Czadman, Doda
East News/ons.pl

Doda o disco polo: "Tragiczna moda!". Czadoman odpowiada: "Nie powinna się nabijać". A Doda na to...

Czadman, Doda
East News/ons.pl

Doda ostro wypowiedziała się o modzie na muzykę disco polo. Artystka w wywiadzie radiowym przyznała, że kompletnie nie rozumie fascynacji tego typu muzyką. Na jej słowa zareagował Czadoman, gwiazdor tego stylu muzycznego. Co powiedział?

Doda krytykuje disco polo

Kolejna afera w show-biznesie! Doda przyznała, że nie lubi muzyki typu disco polo. Co więcej, gwiazda zapowiedziała, że jeśli moda na tę muzykę nie minie, ona sama wyjedzie z kraju:

Mnie zaskakuje to, że teraz wraca moda na disco polo. Nie wiem, czy się wyprowadzić z kraju, czy przeczekać po prostu tę tragiczną modę - powiedziała w wywiadzie.

Na reakcję świata muzyki disco polo nie trzeba było długo czekać! Szybko zareagował gwiazdor tego stylu Czadoman, który nie pozostawił na Dodzie suchej nitki:

Nikt nie będzie tu jej trzymał na siłę, myślę, że nikt za nią nie zapłacze. Powinna wiedzieć, że to my jesteśmy dla ludzi, a nie ludzie dla artystów - jeżeli tego nie wie, to faktycznie lepiej, jak ona wyjedzie. (...) I nie powinna nabijać się z disco polo! Ja też lubię pograć na gitarze w domu, posłuchać rocka, Czajkowskiego czy Beethovena. Jeśli jej coś nie pasuje, to naprawdę nikt w tym kraju nie będzie jej trzymał - powiedział muzyk w wywiadzie dla "Super Expressu".

Myślcie, że będzie kontynuacja i Doda mu odpowie?
 

AKTUALIZACJA (7.11.15, godz. 14:40)
Super-disco-express bzdur - tak Doda skomentowała wypowiedź Czadomana w SuperExpressie. I zajęła się ważniejszymi rzeczami, m.in koncertem w Lublinie oraz spotkaniem na zakupach z 12-letnia fanką, która straciła wszystko w wybuchu gazu :)

Ahh... Sobotni poranek zaczęłam od przeczytania super-disco-express bzdur󾌲 Dziś widzimy się w Lublinie!!!!Zapraszam...

Posted by Doda on 7 listopada 2015


 

 

 

 

Zobacz też: Rafał Maślak kocha polskie disco. Tak bardzo, że wystąpił w teledysku jednego z zespołów disco polo

 

Doda powiedziała, że nie rozumie mody na disco polo

 

Doda w niebieskiej sukience
ons.pl

 

Czadman ostro odniósł się do jej słów

 

Czadman w borodowej marynarce
East News

 

 

 

 

Więcej na temat Doda Czadman
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26