Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Wywiad z Anną Przybylską w Vivie!
ONS
Newsy

Przybylska w "Vivie!": Chciałabym jeszcze pożyć. Byłam u spowiedzi

Szczery wywiad z aktorką

Anna Przybylska od kilku miesięcy ogranicza swoje publiczne występy niemal do zera i nie pojawia się w mediach. Wciąż jednak cieszy się ogromną popularnością i sympatią publiczności - to właśnie ich głosy sprawiły, że aktorka wygrała w tym roku plebiscyt "Viva! Najpiękniejsi 2014". Jako zwyciężczyni trafiła też na okładkę najnowszego numeru magazynu. Przypomnijmy: Przybylska i Adamczyk na dwóch wyjątkowych okładkach "Vivy!"

W środku numeru znajdziemy również obszerny wywiad z gwiazdą. Rozmowa z Przybylską jest niezwykle szczera i personalna, choć aktorka już na wstępie zaznacza, że nie chce rozmawiać o chorobie, z którą się zmaga, a o której było swego czasu bardzo głośno. Nie ukrywa natomiast, że ostatnie doświadczenia sporo zmieniły w jej życiu i przede wszystkim myśleniu. Przybylska wyznaje szczerze, że znów zwróciła się ku Bogu i po latach "przerwy" jej wiara znów zyskała na sile. Nie zamierza jednak nią epatować.
 

Przesterowałam moją głowę na pozytywne myślenie, żeby cieszyć się życiem. I walczyć, bo mam o co. I wiesz, co - wyspowiadałam się pierwszy raz od 13 lat. Teraz znowu kumpluję się z Panem Bogiem, chodzimy co niedziela na kawę. Bardzo dobrze mi z tą przyjaźnią, lecz nie narzucam nikomu mojej wiary, nie manifestuję jej i nie zmuszam innych, aby razem ze mną na tę niedzielną kawę chodzili. Ale uwierz mi, że po tych spotkaniach jest mi naprawdę o wiele lżej. I myślę, że dostałam swoją lekcję od Niego w jakimś celu. Po coś - wyznała w rozmowie z "Vivą!".


Zapytana o plany nie chce wybiegać daleko w przyszłość. Mówi też o swoich marzeniach, które mogą zdawać się prozaiczne, ale widać, że dla Przybylskiej mają dużą wartość. Wyznaje też przejmująco, że po prostu chciałaby "jeszcze trochę pożyć".
 

Ja myślę teraz krótkoterminowo, nie ma co wybiegać za bardzo w przyszłość. Ale chciałabym strasznie, żeby już była wiosna, nie mogę się jej doczekać. Wtedy będę mogła wsiąść na rower. Tęsknię za plażą, za latem. No i mam jeszcze parę marzeń zawodowych. Ale najbardziej chciałabym wyjść z tej sytuacji, w jakiej się teraz znajduję, i móc funkcjonować tak, jak funkcjonowałam do tej pory. Jeszcze trochę pożyć. Bardzo głęboko wierzę, że mi się uda - dodaje.


To pierwszy tego typu wywiad Przybylskiej - cała rozmowa w najnowszym numerze "Vivy!".

Zobacz: Przybylska w nowej fryzurze podziękowała za tytuł "Viva! Najpiękniejszej 2014"

Anna Przybylska na Instagramie:

Anna Przybylska
Akpa
Newsy
To już dwa lata bez Ani Przybylskiej. W ostatnim wywiadzie mówiła: "Teraz znów kumpluję się z Panem Bogiem"
To już dwa lata bez Ani Przybylskiej. W ostatnim wywiadzie mówiła: "Teraz znów kumpluję się z Panem Bogiem"

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Wszyscy jej najwierniejsi fani nie mogli pogodzić się ze śmiercią aktorki. Ania Przybylska starała się unikać medialnych wystąpień od momentu w którym zdiagnozowano u niej raka trzustki. Ania udzieliła swojego wywiadu Vivie. Mówiła wówczas, że bardzo tęskni za latem, za ciepłem, że myśli teraz o mniejszych sprawach, raczej krótkoterminowo... Zobacz też:  Lekarz Anny Przybylskiej ukarany. Zdradzał szczegóły choroby Ani i jej planowanej ciąży przed milionami widzów (...) nie ma co wybiegać za bardzo w przyszłość. Ale chciałabym strasznie, żeby już była wiosna, nie mogę się jej doczekać. Wtedy będę mogła wsiąść na rower. Tęsknię za plażą, za latem. No i mam jeszcze parę marzeń zawodowych.  Ale najbardziej chciałabym wyjść z tej sytuacji, w jakiej się teraz znajduję, i móc funkcjonować tak, jak funkcjonowałam do tej pory. Jeszcze trochę pożyć. Bardzo głęboko wierzę, że mi się uda  - mówiła wówczas Ania Przybylska. Zaskakujące również było to, że Ania wprost przyznała się, że choroba zbliżyła ją do Boga. Przesterowałam moją głowę na pozytywne myślenie, żeby cieszyć się życiem. I walczyć, bo mam o co. I wiesz, co - wyspowiadałam się pierwszy raz od 13 lat. Teraz znowu kumpluję się z Panem Bogiem, chodzimy co niedziela na kawę.  Bardzo dobrze mi z tą przyjaźnią, lecz nie narzucam nikomu mojej wiary, nie manifestuję jej i nie zmuszam innych, aby razem ze mną na tę niedzielną kawę chodzili. Ale uwierz mi, że po tych spotkaniach jest mi naprawdę o wiele lżej. I myślę, że dostałam swoją lekcję od Niego w jakimś celu. Po coś  - tłumaczyła w wywiadzie Ania Przybylska.   Zobacz:  Bieniuk i Przybylska myśleli o ślubie. Po śmierci Ani czeka go ogromne wyzwanie   Anna Przybylska jest nadal kochana przez fanów!  ...

Wywiad z Anną Przybylską w Vivie!
ONS
Newsy
Ostatni wywiad Anny Przybylskiej: "Chciałabym jeszcze trochę pożyć"
Przypominamy wzruszającą rozmowę z gwiazdą

Anna Przybylska od czasu zdiagnozowania u niej choroby raczej unikała medialnych występów i wywiadów. Skupiła się na życiu rodzinnym, uciekając od intensywnego zainteresowania paparazzi. Na początku tego roku gwiazda otrzymała tytuł "Viva! Najpiękniejszej", lecz nie mogła pojawić się na ceremonii wręczenie nagród. Przypomnijmy: Przybylska i Adamczyk na dwóch wyjątkowych okładkach "Vivy!" Z tej okazji piękna aktorka udzieliła magazynowi obszernego wywiadu, który okazał się jej ostatnim. Przybylska zaznaczyła wówczas już na wstępie, że nie chce poruszać tematu swojej choroby, a był to temat zajmujący całą prasę kolorową. T on rozmowy był jednak mocno refleksyjny, choć nie brakowało w nim nadziei. Anna podkreślała, że tęskni za wiosną i latem, nie mogąc się już doczekać ich nadejścia.   Ja myślę teraz krótkoterminowo, nie ma co wybiegać za bardzo w przyszłość. Ale chciałabym strasznie, żeby już była wiosna, nie mogę się jej doczekać. Wtedy będę mogła wsiąść na rower. Tęsknię za plażą, za latem. No i mam jeszcze parę marzeń zawodowych. Ale najbardziej chciałabym wyjść z tej sytuacji, w jakiej się teraz znajduję, i móc funkcjonować tak, jak funkcjonowałam do tej pory. Jeszcze trochę pożyć. Bardzo głęboko wierzę, że mi się uda - mówiła wtedy. Przybylska nie ukrywała również, że choroba zwróciła ją ku Bogu.   Przesterowałam moją głowę na pozytywne myślenie, żeby cieszyć się życiem. I walczyć, bo mam o co. I wiesz, co - wyspowiadałam się pierwszy raz od 13 lat. Teraz znowu kumpluję się z Panem Bogiem, chodzimy co niedziela na kawę. Bardzo dobrze mi z tą przyjaźnią, lecz nie narzucam nikomu mojej wiary, nie manifestuję jej i nie zmuszam innych, aby razem ze mną na tę niedzielną kawę chodzili. Ale uwierz mi, że po tych spotkaniach jest mi naprawdę o wiele lżej. I myślę, że dostałam swoją...

Korwin o chorobie Przybylskiej i okładce "Vivy!"
ONS
Newsy
Korwin zachęca do modlitwy za Przybylską: Choroba to intymna sprawa
Karolina skomentowała przejmujący wywiad gwiazdy

W poniedziałek Anna Przybylska zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Viva! Najpiękniejsza 2014". Nie mogła odebrać nagrody osobiście, ale głosującym podziękowała za pośrednictwem wiadomości wideo. Zgodnie z tradycją trafiła też na okładkę najnowszego numeru "Vivy!" i udzieliła magazynowi obszernego i przejmującego wywiadu. Przypomnijmy: "Chciałabym jeszcze pożyć. Byłam u spowiedzi" W rozmowie z "Vivą!" Przybylska nie chciała poruszać tematu choroby, z którą się zmaga, ale ton jej wypowiedzi jest raczej refleksyjny, żeby nie powiedzieć smutny... Wywiad z Anną wzbudził spore poruszenie wśród internautów, choć znaleźli się i tacy, którym otwartość gwiazdy i jej obecność na okładce po wojnie z paparazzi nie do końca przypadła do gustu. O komentarz w tej sprawie postanowiliśmy zapytać Karolinę Korwin Piotrowską . W rozmowie z nami Karolina absolutnie podkreśla, że temat oceny wypowiedzi Przybylskiej czy jej pojawienia się w mediach w ogóle nie powinien być podnoszony.   Oceniając ten wywiad trzeba pamiętać, że ona jest chora, co na pewno wpływa na nią samą i na to, co mówi publicznie. Ja sama zupełnie nie czuje się na siłach mówić, czy to dobrze, że jest okładka, czy nie i nie sprowokujecie mnie do tego. Choroba to ważna, bardzo intymna i indywidualna sprawa. Wyobraźmy sobie, co by było, gdyby Piotrek okładkę miał, a Ania nie…lepiej więc sobie nie wyobrażajmy może, bo wizja ciśnie się do oczu potworna, wizja straszna, tabloidowa, która znowu nie dałaby jej żyć. Uważny obserwator prasy zobaczy, ze to stare zdjęcie, z kampanii firmy kosmetycznej, w której Przybylska brała udział. Znaleziono sposób, by jej nie męczyć sesją. Myślę, że zamiast dyskutować na temat wywiadu skupmy się na tym, by wymodlić dla niej zdrowie. Może te kawki z Panem Bogiem plus dobra energia ludzi jej pomogą. Oby, bo to fajna, radosna osoba. Jak bardzo lubiana pokazuje...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner