Bójka Dody i Szulim
ONS

Jak skończyła się bójka Dody z Szulim? Znamy nowe fakty

Bójka Dody i Szulim
ONS

Wczoraj wieczorem w Chorzowie odbyła się gala plebiscytu "Niegrzeczni 2014". Po części oficjalnej zaproszone gwiazdy udały się na after party, gdzie doszło do spotkania Dody i Agnieszki Szulim. Biorąc pod uwagę wzajemne animozje obu Pań, które ciągną się już od kilku miesięcy, spotkanie przebiegło zgodnie z przewidywaniami. Przypomnijmy: Doda pobiła się z Szulim. Znamy szczegóły

O całym zdarzeniu poinformowaliśmy jako pierwsi w Polsce, a wiadomość ta robi już karierę w sieci, choć nie wszyscy zdecydowali się poprzeć ją jedynym słusznym źródłem. Co stało się w Klubie Kultura po bójce gwiazd? Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, kilkanaście minut później zjawiła się policja wezwana przez Agnieszkę Szulim. Funkcjonariusze spisali Dodę i opuścili klub. Co ciekawe, na miejscu pojawiły się również... kamery TVN-u.
 

Po incydencie w toalecie do klubu przyjechała policja, która otrzymała zgłoszenie od Szulim o pobiciu i chciała wyjaśnić tę sprawę. Skończyło się tylko na spisaniu Dody, która wyjaśniała policji, że droczyła się z Agnieszką strzelając do niej z pistoletu na wodę, ale ta nerwowo zareagowała na żarty i wywiązała się szarpanina. Po spisaniu, policjanci przeprosili za przerwanie zabawy i wyszli. Były też kamery TVN, choć nie wiadomo, skąd się tam nagle wzięły.  Znajomi Agnieszki zaczęli robić zdjęcia, ale chyba niewiele z tego wyszło - donosi nasze źródło.


Co sądzicie o całym zdarzeniu? Będzie miało swój (medialny) ciąg dalszy?

Zobacz: "Chciałam oblać Szulim krwią kaczki, może jeszcze to zrobię!"

Doda pobiła Agnieszkę Szulim

 

Doda pobiła Agnieszkę Szulim

Doda i Szulim na gali "Niegrzeczni 2014":

Więcej na temat Doda Agnieszka Szulim
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33