Deynn, Majewski Majewski, Deynn
Instagram
Poznajecie?
1/4
Instagram

 

Deynn nie daje o sobie zapomnieć! Po ogromnej klapie wizerunkowej Marita Surma i jej narzeczony, Daniel Majewski, zniknęli z social mediów. Para powróciła jednak z zaskakującymi wieściami. Okazało się bowiem, że celebryci wzięli cichy ślub i wyjechali do Stanów Zjednoczonych. Teraz chwalą się swoim dostatnim życiem za granicą. 

 

Zobacz także: Deynn i Majewski promują swoją książkę "Trening życia". Podbili internet, podbiją też... księgarnie?

 

Deynn, która słynie z tego, że nigdy nie pokazuje się bez makijażu, teraz zrobiła wyjątek. Blogerka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które wprawiło w osłupienie jej obserwatorów. Deynn jest na nim bez grama makijażu! Musicie to zobaczyć w naszej galerii!

 

POLECAMY: Przejrzeliśmy Instagramy gwiazd, żebyście wy już nie musieli. Oto najciekawsze stylizacje!

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/4
Deynn, Majewski
ONS.pl

 

Deynn i Majewski są parą od ponad dwóch lat. Razem udało im się podbić internet. Ich konta na Instagramie obserwuje łącznie prawie 2 miliony osób. Deynn poznała swojego ukochanego w sieci. Majewski pomagał jej w treningach na siłowni. Rozpisywał też dla niej diety, ponieważ tym właśnie zajmuje się na co dzień. W końcu jednak ich przyjaźń przerodziła się w coś więcej. Majewscy chętnie chwalili się swoim szczęściem. Do tego stopnia, że pokazywali nawet swoje kłótnie! 

Bardzo szybko udało im się zyskać zaufanie reklamodawców. Stan ich konta rósł z dnia na dzień aż w końcu nastąpił kryzys, do którego doprowadził bardzo szczery wpis młodszej siostry Marity... Dziewczyna napisała, że Deynn, choć sprowadziła ją do Warszawy wraz z ich najmłodszą siostrą, kazała jej płacić za mieszkanie. Klaudia nie mogła też spotykać się ze swoim chłopakiem. Dziewczyna wspomniała również, że Majewski źle traktował najmłodszą z sióstr i ośmieszał ją w mediach społecznościowych. Wpis siostry Deynn sprowadził czarne chmury na znaną parę. Celebryci z dnia na dzień zaczęli tracić kontrakty reklamowe, a ich fani odwrócili się od nich! 

Jak wybrnęli z tego Majewscy? Odpowiedź na następnej stronie!

 

3/4
Majewski, Deynn
Instagram/Deynn

 

Majewscy postanowili zawiesić swoją działalność w mediach społecznościowych. Nie publikowali nowych zdjęć ani nie wrzucali filmików z treningów, co było ich rytuałem. Para wróciła po kilku miesiącach milczenia z niesamowitymi wiadomościami. Okazało się, że Deynn i Majewski wzięli ślub i wyjechali do Stanówch Zjednoczonych. Teraz tam wiją sobie gniazdko, chwaląc się przy tym pięknym widokiem z okna na Los Angeles. Deynn nadal może się pochwalić imponującą garderobą. Jej hobby stało się również malowanie twarzy. Marita często wrzuca zdjęcia swoich najnowszych make-upów. Jakie więc było zdziwienie jej fanów, gdy Deynn pokazała się bez grama makijażu! Jak wyglądała? Zobacz kolejny slajd!

4/4
Instagram

 

Deynn bez makijażu - jak wygląda?

 

Po festiwalowych malowankach/przebierankach 🧜🏽‍♀️🦁 przyszedł czas na zdjęcie typu: twarz muśnięta jedynie Kalifornijskim zachodem słońca 🌝 - napisała pod fotografią Deynn.

Jej fani nie mogli uwierzyć, że to ta sama osoba!

 

- No i, teraz dopiero z Ciebie petarda 🔥🔥 naturalbeauty 😈

- Naturalnie wyglądasz zjawiskowo, niepotrzebne są Tobie wgl kosmetyki. Po co istnieją nie rozumiem tak piękne osoby ukrywają się pod maską podkładów itd ❤ 

- Nie chciałabyś zacząć chodzić bez makijażu?

- No i ślicznie 😁 natura zawsze jest w modzie 💚 Tb nie potrzeba „tapety” by wyglądać dobrze 😊 zazdroszczę 😊 - to tylko kilka z komentarzy, jakie pojawiły się pod zdjęciem celebrytki.

 

A wam w jakim wydaniu Deynn podoba się najbardziej?

 

POLECAMY: Czytasz o nich prawie codziennie, ale czy wiesz, kim są? Kojarzysz te nazwiska? Rozwiąż nasz QUIZ!

Więcej na temat Deynn