Panieńskie mieszkanie Meghan Markle Mieszkanie Meghan Markle w Toronto Mieszkanie Meghan Markle w Kanadzie Meghan Markle w swoim mieszkaniu w Kanadzie Mieszkanie Meghan Markle w Toronto
Panieńskie mieszkanie Meghan Markle
Point2homes.com/Instagram
1/11
Panieńskie mieszkanie Meghan Markle
Point2homes.com/Instagram

 

Zanim Meghan Markle zakochała się w księciu i została księżną Sussex, prowadziła spokojne życie w Kanadzie. Choć Meghan wychowała się w Los Angeles, gdzie nadal mieszka jej rodzina, w 2011 roku przeprowadziła się do Toronto, gdzie pracowała na planie serialu “The Suits”. Amerykański serial o prawnikach przyniósł jej niesamowitą popularność, powstało kilka sezonów tego serialu, dlatego Kanada stała się dla Meghan drugim domem. Tam też wynajęła piękną posiadłość przy 10 Yarmouth Road w Toronto. Zanim cały świat w 2016 roku dowiedział się, że Meghan spotyka się z następcą brytyjskiego tronu, Harry i Meghan spotykali się w Kanadzie, mieszkali w domu aktorki. Później jednak, gdy brytyjskie media dowiedziały się o ich związku, Meghan musiała pożegnać się ze spokojnym życiem w Toronto. Pod jej domem dzień w dzień stali paparazzi, dlatego z czasem przeprowadziła się do Londynu, żeby być bliżej ukochanego. Zamieszkała z nim w Kensington Palace, a jej dom w Toronto został wystawiony na sprzedaż. Za ile?

Zobacz: Nie tylko Meghan Markle ciągle zalicza wpadki! Wtopa księcia Harry'ego na weselu przyjaciół!

2/11
Mieszkanie Meghan Markle w Toronto
Point2homes.com

Jeszcze przed ślubem Meghan i księcia Harry'ego dom został wystawiony na sprzedaż. Można go było kupić na stronie Point2homes.com. Za ile? Dom został wystawiony na sprzedaż za 1,4 miliona dolarów czyli ok. 5 mln złotych. A jak wygląda? Zobacz zdjęcia w naszej galerii!

Zobacz: Oto długa lista prezentów, których Meghan Markle NIE może przyjmować

3/11
Mieszkanie Meghan Markle w Kanadzie
Point2homes.com

Dom Meghan Markle ma jadalnię, salon, kuchnię, trzy sypialnie, dwie łazienki, garaż i ogród za domem. Jest naprawdę spory i bardzo przyjemnie urządzony!

4/11
Meghan Markle w swoim mieszkaniu w Kanadzie
Instagram

Zanim Meghan Markle zaręczyła się z księciem, prowadziła swój profil w social mediach i chętnie pokazywała zdjęcia ze swojego kanadyjskiego domu. Mogliśmy zobaczyć nie tylko jej selfie w lustrze, ale też urocze fotki z psami czy zdjęcia z sypialni!

5/11
Mieszkanie Meghan Markle w Toronto
Instagram

Meghan Markle, która przeprowadziła się do Kanady ze słonecznego Los Angeles chciała, żeby jej dom wyglądał jak kalifornijski bungalow i był urządzony w jasnych kolorach i był przestronny. Taki też efekt udało jej się osiągnąć! Zobacz więcej zdjęć!

6/11
Mieszkanie Meghan Markle w Kanadzie
Point2homes.com

W 2017 roku Meghan Markle po kilku latach mieszkania w Toronto, przeprowadziła się do Londynu. Tam obecnie mieszka ze swoim mężem w dużo większych luksusach, ale i tak z pewnością z sentymentem myśli o swoim kanadyjskim domu!

7/11
Panieńskie mieszkanie Meghan Markle w Kanadzie
Instagram

Garderoba Meghan Markle.

8/11
Panieńskie mieszkanie Meghan Markle
Instagram
9/11
Meghan Markle robi sobie selfie w mieszkaniu
Instagram
10/11
Mieszkanie Meghan Markle w Kanadzie
Instagram
11/11
Psy Meghan Markle
Instagram
Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle