Dj Adamus jest zwolennikiem legalizacji miękkich narkotyków
ONS
Newsy

Dj Adamus: Jestem zwolennikiem miękkich narkotyków, ale przeciwnikiem dopalaczy!

Producent muzyczny komentuje plagę zatruć szkodliwymi substancjami.

Od kilku dni w mediach pojawiają się informacje o kolejnych przypadkach zatruć dopalaczami. Coraz więcej osób po zażyciu psychoaktywnej substancji trafia pod opiekę specjalistów, którzy alarmują, że do szpitali na Śląsku trafiło już 250, które zatruły się dopalaczami. Niestety wczoraj okazało się również, że jedna z osób, która zażyła nieznaną substancję zmarła w rzeszowskim szpitalu.


Niepokojące doniesienia w sprawie dopalaczy postanowił skomentować Dj Adamus, który głośno opowiada się za legalizacją miękkich narkotyków. Producent muzyczny w rozmowie z lifestylenewseria.pl zdradził jakie są jego poglądy na ten kontrowersyjny temat.
 

- Dopalacze, które nie są znane lekarzom prowadzą do tego, że mamy 200 osób zatrutych substancją, która nawet nie sprawia przyjemności, nie sprawia euforii tylko po prostu odurza i ludzie tracą świadomość. Więc to żadna przyjemność przyjmować takie używki.Jestem totalnym przeciwnikiem dopalaczy. Jestem bardzo wielkim zwolennikiem miękkich narkotyków nawet w sposób nie tyle medyczny ale i rozrywkowy.  Bo jeżeli coś, co jest pod kontrolą państwa jest o wiele bardziej bezpieczne niż coś, co nie jest pod kontrolą państwa. Jestem zdecydowanie przeciwnikiem tego, żeby z tym walczyć, tylko po prostu potrafić w cywilizowany sposób dojść z tym do porozumienia. Zwłaszcza że, tutaj pozdrawiam wszystkich fanów Henryka Sienkiewicza, pamiętajmy, że szlachcic Zagłoba już w tamtych czasach wiedział, że olej konopny to jest nic innego jak samo zdrowie.


Zgadzacie się z tym, co mówi Dj Adamus?


Zobacz też: Mielcarz też pali marihuanę! "Byłam w euforii"

Dj Adamus na nominacjach do Eska Music Awards 2015


Dj Adamus krytykuje Magdę Gessler
ONS
TV-Show
TYLKO U NAS: Dj Adamus miażdży Magdę Gessler: "Wciska kit całej Polsce!". O co mu chodzi?
TYLKO U NAS: Dj Adamus miażdży Magdę Gessler: "Wciska kit całej Polsce!". O co mu chodzi?

Dj Adamus jest wielkim fanem Tajlandii - był tam wielokrotnie, także w ostatnie wakacje. Jest również miłośnikiem tamtejszej kuchni.  Kiedy obejrzał jeden ze starszych odcinków "Kuchennych rewolucji" z Magdą Gessler, która ratowała tajską knajpę, mocno się zdenerwował! Dj Adamus krytykuje Magdę Gessler! Na swoim Facebooku Adam napisał: kuchenna rewolucja z Magda G ... W tajskiej knajpie ... Oglądam i nie wierze .... Czy ta tępa dzida była kiedyś w Tajlandi ...wciska kit całej Polsce ... (pis. oryginalna ) O co chodzi? Adamusowi nie spodobało się to, że Gessler była przeciwna używaniu trawy cytrynowej i chilli, a to w tajskiej kuchni jest niezbędne! Dj Adamus w Top Chef Zainteresowanie Dj Adamusa azjatyckimi specjałami docenili również producenci Top Chefa. Juror programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawi się w jednym z odcinków programu!   Co sądzicie o jego mocnych słowach na temat Magdy? Czy restauratorka odpowie?   Zobacz też: Dj Adamus: Jestem zwolennikiem miękkich narkotyków, ale przeciwnikiem dopalaczy!      

Dj Adamus krytykuje Magdę Gessler
ONS
Newsy
Dj Adamus miażdży Magdę Gessler: "Wciska kit całej Polsce!". O co mu chodzi?
Mocne słowa muzyka

Dj Adamus jest wielkim fanem Tajlandii - był tam wielokrotnie, także w ostatnie wakacje. Jest również miłośnikiem tamtejszej kuchni.  Kiedy obejrzał jeden ze starszych odcinków "Kuchennych rewolucji" z Magdą Gessler, która ratowała tajską knajpę, mocno się zdenerwował! Dj Adamus krytykuje Magdę Gessler! Na swoim Facebooku Adam napisał: kuchenna rewolucja z Magda G ... W tajskiej knajpie ... Oglądam i nie wierze .... Czy ta tępa dzida była kiedyś w Tajlandi ...wciska kit całej Polsce ... (pis. oryginalna ) O co chodzi? Adamusowi nie spodobało się to, że Gessler była przeciwna używaniu trawy cytrynowej i chilli, a to w tajskiej kuchni jest niezbędne! Dj Adamus w Top Chef Zainteresowanie Dj Adamusa azjatyckimi specjałami docenili również producenci Top Chefa. Juror programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawi się w jednym z odcinków programu! Co sądzicie o jego mocnych słowach na temat Magdy? Czy restauratorka odpowie? Zobacz też: Dj Adamus: Jestem zwolennikiem miękkich narkotyków, ale przeciwnikiem dopalaczy! Dj Adamus i Wojciech Modest Amaro w Top Chef:   Magda Gessler na ramówce MasterChef:

Sylwia Gliwa
ONS
Newsy
Która gwiazda przyszła na prestiżową imprezę w takim nakryciu głowy? Domyślacie się?
Która gwiazda przyszła na prestiżową imprezę w takim nakryciu głowy? Domyślacie się?

Sylwia Gliwa pojawiała się na turnieju jeździeckim w Gałkowie w bardzo nietypowym nakryciu głowy! Gwiazda miała na sobie rodzaj futurystycznego kapelusza z napisem "Śmierć dopalaczom". Aktorka nieco zaskoczyła swoim manifestem! Czyżby Sylwia Gliwa miała jakieś przykre doświadczenia z dopalaczami i chciała w ten sposób wyrazić swój sprzeciw wobec legalnej sprzedaży dopalaczy? Wszystko na to wskazuje. Na swoim internetowym profilu gwiazda zamieściła wzruszający apel do młodzieży. Wyjaśniła w nim, dlaczego temat dopalaczy jest jej tak bliski. ŚMIERĆ DOPALACZOM! Kochani, W grudniu zeszłego roku, dzień po Wigilii, syn moich bliskich znajomych wyszedł na imprezę, by świętować w gronie znajomych. Nigdy nie wrócił już do domu. Chłopak miał na imię Michał. Był wysokim, bardzo przystojnym blondynem o niebieskich oczach i atletycznej sylwetce. Dziecko z dobrego domu, w którym rodzice się szanują, są uczciwi, zabawni, otwarci, uśmiechają się do siebie. Nie mieliśmy wątpliwości co do tego, że drzemie w Nim geniusz i choć osiągnął już wiele, wiedzieliśmy, że to dopiero początek i pokaże nam jeszcze, na co Go stać. Sylwia Gliwa prosi młodzież o większą świadomość i niezażywanie dopalaczy. Obecnie młodzi ludzie bardzo często imprezują w sposób niebezpieczny. Nie wierzą, że mogą się dobrze bawić bez narkotyków, które zabijają ich wrażliwość, normalne odruchy, czucie i myślenie. Michał też nie uwierzył. Tamtego wieczoru wziął na imprezie dopalacz, by lepiej tańczyć, być zabawniejszym, fajniejszym, by odlecieć. Odleciał na zawsze. Dopalacz najpierw wprowadził go w śpiączkę, później nastąpiła śmierć mózgu i Michał zmarł. Cała rodzina cierpi. Aby jakkolwiek funkcjonować, musi zażywać psychotropy. Jego matka nie może uwierzyć w to, że kiedy rano się obudzi to cudowne dziecko, które tak kochała i które ją tak bardzo...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner