Dorota Zawadzka krytykuje Maję Sablewską

Czasy popularności Doroty Zawadzkiej już dawno przeminęły. Superniania co jakis czas jednak postanawia o sobie przypomnieć. Robi to poprzez swój profil na portalu społecznościowym, na którym komentuje osobowości show-biznesu. Zawadzka krytykowała już między innymi programy "Top Model" i "Surowi rodzice" oraz podpadła Katarzynie Skrzyneckiej i Karolinie Korwin Piotrowskiej. Tym razem celebrytka postanowiła skrytykować Maję Sablewską.

- Pamiętam, gdy w X-Factor kazała pewnemu 17-latkowi rok nie chodzić do McDonaldsa i potem wrócić do programu. Była to wyjątkowo nietaktowna wypowiedź. Niejedyna zresztą w tym stylu. Osobowość nie jest na wagę. Styl także nie - napisała na Facebooku Superniania.


Do słów Zawadzkiej w rozmowie z "Na Żywo" odniosła się Sablewska, która aktualnie promuje swoją książkę o modzie i kreowaniu wizerunku.

- Ona mnie nie zna. Gdyby Superniania przeczytała moją książkę, to zdałaby sobie sprawę, że gada głupoty. Nie popieram jedzenia w fast-foodach, a rodzice tego 17-latka dzwonili do mnie po programie z podziękowaniami.

Gdyby osobowość i styl były na wagę, chyba Zawadzka nie wyglądałaby tak?