Doda w golfie

Fani pytają, czy Doda wróci do Radka Majdana. Gwiazda odpowiada!

Doda w golfie

Doda dementuje plotki na temat tego, że chciałaby wrócić do Radosława Majdana. Artystka odpowiedziała na pojawiające się informacje i zapewniła Małgorzatę Rozenek, że nie zamierza odbijać jej ukochanego.

Doda chce odbić Małgorzacie Rozenek Radosława Majdana?

Nie od dziś wiadomo, że Dodę i Radosława Majdana łączyło gorące uczucie. Ich małżeństwo było bardzo burzliwe i zakończyło się rozwodem. Artystka po rozstaniu z piłkarzem miała już kilku partnerów, a Radek znalazł miłość po wielu latach u boku Małgorzaty Rozenek. Niedawno Rabczewska zakończyła związek z Emilem Haidarem i pojawiły się spekulacje, że chciałaby wrócić do bramkarza. Doda jednak szybko zareagowała na te informacje:

Nigdy nie wchodzę dwa razy do tej samej rzeki. Zawsze ciągnie mnie do lądów, których nie znam, i zawsze cieszą mnie miejsca, których nie widziałam, ludzie, których mogę poznać. Mam bardzo dobry kontakt z moimi byłymi mężczyznami, w końcu to chyba nic złego. Ale nikogo nikomu nie zamierzam odbijać. Jak najbardziej Gośka może czuć się spokojna - wyznała w "Super Expressie".

Czy Doda i Radek powinni do siebie wrócić?

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdementowali plotki na swój temat! Zdradzili też, czy będzie ślub!

 

Czy Doda chce odbić Radosława Majdana Małgorzacie Rozenek?

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Doda i Radosław Majdan - pasowali do siebie?

Doda i Radosław Majdan
ONS

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48