Party Stories
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan organizują drugie wesele
Instagram
Newsy

To jeszcze nie koniec śubnych emocji! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaplanowali drugie wesele!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan organizują drugie wesele?! Okazuje się, że już październiku ma się odbyć kolejne wielkie przyjęcie. Według doniesień "Super Expressu", para zdecydowała się na kolejną uroczystość, by w towarzystwie osób, które nie pojawiły się na ślubie i weselu w Konstancinie, uczcić zmianę stanu cywilnego.

Znajoma Radosława Majdana w rozmowie z tabloidem przyznała, że na imprezie pojawią się m.in. piłkarze z klubu Polonia i koledzy ze szkoły. Państwo młodzi i ich goście będą świętować dwa dni w hotelu Czarny Potok w Krynicy.

 

Zobacz także: Co za gest! Magłorzata Rozenek i Radosław Majdan przekazali prezenty ślubne na cele charytatywne!

To będzie takie miniwesele, pierwszego dnia huczna impreza, dobre jedzenie, alkohol i tańce, a drugiego relaks w spa - zdradza źródło SE.

Na drugim weselu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana będzie się bawić ok. 30-40 osób. Wszystko wskazuje na to, że szykuje się niezła impreza! Ciekawe, czy w związku z tym Małgorzata Rozenek może liczyć na drugi prezent od swojego męża ;) Okazuje się bowiem, że z okazji ślubu Radosław Majdan przygotował dla swojej żony niespodziankę o której opowiedzieli ostatnio w DDTVN. Piłkarz kupił Małgorzacie Rozenek wymarzony przez nią zegarek.

Jak kochamy to wiadomo, lubimy dawać te prezenty, które naprawdę cieszą. I tutaj rzeczywiście Małgosia się tak szczerze cieszyła, nie musiała udawać. Żeby ją troszeczkę uspokoić, dałem jej prezent przed weselem - przyznał Radosław Majdan. - Już dawno postanowiłem, że rzeczywiście będzie to prezent na ten nasz taki wyjątkowy dzień, bo to też kojarzy się z jakimś przesłaniem, że czas który mija na tym zegarku będziemy już spędzali razem.

Zobaczcie, jaki zegarek dostała Małgorzata Rozenek!

 

Zobacz także: Nietypowy prezent ślubny – 4 pomysły

 

Małgorzata Rozenek dostała zegarek od Radosława Majdana.

Małgorzata Rozenek dostała prezent ślubny od Radosława Majdana
ONS

Para organizuje drugie wesele dla znajomych.

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, ślub

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek w niebieskiej marynarce
Fleszstyle
Rozenek-Majdan i Sablewska razem na pokazie mody. Która wybrała efektowniejszą stylizację? ZDJĘCIA
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan szykują wielką imprezę na pierwszą rocznicę ślubu?
Instagram
Newsy
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan szykują wielką imprezę z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Wydadzą fortunę!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan szykują wielką imprezę z okazji pierwszej rocznicy ślubu! Według doniesień "Super Expressu" para zamierza zaprosić aż 200 osób do jednego z warszawskich klubów nocnych, gdzie wynajęli dach z którego będą mogli podziwiać panoramę całej Warszawy. Tabloid twierdzi, że za zorganizowanie imprezy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mogą zapłacić aż... pół miliona złotych!  Zbliża się pierwsza rocznica ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana Dokładnie 10 września 2016 roku odbył się piękny ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Uroczystość odbyła się wówczas w Konstancinie Jeziornej pod Warszawą. Na weselu pojawiły się prawdziwe tłumy gości, a wśród nich wiele gwiazd. Teraz zbliża się pierwsza rocznica ślubu Rozenek i Majdana. Gwiazda TVN w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że ma już pewien plan, jak uczcić rok małżeństwa.  To ważne wydarzenie dla nas, ale chciałabym, aby inni cieszyli się razem z nami. Marzy mi się, żeby było hucznie i wesoło. To był dla nas bardzo szczęśliwy rok i warto byłoby to wszystko uczcić. Mam już pewien zamysł, ale organizację wszystkiego powierzę jednak mojemu agentowi, bo sama jestem zajęta projektami telewizyjnymi- przyznała gwiazda.  Według informacji tabloidu, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą świętować swoją rocznicę ślubu razem ze swoimi gośćmi w jednym z modnych klubów w Warszawie.  Goście będą się bawili w przepięknym miejscu, z którego roztacza się wyjątkowy widok na całą Warszawę. Wszystko wymyśliła Małgosia. Będą lały się luksusowe drinki, whisky, szampan. Goście zostaną uraczeni najwyższej klasy cateringiem, małymi przekąskami, ciastami od samej Magdy Gessler- zapewnia informator tabloidu. Szykuje się więc wielka impreza!  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek-Majdan...

Ślub Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek
Newsy
Wiemy, gdzie i kiedy odbędzie się ślub Rozenek i Majdana! Kto za niego zapłaci?
TYLKO U NAS!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieli trzydniowe wesele?! Takie rewelacje podaje Super Express. Ponadto - ślub miałby odbyć się w Boże Ciało 26 maja, a bawić się na nim ma około 50-60 osób. Koszty całej imprezy? 80 tysięcy złotych! Ile w tym prawdy? Ślub Rozenek i Majdana - kiedy i gdzie? Zgadza się tylko miejsce - rzeczywiście para ma zamiar pobrać się w luksusowym hotelu Czarny Potok w Krynicy Zdrój. Jednak na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana ma pojawić się aż 200 gości! Jak udało nam się dowiedzieć, gwiazda TVN i sportowiec mają jednak pobrać się w drugiej połowie roku, data wciąż nie jest jeszcze ustalona. Nie można więc mówić o trzech dniach wesela. Co więcej - całą imprezę ma sfinansować... Radosław! Jego perfumy Vabun cieszą się ogromnym zainteresowaniem i zarabia na nich krocie. Szykuje się więc ślub stulecia!   Zobacz: Doda nie dostanie zaproszenia na ślub Radka Majdana i Małgosi Rozenek... I wie dlaczego   Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pobiorą się w drugiej połowie roku. Ich ślub odbędzie się w luksusowym hotelu! To Radosław Majdan zapłaci za ślub!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner