Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan organizują drugie wesele
Instagram

To jeszcze nie koniec śubnych emocji! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaplanowali drugie wesele!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan organizują drugie wesele
Instagram

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan organizują drugie wesele?! Okazuje się, że już październiku ma się odbyć kolejne wielkie przyjęcie. Według doniesień "Super Expressu", para zdecydowała się na kolejną uroczystość, by w towarzystwie osób, które nie pojawiły się na ślubie i weselu w Konstancinie, uczcić zmianę stanu cywilnego.

Znajoma Radosława Majdana w rozmowie z tabloidem przyznała, że na imprezie pojawią się m.in. piłkarze z klubu Polonia i koledzy ze szkoły. Państwo młodzi i ich goście będą świętować dwa dni w hotelu Czarny Potok w Krynicy.

 

Zobacz także: Co za gest! Magłorzata Rozenek i Radosław Majdan przekazali prezenty ślubne na cele charytatywne!

To będzie takie miniwesele, pierwszego dnia huczna impreza, dobre jedzenie, alkohol i tańce, a drugiego relaks w spa - zdradza źródło SE.

Na drugim weselu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana będzie się bawić ok. 30-40 osób. Wszystko wskazuje na to, że szykuje się niezła impreza! Ciekawe, czy w związku z tym Małgorzata Rozenek może liczyć na drugi prezent od swojego męża ;) Okazuje się bowiem, że z okazji ślubu Radosław Majdan przygotował dla swojej żony niespodziankę o której opowiedzieli ostatnio w DDTVN. Piłkarz kupił Małgorzacie Rozenek wymarzony przez nią zegarek.

Jak kochamy to wiadomo, lubimy dawać te prezenty, które naprawdę cieszą. I tutaj rzeczywiście Małgosia się tak szczerze cieszyła, nie musiała udawać. Żeby ją troszeczkę uspokoić, dałem jej prezent przed weselem - przyznał Radosław Majdan. - Już dawno postanowiłem, że rzeczywiście będzie to prezent na ten nasz taki wyjątkowy dzień, bo to też kojarzy się z jakimś przesłaniem, że czas który mija na tym zegarku będziemy już spędzali razem.

Zobaczcie, jaki zegarek dostała Małgorzata Rozenek!

 

Zobacz także: Nietypowy prezent ślubny – 4 pomysły

 

Małgorzata Rozenek dostała zegarek od Radosława Majdana.

Małgorzata Rozenek dostała prezent ślubny od Radosława Majdana
ONS

Para organizuje drugie wesele dla znajomych.

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, ślub

Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10