W ubiegły weekend mama Macieja Musiała zmieniła status cywilny. O Annie Markiewicz-Musiał zrobiło się ostatnio głośno za sprawą występu w kultowym programie Polsatu "Taniec z Gwiazdami", gdy wystąpiła wraz z synem. 53-latka nie ukrywała, że czerwiec będzie dla niej wyjątkowy, gdyż wychodzi za mąż. Jak się okazuje, już jest po ceremonii, co potwierdziła sama zainteresowana w swoich mediach społecznościowych.

Reklama

Mama Macieja Musiała wyszła za mąż

Mama Macieja Musiała zachwyciła publiczność w programie "Taniec z Gwiazdami". Widzom ciężko było uwierzyć, że aktor do programu zaprosił mamę, bowiem Anna Markiewicz-Musiał, wygląda bardzo młodo i często podkreślano, że wygląda jak siostra aktora. Po fenomenalnym występie 53-latka znalazła się w centrum zainteresowania i wiele osób zastanawiało się, kto zdobył jej serce. Aktorka do 2014 roku związana była z Andrzejem Musiałem, który jest tatą Maćka. A w miniony weekend miała miejsce wyjątkowa uroczystość i mama Maćka Musiała ponownie została żoną. Kobieta nie mogła ukryć swojego szczęścia i podzieliła się z obserwatorami kilkoma kadrami.

Maciej Musiał z mamą
Maciej Musiał z mamą Pawel Wodzynski/East News

Anna Markiewicz-Musiał na swoim profilu na Instagramie dodała wyjątkowy post, pod którym znalazły się wymowne hasztagi: "miłość", "mąż", "żona", "razem najlepiej".

1. Poranne spotkanie.Podziękowanie za wszystko, co się wydarzyło. Niespodziewanie, nieoczekiwanie, po ludzku nie do pomyślenia, wymyślenia, zaplanowania. A po Bożemu według obietnicy: zaufaj, jestem z tobą, widzę, mam plan, u mnie wszystko jest możliwe. Moje horyzonty są szersze, niż myślicie, a moja miłość przekracza wasze wyobrażenia.2. Wdzięczność.3. Najpiekniejsza codzienność.
- napisała Anna Markiewicz-Musiał.

Pod postem od razu posypały się gratulacje od fanów, którzy cieszą się szczęściem, mamy Macieja Musiała.

Serdeczne gratulacje!
Pięknie. Wszystkiego najpiękniejszego dla Was!
Samych wspaniałości! Dajesz nadzieję
- komentowali fani.

53-latka postanowiła również podzielić się z obserwatorami, kilkoma zdjęciami nowej błyskotki, którą chętnie prezentowała na swoim Instastories. Nie zabrakło również zdjęcia dłoni jej męża.

Zobacz także

I my przyłączamy się do tych gratulacji! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Reklama

Zobacz także: Mama Macieja Musiała o relacji z synem: "Szukał tożsamości, musiał odciąć się ode mnie"

Anna Markiewicz-Musiał
Instagram/Anna Markiewicz-Musiał
Maciej Musiał z mamą
Maciej Musiał z mamą Instagram@maciejmusial_official
Reklama
Reklama
Reklama