Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Nieznane fakty z życia Anny Przybylskiej
Akpa
Newsy

Przybylska 13 lat temu wyszła za mąż. Tak wyglądał ich ślub

Wiedzieliście o tym?

Anna Przybylska była jedną z najsympatyczniejszych i pogodnych gwiazd. Choć rzadko bywała na salonach, nie odmawiała wywiadów i z szacunkiem podchodziła do dziennikarzy. Zachowało się po niej kilka poruszających rozmów, w których mówiła z radością o życiu, rodzinie i trudnym czasie, jakim była dla niej choroba. Przypomnijmy: "Zakumplowałam się z panem Bogiem. Chciałabym jeszcze pożyć"

Aktorka tworzyła idealny związek z Jarosławem Bieniukiem, z którym miała trójkę dzieci. Para myślała o ślubie, ale ostatecznie nie zdecydowali się na ceremonię. Mało kto jednak pamięta, że Anna miała już na swoim koncie jeden ślub - w 2001 roku wyszła za mąż za Dominika Zygrę. Z tenisistą znała się zaledwie pół roku, a ich małżeństwo rozpadło się zaledwie po kilku miesiącach. W jednym z wywiadów udzielonych ponad 10 lat później przyznała, że decyzja o małżeństwie była wtedy kompletnym szaleństwem.
 

Ale to nie była dojrzała decyzja, głupota jakaś. Byłam niepoukładaną dziewczyną, emocjonalnie trochę rozchwianą. Wbiłam sobie do głowy, że szybko muszę mieć dziecko. Wcześnie straciłam ojca, może dlatego… Zachorował nagle na raka, zmarł w półtora miesiąca od postawienia diagnozy. 52 lata. Bardzo mi go brakowało - mówiła po latach w "Gali" Przybylska.


Wiedzieliście o tym?

Zobacz: Kluby piłkarskie Bieniuka złożyły mu kondolencje. Piłkarz może liczyć na wsparcie


Ania Przybylska i Dominik Zygra:

Anna Przybylska i Dominik Zygra

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ojciec Anny Przybylskiej zmarł na raka
ONS
Newsy
Ojciec Przybylskiej również zmarł na raka. Aktorka była obciążona genetycznie
Miała wtedy 16 lat

W ubiegłą niedzielę zmarła Anna Przybylska . W 2013 roku zdiagnozowano u niej raka trzustki. Aktorka przeszła operację, jednak nowotwór okazał się złośliwy. Wczoraj lekarz gwiazdy opowiedział o dramatycznych szczegółach choroby Przybylskiej. Gwiazda walczyła do końca swoich dni. Przypomnijmy:  Lekarz Przybylskiej o przebiegu jej choroby: Wyła z bólu. Planowała mieć kolejne dziecko Okazuje się, że w rodzinie Anny ta choroba pojawiła się już bardzo dawno temu. Kiedy miała 16 lat, na raka zmarł jej ojciec. Gwiazda szczerze opowiedziała o śmierci taty w jednym z wywiadów . Brała pod uwagę to, że również może zachorować . Dlatego też szybko zdecydowała się na założenie rodziny i dzieci: Wbiłam sobie do głowy, że szybko muszę mieć dziecko. Wcześnie straciłam ojca, może dlatego.... Zachorował nagle na raka, zmarł w półtora miesiąca od postawienia diagnozy. 52 lata. Bardzo mi go brakowało, miałam 16 lat, kiedy odszedł i moje poczucie bezpieczeństwa się rozsypało. Dlatego sama chciałam być szybko rodzicem, bo nawet jak zachoruję – myślałam – to dzieci będą już duże i sobie poradzą . Za chwilę będę mieć 34 lata, ciągle odliczam dni i myślę, co jeszcze mogę zrobić – mówiła gwiazda w dwutygodniku „Gala”. Ania osierociła trójkę dzieci - córkę Oliwię (12 l.) oraz synów: Szymona ( 9 l.) i Jana (3 l.). W czwartek odbędzie się pogrzeb gwiazdy. Zobacz:  Pogrzeb Przybylskiej w czwartek. Rodzina podała plan ceremonii Anna Przybylska na Instagramie: 

Oliwia Bieniuk pokazała jak dba o sylwetkę
Instagram
Newsy
Oliwia Bieniuk zdradziła, jaki prezent zostawiła dla niej mama. Córka Anny Przybylskiej dostała go na 18. urodziny
Oliwia Bieniuk zdradziła, jaki prezent zostawiła dla niej mama. Córka Anny Przybylskiej dostała go na 18. urodziny

Oliwia Bieniuk w rozmowie z Dorotą Wellman zdradziła, jaki prezent zostawiła dla niej mama. Okazuje się, że Anna Przybylska zostawiła dla ukochanej córki wyjątkowy prezent na jej osiemnaste urodziny. To była piękna niespodzianka dla Oliwii Bieniuk, która zaledwie kilka dni temu w gronie najbliższych świętowała swoje urodziny.  Oliwia Bieniuk dostała wyjątkowy prezent Ponad sześć lat temu Oliwia Bieniuk przeżyła prawdziwy dramat. Miała zaledwie dwanaście lat, kiedy jej mama zmarła na raka trzustki. Anna Przybylska zmarła dokładnie 5 października 2014 roku w swoim domu Gdyni.  Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom- w rozmowie z magazynem "Viva!" wspominała ostatnio Oliwia Bieniuk. Teraz okazuje się, że Anna Przybylska zostawiła dla swojej córki wyjątkowy prezent, który miała dostać na osiemnaste urodziny. Oliwia Bieniuk w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" zdradziła, co to było! Dostałam piękne perły od mamy, które miałam na swojej osiemnastce- powiedziała Oliwia Bieniuk. Prezent od Anny Przybylskiej mogliśmy zobaczyć na zdjęciach z osiemnastych urodzin Oliwii Bieniuk. Krótką relację z imprezy opublikowała wówczas modelka Zuzanna Pactwa, z którą- według medialnych ustaleń- spotyka się Jarosław Bieniuk.  Zobaczcie sami! Zobacz także:  Jarosław Bieniuk jest zakochany? Według tygodnika, jego wybranką jest słynna modelka Oliwia Bieniuk w dniu 18. urodzin otrzymała wyjątkowy prezent który zostawiła dla niej mama. Anna...

Wywiad z Anną Przybylską w Vivie!
ONS
Newsy
Ostatni wywiad Anny Przybylskiej: "Chciałabym jeszcze trochę pożyć"
Przypominamy wzruszającą rozmowę z gwiazdą

Anna Przybylska od czasu zdiagnozowania u niej choroby raczej unikała medialnych występów i wywiadów. Skupiła się na życiu rodzinnym, uciekając od intensywnego zainteresowania paparazzi. Na początku tego roku gwiazda otrzymała tytuł "Viva! Najpiękniejszej", lecz nie mogła pojawić się na ceremonii wręczenie nagród. Przypomnijmy: Przybylska i Adamczyk na dwóch wyjątkowych okładkach "Vivy!" Z tej okazji piękna aktorka udzieliła magazynowi obszernego wywiadu, który okazał się jej ostatnim. Przybylska zaznaczyła wówczas już na wstępie, że nie chce poruszać tematu swojej choroby, a był to temat zajmujący całą prasę kolorową. T on rozmowy był jednak mocno refleksyjny, choć nie brakowało w nim nadziei. Anna podkreślała, że tęskni za wiosną i latem, nie mogąc się już doczekać ich nadejścia.   Ja myślę teraz krótkoterminowo, nie ma co wybiegać za bardzo w przyszłość. Ale chciałabym strasznie, żeby już była wiosna, nie mogę się jej doczekać. Wtedy będę mogła wsiąść na rower. Tęsknię za plażą, za latem. No i mam jeszcze parę marzeń zawodowych. Ale najbardziej chciałabym wyjść z tej sytuacji, w jakiej się teraz znajduję, i móc funkcjonować tak, jak funkcjonowałam do tej pory. Jeszcze trochę pożyć. Bardzo głęboko wierzę, że mi się uda - mówiła wtedy. Przybylska nie ukrywała również, że choroba zwróciła ją ku Bogu.   Przesterowałam moją głowę na pozytywne myślenie, żeby cieszyć się życiem. I walczyć, bo mam o co. I wiesz, co - wyspowiadałam się pierwszy raz od 13 lat. Teraz znowu kumpluję się z Panem Bogiem, chodzimy co niedziela na kawę. Bardzo dobrze mi z tą przyjaźnią, lecz nie narzucam nikomu mojej wiary, nie manifestuję jej i nie zmuszam innych, aby razem ze mną na tę niedzielną kawę chodzili. Ale uwierz mi, że po tych spotkaniach jest mi naprawdę o wiele lżej. I myślę, że dostałam swoją...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner