Marcin Meller i Magda Mołek odchodzą z "Dzień Dobry TVN"
East News

Marcin Meller zdradził, dlaczego Magda Molek odeszła z "DDTVN". Szczere wyznanie dziennikarza!

Marcin Meller i Magda Mołek odchodzą z "Dzień Dobry TVN"
East News

Kilka tygodni temu w mediach pojawiły się informacje, że w "Dzień Dobry TVN" szykują się naprawdę duże zmiany. Okazało się wówczas, że z programu zniknie jedna para prowadzących: Magda Mołek i Marcin Meller. Gwiazda TVN potwierdziła doniesienia na swój temat w krótkim wpisie na Instagramie. 

Po 15 latach pracy w @dziendobrytvn , w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. - napisała Magda Mołek.

Magda Mołek przyznała przy okazji, że razem z nią z "Dzień dobry TVN" rozstaje się również Marcin Meller. Teraz dziennikarz zdradził, dlaczego jego koleżanka zdecydowała się odejść z programu TVN! 

Dlaczego Magda Mołek odeszła z "DDTVN"?

Marcin Meller w rozmowie z portalem plejada.pl zdradził prawdziwe powody odejścia Magdy Mołek z  "Dzień Dobry TVN". Dlaczego podjęła taką decycję i dlaczego Marcin Meller ochodzi razem z nią?

Magda wyszła z taką inicjatywą, gdyż była wykończona, a jako że byliśmy parą prowadzących, to wszystko, co wydarzyło się potem, było konsekwencją ciągu przyczynowo-skutkowego. Ci, którzy znają nas bliżej, nie byli specjalnie zdziwieni tym, że wspólnie żegnamy się z programem- zdradził w rozmowie z plejada.pl.

Dziennikarz przyznał przy okazji, że odchodzi z "DDTVN" w przyjaznej atmosferze. Czy jest szansa, że jeszcze kiedyś zobaczymy go w programie?

(...) rozstawałem się z różnymi miejscami pracy w moim życiu, ale zawsze robiłem to tak, by utrzymać kontakt z ludźmi i nawet jeśli nie wrócić, to żeby móc zawsze odwiedzić to miejsce w przyjacielskiej atmosferze. Tak też jest z "Dzień Dobry TVN"- powiedział Marcin Meller. 

Żałujecie, że Magda Mołek i Marcin Meller zniknęli z "DDTVN"? Przypominamy, że w programie zastąpią ich Filip Chajzer i Małgorzata Ohme.

Marcin Meller zdradził, dlaczego Magda Mołek zrezygnowała z pracy w "DDTVN".

Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z Dzień Dobry TVN
Instagram

Parę zastąpią Filip Chajzer i Małgorzata Ohme.

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer na śniadaniu prasowym Big Brothera
East News

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09