Korwin Piotrowska o Photoshopie gwiazd
ONS

Korwin o Dodzie, Chylińskiej i Górniak: One tak nie wyglądają

Korwin Piotrowska o Photoshopie gwiazd
ONS

Karolina Korwin Piotrowska nie rezygnuje z komentowania polskiego show-biznesu. Zazwyczaj bardzo ostra w swoich ocenach, potrafi też czasami pochwalić. Przypomnijmy: Korwin Piotrowska wróży Margaret światową karierę

Najnowsza "Rewia" przygotowała artykuł, w którym możemy przeczytać, że Maryla Rodowicz jest uzależniona od Photoshopa i maniakalnie pilnuje swoich zdjęć przed publikacją, a do tego potrafi ustawiać kamerzystów i oświetleniowców podczas wywiadów, aby wyglądać w obiektywie jak najlepiej. Pisząc o tym przypomina nam się ta okładka królowej estrady. Zobacz: Barbie Rodowicz na okładce. Retusz roku?

Korwin postanowiła odnieść się do tej publikacji i stwierdziła, że gwiazda tego formatu ma do tego prawo, choć jej zachowanie jest momentami histeryczne. Twierdzi jednak, że inne polskie gwiazdy - Doda, Edyta Górniak czy Agnieszka Chylińska - w retuszu posuwają się jeszcze dalej i w ogóle nie przypominają siebie.

Każda gwiazda tej rangi i klasy ma do tego prawo. ustawienie kamery w telewizji, kiedy światło i kąt filmowania sa mega ważne- to podstawa. choc z photoshopem przesadza...nie tylko ona histerycznie i mozolnie pilnuje idealnego wizerunku. są lepsze zawodniczki od niej, Górniak, Doda, Chylińska. takie są prawa tego biznesu, który polega na kreowaniu, zwykle niezbyt zgodnym z prawdą. one nigdy nie wyglądają tak jak na fotkach. ten, kto w to jeszcze wierzy, jest bardzo naiwnym człowiekiem... - napisała na swoim Facebooku Korwin, odnosząc się do artykułu.


Korwin ma rację? Polskie gwiazdy rzeczywiście nadużywają Photoshopa?

Doda na okładce Glamour

Edyta Górniak na okładce "Urody"

Chylińska na okładce "Zwierciadła"

Zobacz też najciekawsze fragmenty książki Korwin "Bomba":

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11