Dorota Wróblewska skomentowała sprawę Zienia
ONS
Newsy

Dorota Wróblewska skomentowała aferę z udziałem Macieja Zienia: Niektórzy zacierają z radości ręce

Obawia się, że wkrótce usłyszymy o upadku kolejnych projektantów

Sprawa Macieja Zienia zelektryzowała wczoraj wszystkie media. Spółka Zień Sp. z.o.o wydała wówczas oświadczenie, w którym oskarża projektanta o kradzież i ucieczkę do Brazylii. Projektant miał zabrać ze sobą część kolekcji oraz kilkadziesiąt tysięcy złotych w gotówce po czym przestał kontaktować się ze swoimi współpracownikami. Okazuje się również, że  Maciej Zień pojawił się ostatnio w swoim butiku w Warszawie i próbował wynieść kolejne rzeczy, uniemożliwiła mu to jednak policja. Zobacz: Maciej Zień okrada swoją spółkę? Jest oświadczenie!

Afera z udziałem słynnego projektanta zaskoczyła wszystkich. Sytuację postanowiła skomentować m.in. Dorota Wróblewska. Ekspertka modowa na swoim profilu na Facebooku porównała Macieja Zienia z Arkadiusem, który pomimo wielkiego sukcesu, wyjechał z Polski.

- Myślę, że dzisiejsze oświadczenie zaszokowało wiele osób. Po niektórych komentarzach widać jak branża mody jest sobie "przyjazna". Niektórzy zacierają z radości ręce i cieszą się z upadku "króla" mody w Polsce. No cóż. Paradoksalnie nie jest to dobra wiadomość dla całej branży. To wskazówka ja ważna jest strategia marki i konsekwencja w jej realizacji. Moim zdaniem nie będzie to ostatni tego typu komunikat. Można powiedzieć, że mamy powtórkę z przypadku Arkadiusa, który był zmuszony ze względu na długi wyemigrować z Polski. Żadnemu projektantowi tego nie życzę. Smutne to bardzo. NIE OSĄDZAJMY- apeluje Wróblewska.


Co sądzicie o aferze z udziałem Macieja Zienia?

Zobacz na Polki.pl: Wywiad z Zieniem przed jego pokazem w... kościeleMaciej Zień


Dorota Wróblewska krytykuje pokaz Zienia
Fleszstyle
Wróblewska narzeka, że nie dostała zaproszenia na pokaz Macieja Zienia i uderza w... Gojdzia! Lekarz jej odpowiada!
Wróblewska narzeka, że nie dostała zaproszenia na pokaz Macieja Zienia i uderza w... Gojdzia! Lekarz jej odpowiada!

Na wczorajszym pokazie Macieja Zienia pojawiło się sporo gwiazd, łącznie z Krzysztofem Gojdziem, który zasiadł w pierwszym rzędzie. Zaproszenia na imprezę nie otrzymała Dorota Wróblewska, o czym poinformowała na swoim Facebooku, po tym jak PR Macieja Zienia wysłał do niej informację prasową o pokazie. Producentka pokazów mody jest zdegustowana.   Dorota Wróblewska o pokazie Macieja Zienia Wróblewska w ironicznym tonie wypowiedziała się zaś o obecności m.in. słynnego lekarza gwiazd. Gojdź zasiadł w pierwszym rzędzie. Dorota zastanawia się w takim razie, czy relacja z imprezy pojawi się na  jakimś portalu medycznym: Dzisiaj dostałam piękną informacje prasową na temat pokazu Macieja Zienia :) Wspaniale, że PR działa tylko szkoda, że nie zostałam zaproszona na pokaz. No cóż, widziałam na zdjęciach, że w pierwszym rzędzie siedział słynny Pan Doktor. Dlatego wysyłajmy informacje po pokazie do osób, które były i mogą zrobić relacje z wydarzenia. Z pewnością jakiś portal medyczny opublikuje zdjęcia i przedstawi swoją opinię. P.S. Nie jestem obrażona tylko zdegustowana. Jak nie zapraszamy, to nie wysyłamy informacji z prośbą o publikacje. Proste.  Jak to powiedział Anthony Hopkins- Traktujmy się z wzajemnością. - pisze Dorota Wróblewska.  Zobacz:  Porady stylistki: jak dobrać strój do typu sylwetki i urody   Co na to sam Krzysztof Gojdź? Subtelnie zasugerował Dorocie Wróblewskiej, że jego obecność na pokazie nie była przypadkowa: Maciej Zień. IKONA. Wczorajszy pokaz mody to wspaniały powrót projektanta. Jeszcze niedawno, kiedy pojawiło się wokół niego medialne zamieszanie, wiele osób pogrzebało go żywcem i odwróciło się od niego. Co więcej niektóre samozwańcze "stylistki" i znawczynie mody dokopywały leżącemu, a tabloidy opluwały. Tak wygląda polski show-biznes - jak ktoś jest na topie ma wielu...

Maciej Zień
Agencja ONS
Newsy
Nowe fakty w sprawie Macieja Zienia. Projektant przeprasza swojego wspólnika!
Co dalej?

Afera dotycząca problemów finansowych Macieja Zienia była jednym z głośniejszych tematów w ostatnich miesiącach. Najpierw współpracownicy projektanta zarzucili mu oszustwa, potem Maciej Zień oskarżał członków swojej spółki o nieuczciwość, w tym m.in. byłego wspólnika Józefa Kosiorka. Teraz jednak sprawy przybrały nieoczekiwany obrót, ponieważ Zień na swoim profilu na Facebooku wydał oświadczenie, w którym przeprasza Józefa Kosiorka:   Pragnę przeprosić Józefa Kosiorka za udzielone przeze mnie w czerwcu 2015 roku wypowiedzi na łamach ogólnokrajowych mediów (m.in. telewizja TVN i portal Fashion Post) oraz wydane przeze mnie oświadczenie dotyczące sytuacji w spółce Zień Sp. z o.o. oraz stosunków pomiędzy Wspólnikami. Moje wypowiedzi, sugerujące nieuczciwe intencje Józefa Kosiorka w kontekście planu przejęcia kontroli nad marką i znakiem towarowym Zień, naruszyły dobre imię i dobra osobiste mojego Wspólnika, a także szacunek do jego osoby jako człowieka i przedsiębiorcy.  Oświadczam, iż przedstawione przeze mnie zarzuty wobec Józefa Kosiorka były bezpodstawne i nieprawdziwe oraz formułowane pod wpływem impulsu, wynikającego ze znalezienia się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i zawodowej. Jest mi bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji i traktuję niniejsze przeprosiny jako formę zadośćuczynienia wobec mojego Wspólnika. Maciej Zień.   Jaka zatem jest prawda? Tego do tej pory tak naprawdę nie wiadomo. Pozostaje czekać na wypowiedź Macieja Zienia, w której wyjawi całą prawdę. Problemy finansowe Macieja Zienia Wszystko zaczęło się w czerwcu, kiedy spółka Zień wydała oświadczenie , w którym napisała, że projektant bez zgdy i wiedzy członków spółki zabrał ubrania warte kilka tysięcy złotych i kilkadziesiąt tysięcy złotych w gotówce, a następnie wyjechał do Brazylii. Maciej Zień odpowiedział na zarzuty...

Maciej Zień pokazał zdjęcia ze ślubu
ONS
Newsy
Wspólnik przyjął przeprosiny Macieja Zienia! "Dojrzał. Bardzo mocno mnie oczernił, ale wszyscy popełniamy błędy"
Koniec afery w świecie mody?

Maciej Zień, po oskarżeniach wytoczonych w stosunku do swojego wspólnika , Józefa Kosiorka, przeprosił go w specjalnym oświadczeniu . Jedna z największych afer w świecie mody, gdzie współpracownicy nawzajem oskarżali się o kradzież pieniędzy, zbliża się ku końcowi. Kosiorek przyjął przeprosiny projektanta! Maciej Zień - afera w świecie mody Spółka Macieja Zienia w czerwcu tego roku wydała oświadczenie na swoim Facebooku, oskarżając projektanta o kradzież dziesiątek tysięcy złotych i działanie na szkodę firmy. Maciej obronił się przez wszelkimi zarzutami w telewizyjnym wywiadzie . W międzyczasie zdążył wyjechać do Brazylii, gdzie chciał zostać na dłużej ze swoim mężem . Niedawno jednak pojawił się w Polsce i spotkał się ze swoim wspólnikiem. Józef Kosiorek w wywiadzie z TVN 24 twierdzi:   Maciej bardzo mocno mnie oczernił, ale wszyscy popełniamy błędy. Wydaje mi się, ze jego działania wzięły się z silnych emocji i niewiedzy. Jakiś czas temu Maciej spotkał się ze mną, żeby osobiście przeprosić . Zapewniał, że chce kontynuować pracę, że chce dalej projektować. Chyba poczuł skruchę, zrozumiał, że źle zrobił, dojrzał - mówi. Czy panowie znów będą pracować razem? Kosiorek na razie nie chce o tym mówi ć. Czyżby szykował się wielki come back Macieja? Na szczęście projektant zawsze może liczyć na swojego męża. Zobacz:  Mąż Macieja Zienia wyznaje mu miłość na Facebooku!  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner