Party Stories
Newsy

DJ Adamus wydaje autobiografię! Czy Wojewódzki powinien się obawiać? "Pojawią się krwiste wątki!"

DJ Adamus napisał autobiografię, która ukaże się już 23 listopada. Bogate doświadczenie zawodowe i życiowe charyzmatycznego muzyka może okazać się książkową premierą sezonu! Zapytaliśmy DJa Adamusa czy wspomni w książce o Kubie Wojewódzkim, z którym przez kilka lat współpracował:

Na pewno kilka nazwisk się pojawi, na pewno kilka krwistych wątków. Chciałbym przede wszystkim skierować tę książkę do ludzi, którzy chcieliby się dowiedzieć na czym polega tak naprawdę ta ciemna strona muzyki tanecznej - to, czego w telewizji nie zobaczycie, nie zobaczycie w programach reality show, bo to jest za bardzo grubymi drzwiami klubów.

Pierwowzór tytułu książki Dj Adamusa brzmiał: "Szczęście, świadomość i ćpanie". Jaka jest jest jego ostateczna wersja? Posłuchajcie!

 

Zobacz także: Dj Adamus o Agnieszce Włodarczyk: "Połączyło nas tajskie jedzenie"

 

DJ Adamus i Ola Ciupa na Ibizie.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Włodarczyk w różowej szmince, DJ Adamus w okularach
mat.prasowe i Instagram
Newsy
Agnieszka Włodarczyk i DJ Adamus nagrali hit sprzed 31 lat! Która wersja lepsza? SONDA

Agnieszka Włodarczyk i DJ Adamus nagrali wspólny utwór - jest to cover utworu kultowego zespołu lat 80-tych - Talk Talk - „Such A Shame” . Aranżacja DJ Adamus, śpiewa Agnieszka Włodarczyk. Na żywo duetu będzie można posłuchać w sobotę 12 grudnia w czasie imprezy w Klubie Capitol. Dlaczego akurat wtedy? Bo dokładnie 13 grudnia artyści będą wspólnie obchodzić swoje urodziny! Agnieszka Włodarczyk skończy 35 lat, a DJ Adamus 40 lat. Z Agnieszką nie planowaliśmy współpracy. Na początku były luźne rozmowy o życiu, muzyce oraz zamiłowaniu do Tajlandii i tajskiej kuchni. Kiedy okazało się, że urodziliśmy się tego samego dnia, było wiadomo, że trzeba zrobić wspólną imprezę urodzinową. Muzyka pojawiła się w tym wszystkim w sposób naturalny - mówi DJ Adamus. Agnieszka Włodarczyk nigdy nie myślała, że nagra klubowy utwór. A jednak. Mam niespokojną duszę. Zawsze chcę poznawać coś nowego. Po kilku spotkaniach z DJ-em Adamusem, wspólnym słuchaniu muzyki, znaleźliśmy pomysł na współpracę. Nasza wersja „Such a Shame” to nie do końca muzyka taneczna, z której znany jest DJ Adamus. Można się w niej doszukać elementów deep house. Efekt końcowy utwierdził mnie w przekonaniu, że warto było spróbować! Będziecie go mogli usłyszeć premierowo w czasie urodzin, które wspólnie wyprawiamy w Klubie Capitol 12 grudnia - dodaje Agnieszka Włodarczyk. Artyści nie wykluczają, że może coś jeszcze razem stworzą... Zobacz: Co się stało z twarzą Agnieszki Włodarczyk?! Poszła w ślady Joanny Krupy i Kim Kardashian!   Posłuchajcie „Such a Shame” w wykonaniu Agnieszki Włodarczyk i DJ Adamusa oraz oryginału i zdecydujecie, który podoba Wam się bardziej:     Wersja zespołu Talk Talk z 1984 roku: Agnieszka Włodarczyk o współpracy z DJ Adamusem:     (function(d, s, id) { var...

Dj Adamus miał wypadek
ONS
Newsy
Dj Adamus uległ wypadkowi drogowemu. O zajściu poinformowała telewizja
Jaki jest stan zdrowia muzyka?

Dj Adamus zasiada w jury programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie ocenia metamorfozy uczestników. Ma z tego niezłą frajdę, ale niektórzy uczestnicy nie będą mieli tak łatwo. Muzyka zdradził, kto będzie miał najgorzej. Zobacz:  Dj Adamus ocenia uczestników TTBZ. Jednego zna 15 lat: Ma przechlapane Niestety wczoraj Adamus uległ wypadkowi drogowemu, który miał miejsce przy Ministerstwie Obrony Narodowej w Warszawie. J ak poinformowała telewizja TVN Warszawa ranny kierowca został przewieziony od razu do szpitala. Fani zaczęli się niepokoić o zdrowie i życie swojego idola, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Muzyk napisał na swoim profilu na Facebooku: Ciężki… Dzień… Tyle w temacie… Ale żyję…:)   Teraz już wszyscy są uspokojeni i czekają na kolejne odcinki TTBZ. Zobacz:  Paulla i DJ Adamus parą?       Dj Adamus i Paulla na planie teledysku:    

Dj Adamus nie odszedł z TTBZ z własnej woli
TV-Show
TYLKO U NAS: Kulisy odejścia Dj Adamusa z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Co się stało?

Dj Adamus nie będzie już jurorem w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Skąd taka decyzja? Na swoim Facebooku muzyk podziękował za dotychczasowe edycje show, jednak nie zdradził powodów swojego odejścia. Okazuje się jednak, że nie była to decyzja Adamusa! Dj Adamus odchodzi z Twoja Twarz Brzmi Znajomo Jak udało nam się dowiedzieć, to nie była decyzja Dj Adamusa, żeby odejść z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wszystko wskazuje więc na to, że to producenci show chcieli zmian i zrezygnowali z artysty. Czy pozostali jurorzy mogą być bezpieczni o swoją pracę? Kto zastąpi DJ Adamusa? Okaże się już wkrótce, gdy ruszą przygotowania do kolejnej edycji show.   Co dalej z karierą Dj Adamusa? Niedawno wydał on jubileuszową płytę, być może wyruszy w trasę koncertową z Agnieszką Włodarczyk. Na pewno nie będzie narzekał na brak pracy!   Zobacz: Dj Adamus uległ wypadkowi drogowemu. O zajściu poinformowała telewizja   Dj Adamus nie będzie już jurorem w Twoja Twarz Brzmi Znajomo Kto zastąpi Dj Adamusa? Dj Adamus - co dalej z jego karierą?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner