką wystąpi Jason Derulo, w sieci zrobiło się naprawdę gorąco! Wszyscy z niecierpliwością czekali na występ zagranicznego artysty, który TVP kosztował niemało! Jak udało nam się dowiedzieć, Jason Derulo za swoje show mógł otrzymać zawrotną sumę!

- Ściągnięcie Jasona Derulo do Polski może kosztować producentów Sylwestra minimalnie pół miliona złotych plus oczywiście pokrycie kosztów podróży i hotelu dla całego sztabu - mówi nam osoba związana z branżą muzyczną.

East News/Paweł Murzyn

Zobacz także: Sylwester z Dwójką 2021/2022: Jason Derulo przyleciał do Polski! Zobaczcie, jak przywitali go fani!

Niektórzy fani jednak obawiali się, że podobnie jak Luis Fonsi kilka lat temu, a także Natalia Oreiro w 2019 roku, Jason Derulo zaśpiewa z playbacku. Tak się jednak nie stało, bo muzyk zaśpiewał na żywo, a przy tym pokazał również swoje znakomite umiejętności taneczne. Artysta wykonał dla zakopiańskiej publiczności swoje największe hity, takie jak "Savage Love", "Love not war", czy "Take You Dancing". Było to naprawdę światowe show!

Polscy fani są zachwyceni występem Jasona Derulo! W sieci możemy przeczytać wiele pochlebnych opinii na jego temat.

- Występ petarda na światowym poziomie ❤️????

- Był Najlepszy ???? Brawo ❤️❤️❤️

- Występ super???? zrobiliście mega uciechę TVP ???? Jason skradł show i przebił wszystkich innych wokalistów ????

- Jason był niesamowity! ????

- Aż miło popatrzeć i posłuchać!! I w końcu nie z playback!

- Świetny występ ???????? - piszą fani.

Według informacji uzyskanych przez "Super Express", Jason Derulo miał spore wymagania co do swojego pobytu w Polsce. W pokoju hotelowym artysty podobno nie mogło zabraknąć organicznych soków bez miąższu, wody kokosowej, suszonych i świeżych owoców, czy... wody Fidżi. Ponadto całe piętro w hotelu, w którym przebywał Derulo, zostało zarezerwowane dla artysty i jego ekipy. Dodatkowo nie mogło też zabraknąć płynów dezynfekujących, chusteczek antybakteryjnych oraz maseczek chirurgicznych.

Reklama

Patrząc jednak na reakcje polskich fanów, zdecydowanie było warto ściągnąć Jasona Derulo do Polski, bo jego show było naprawdę spektakularne! A Wam, jak się podobały występy zagranicznego artysty?

Reklama
Reklama
Reklama