księżna Kate, książę William Księżna Kate i książę William w Heidelbergu Księżna Kate i książę William  przyjechali do Berlina Księżna Kate i książę William w Warszawie księżna Kate, książę William
księżna Kate, książę William
ONS/East News
1/6
księżna Kate, książę William
ONS/East News

Księżna Kate i książę William nigdy nie trzymają się za ręce, ani nie okazują sobie uczuć. Dlaczego? Małżeństwo ulubieńców Brytyjczyków uchodzi za wzorowe. Romantyczne zaręczyny w Kenii, bajkowy ślub oraz dwoje dzieci - najpierw chłopiec, a potem dziewczynka. Wszystko idealnie! Jednak podczas kolejnych oficjalnych wizyt księżnej Kate i księcia Williama próżno szukać oznak uczucia między nimi. Małżonkowie nie obejmują się, nie okazują sobie gestów czułości, nawet nie trzymają się za ręce. Unikali tego podczas niedawnej wizyty w Polsce.

Dlaczego? Takie drobne gesty, świadczące o miłości małżonków, często można dostrzec pomiędzy innymi parami u szczytu władzy. Andrzej Duda chętnie trzyma za rękę swoją żonę Agatę Dudę, nawet podczas oficjalnych uroczystości. Czułości da się zaobserwować nawet pomiędzy Melanią i Donaldem Trumpami, których małżeństwo uchodzi za chłodem. Mistrzami w okazywaniu sobie przywiązania są Michelle i Barakiem Obamami. Czy relacja między księżną Kate i księciem Williamem jest inna? Znamy prawdę!

 

Zobacz też: Książę George zawsze nosi krótkie spodnie, nawet zimą! Dlaczego? Wyjaśniamy!

 

Sprawdź na następnej stronie!

 

Polecamy: Księżna Kate w trzeciej ciąży?! Podczas wizyty w Polsce zwróciła się do Williama: "Będziemy musieli..."

2/6
Księżna Kate i książę William w Heidelbergu
East News

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, że związek Kate i Williama przechodzi kryzys. Powodem miało być zachowanie księcia, podczas samotnego wypadu na narty zimą tego roku. Do internetu wyciekł filmik, na którym było widać, jak książę William tańczy z tajemniczą blondynką. Oficjalnie para nigdy nie skomentowała tych rewelacji. Jednak nieoficjalnie, mówiło się o tym, że księżna Kate ma problem, aby wybaczyć małżonkowi takie zachowanie. Czy to właśnie dlatego, księżna nigdy publicznie nie okazuje uczuć swojemu mężowi?

3/6
Księżna Kate i książę William  przyjechali do Berlina

Nic bardziej mylnego! Relacja między Kate i Williamem jest świetna, a ich "oziębłość" w sytuacjach publicznych nie jest wyrazem braku uczucia, lecz... królewskiej etykiety! Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej powinni stronić od czułości w miejscach publicznych. Wprawdzie nie są one zakazane, ale nie byłyby dobrze widziane przez królową Elżbietę.

4/6
Księżna Kate i książę William w Warszawie
East News

Księżna Kate i książę William reprezentują brytyjską monarchię, podczas wielu zagranicznych wizyt, jak tej, która niedawno miała miejsce w Polsce. W sytuacjach oficjalnych para nigdy nie trzyma się za ręce. Ten zwyczaj wywodzi się aż ze średniowiecza.

5/6
księżna Kate, książę William

Powściągliwość w okazywaniu sobie uczuć przez członków brytyjskiej arystokracji wywodzi się ze średniowiecznej etykiety. Czy dziś również ma rację bytu? Wszystko wskazuje na to, że ten dawny zwyczaj nadal ma się dobrze w Wielkiej Brytanii.

6/6
Księżna Kate pokłóciła się z księciem Williamem w Warszawie przed balem w Łazienkach Królewskich?

Zatem na publiczne czułości między księżną Kate i księciem Williamem nie ma co liczyć. A szkoda! ;)