Bójka Dody i Szulim
ONS
Newsy

Jak skończyła się bójka Dody z Szulim? Znamy nowe fakty

Interwencja policji to nie wszystko

Wczoraj wieczorem w Chorzowie odbyła się gala plebiscytu "Niegrzeczni 2014". Po części oficjalnej zaproszone gwiazdy udały się na after party, gdzie doszło do spotkania Dody i Agnieszki Szulim. Biorąc pod uwagę wzajemne animozje obu Pań, które ciągną się już od kilku miesięcy, spotkanie przebiegło zgodnie z przewidywaniami. Przypomnijmy: Doda pobiła się z Szulim. Znamy szczegóły

O całym zdarzeniu poinformowaliśmy jako pierwsi w Polsce, a wiadomość ta robi już karierę w sieci, choć nie wszyscy zdecydowali się poprzeć ją jedynym słusznym źródłem. Co stało się w Klubie Kultura po bójce gwiazd? Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, kilkanaście minut później zjawiła się policja wezwana przez Agnieszkę Szulim. Funkcjonariusze spisali Dodę i opuścili klub. Co ciekawe, na miejscu pojawiły się również... kamery TVN-u.
 

Po incydencie w toalecie do klubu przyjechała policja, która otrzymała zgłoszenie od Szulim o pobiciu i chciała wyjaśnić tę sprawę. Skończyło się tylko na spisaniu Dody, która wyjaśniała policji, że droczyła się z Agnieszką strzelając do niej z pistoletu na wodę, ale ta nerwowo zareagowała na żarty i wywiązała się szarpanina. Po spisaniu, policjanci przeprosili za przerwanie zabawy i wyszli. Były też kamery TVN, choć nie wiadomo, skąd się tam nagle wzięły.  Znajomi Agnieszki zaczęli robić zdjęcia, ale chyba niewiele z tego wyszło - donosi nasze źródło.


Co sądzicie o całym zdarzeniu? Będzie miało swój (medialny) ciąg dalszy?

Zobacz: "Chciałam oblać Szulim krwią kaczki, może jeszcze to zrobię!"

Doda pobiła Agnieszkę Szulim

 

Doda pobiła Agnieszkę Szulim

Doda i Szulim na gali "Niegrzeczni 2014":

Doda oskarża TVN i Szulim
ONS
Newsy
Szulim skomentowała awanturę z Dodą. Pokazała zdjęcia po bójce
Kolejne fakty wychodzą na jaw

Wczoraj w Chorzowie odbyła się gala "Niegrzeczi 2014", podczas której przyznano nagrody dla najbardziej kontrowersyjnych gwiazd w Polsce. Do prawdziwej sensacji doszło jednak po samej imprezie, gdy Doda i Agnieszka Szulim pobiły się w toalecie w jednym z klubów. O zdarzeniu ze szczegółami informowaliśmy jako pierwsi. Przypomnijmy: Doda pobiła się z Szulim! Znamy szczegóły Według relacji naszego źródła, po bójce na miejscu zdarzenia zjawiła się policja wezwana przez Szulim, a także kamery TVN. Doda wyjaśniała sytuację z funkcjonariuszami i skończyło się na tylko na rozmowie i spisaniu. Zobacz: Jak skończyła się bójka Dody z Szulim? Znamy nowe fakty W nocy na Facebooku przemówiła jedna ze stron, a konkretniej Agnieszka. Na swoim profilu skomentowała bójkę z Rabczewską, przy okazji dziękując za nagrodę dla programu "Na Językach". W sieci pojawiły się też zdjęcia dziennikarki zrobione już po awanturze z Dodą. Słuchajcie, co by się nie działo, najważniejsze jest to, że w plebiscycie "Niegrzeczni 2014" program "Na językach" wygrał w kategorii "Niegrzeczny program". I świetnie! Dziękujemy za głosy! Reszta to rynsztok, w który wolałabym nie mieszać ani Was, ani siebie. Szok i tyle. ja się nie biję. Nigdy na nikogo nie podniosłam ręki i nie zamierzam tego robić. Bijmy każdego, kto powie cos, co nam sie nie spodoba, jasne! Czy ja łamię prawo? Nie. Co ja takiego robię w programie, słucham???!!! - napisała na Facebooku Szulim. Co myślicie o całym zdarzeniu? Powinno zostać wyjaśnione? Zobacz: Doda o zemście na Szulim: "Chciałam oblać ją krwią kaczki" ''+''ipt>''); //--> Zdjęcia Agnieszki Szulim po bójce z Dodą:

Doda skomentowała aferę z Szulim. Doda pobiła Szulim
ONS
Newsy
Doda PIERWSZY raz o aferze z Agnieszką Szulim
Jak gwiazda skomentowała zajście w Chorzowie?

Ostatnie kilkanaście godzin upłynęło w polskim show-biznesie pod znakiem wielkiej afery, która rozpętała się po "spotkaniu" Dody i Agnieszki Szulim w Chorzowie. Między gwiazdami doszło do szarpaniny, musiała nawet interweniować policja. Ta jednak nie podjęła żadnych konkretnych działań. Przypomnijmy: Jest oficjalne oświadczenie policji w sprawie bójki Dody i Szulim W sieci aż zawrzało i z godziny na godziny pojawiało się coraz więcej doniesień o tym, jak wyglądało starcie Dody i Szulim w Klubie Kultura w Chorzowie. Okazuje się, że pierwsze prowokacje miały miejsce jeszcze podczas trwania gali "Niegrzeczni 2014". Zobacz: Do starcia Dody i Szulim doszło już na scenie. Mamy wideo Doda cały dzień po feralnej imprezie milczała, ale w czwartkowy wieczór pojawiła się w wysadzanej złotem sukni i koronie na pokazie Dawida Wolińskiego w Warszawie. Uśmiechnięta pozowała do zdjęć i udzieliła wywiadów. Postanowiliśmy poprosić ją o komentarz odnośnie wydarzeń z Chorzowa i burzy, która się rozpętała wokół tej sytuacji. Doda nawiązała przy okazji do słów Agnieszki Szulim wypowiedzianych dzień wcześniej .   Ta burza, która przeszła od wczoraj nie wynika z mojej intencji - ja trzymam się zasady, że co się stało w Chorzowie, zostaje w Chorzowie (śmiech) Sedno tej afery tkwi moim zdaniem w tym, że zbliża się kolejna ramówka programu Agnieszki, a jak wszyscy wiemy ten program bazuje na mnie i beze mnie nie istnieje. Więc trzeba go wypromować, tyle - wyznała w rozmowie z AfterParty.pl Doda. Poznaliśmy zatem już stanowiska obu stron. Myślicie, że czekają nas kolejne odsłony konfliktu na linii Doda - Agnieszka Szulim? Zobacz: Szulim skomentowała aferę z Dodą. Pokazała zdjęcia po bójce ''+''ipt>''); //--> Doda na gali "Niegrzeczni 2014" w Chorzowie:

Komentarz policji w sprawie bójki Dody i Szulim
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Jest oficjalny komentarz policji w sprawie bójki Dody i Szulim
Sprawa skończy się w sądzie?

Wczorajsza gala plebiscytu "Niegrzeczni 2014" zapowiadana była jako pełna kontrowersji, klapsów i być może nawet nieco skandaliczna. Jednak wydarzenia, które miały miejsce na after party po wręczeniu nagród przerosły chyba oczekiwania wszystkich. Doszło bowiem do bójki między dwiema "niegrzecznymi" gwiazdami. Przypomnijmy: Doda pobiła się z Szulim! Znamy szczegóły Do zdarzenia doszło wczoraj przed północą, a od rana do mediów napływają kolejne szczegóły dotyczące afery. Sprawę zdążyła już skomentować jedna ze stron - Agnieszka Szulim na swoim Facebooku odniosła się do zdarzenia, a w sieci pojawiły się jej zdjęcia już po incydencie. Zobacz: Szulim skomentowała awanturę z Dodą. Pokazała zdjęcia po bójce Na miejscu tuż po szarpaninie pojawiła się też policja, którą wezwała dziennikarka TVN. Funkcjonariusze wyjaśniali całą sytuację z Dodą , ale skończyło się tylko na słownym upomnieniu. Jest już też oficjalny komentarz rzecznika komendy w Chorzowie, który odniósł się do sprawy bójki w Klubie Kultura.   Nasi ludzie pojawili się na miejscu, ale okazało się, że panie nie mają żadnych obrażeń. To nie nadaje się na sprawę karną, strony mogą dochodzić ewentualnych roszczeń na drodze cywilnej - mówi Justyna Dziedzic w rozmowie z Gazeta.pl, rzeczniczka prasowa komendy miejskiej w Chorzowie. Teraz wszystko zależy od Dody i Agnieszki Szulim. Myślicie, że któraś z nich zdecyduje się na pozew cywilny? Zobacz: Jak zakończyła się bójka Dody i Szulim? Znamy nowe fakty ''+''ipt>''); //--> Doda na gali "Niegrzeczni 2014" w Chorzowie:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner