Daniel Majewski

Daniel Majewski do niedawna był kojarzony jako mąż Deynn. To trener personalny, który ma zamiar spróbować swoich sił na gali FAME MMA. Majewski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych - w internecie obserwuje go ponad 800 tys. osób. Mężczyzna jednak dba o prywatność członków swojej rodziny. Wyjątkiem jest babcia Danusia, która chętnie pozuje do wspólnych zdjęć. Razem z małżonką Majewski napisał książkę o zdrowym trybie życia.

Imię: Daniel

Nazwisko: Majewski

Pseudonim : brak

Wzrost : brak informacji

Data urodzenia: 11.11.1993 r.

Znak zodiaku : Skorpion

Zawód: trener fitness, celebryta, influencer, zawodnik FAME MMA

Osoby - związki:
 • Daniel Majewski jest mężem Marity Surmy, znanej też jako Deynn. Obecnie są jedną z bardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Długo ukrywali swój związek, a ślub wzięli w 2018 roku. Ceremonia nie zaliczała się do tradycyjnych. Przysięgę małżeńską wypowiadali ubrani w dresy i kominiarki. Ich strój nawiązywał do konfliktu między nimi a jedną z sióstr Marity. W efekcie ze współpracy z Majewskim i Deynn zaczęły wycofywać się większe marki. W 2021 roku para poinformowała na Instagramie o drugich zaręczynach. Tym razem planują klasyczną ceremonię. Pod koniec 2021 r. plotkowano o kryzysie w związku Daniela i Deynn. Para jednak pogodziła się po występie Majewskiego w gali FAME MMA, na której wyznał miłość Maricie.


 • Rodzice: brak informacji, stronią od kontaktów z mediami i udziału w social mediach

  Dzieci: brak

  Rodzeństwo: młodsza siostra Agata

  BIO: Daniel Majewski urodził się w 1993 roku we Wrocławiu. W młodości zmagał się z nadwagą. W jednym z postów na Facebooku napisał: "Przez 18 lat życia byłem zakompleksionym grubasem". Uczył się bardzo dobrze, co skłoniło go do aplikowania na studia prawnicze. Postanowił jednak ich nie skończyć i zająć się swoją pasją. Na co dzień jest trenerem personalnym, promotorem zdrowego trybu życia, wykładowcą w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Oprócz zainteresowania sportem Majewskiego wyróżniają tatuaże, które w znacznym stopniu pokrywają jego ciało. Celebryta próbował też swoich sił w prowadzeniu firmy organizującej imprezy. Jest mężem Marity Surmy - poznał ją na siłowni, w której pracował. Obecnie jest jej managerem. Para przez jakiś czas mieszkała w USA. Zarówno Deynn, jak i Daniel są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Prowadzą profile na Instagramie, Twitterze i Facebooku. Publikują tam fotografie z egzotycznych podróży, zdjęcia drogich aut czy markowych ubrań. Majewski ma też kanał na YouTube "iamMAJEWSKI", który ma około 80 tys. subskrybentów. Serca jego fanów podbiła babcia Danusia, która chętnie pokazuje się na jego profilach społecznościowych. Daniel i Deynn są fundatorami i założycielami Fundacji "Unicorn". Jej działalność skupia się na pomaganiu najbardziej potrzebującym.

  Znany z: Daniel Majewski współpracuje z wieloma markami z zakresu dietetyki, kosmetyków czy sportu. Był gościem specjalnym na FAME MMA 12, która odbyła się 20.11.2021 roku na Ergo Arenie w Trójmieście. Został na niej ogłoszony nowym zawodnikiem. Ponoć organizator gali FAME MMA długo go przekonywał. Sam Majewski w mediach społecznościowych napisał: "Dziwna decyzja, ale czuję, że tego potrzebuję. Zrobię show, jakiego nie widzieliście". Nie ma dokładnych informacji, kiedy wystąpi. Jego rywalem ma być najprawdopodobniej Filip Kulon (znany też jako Paris Platynov). Na gali Daniel Majewski wyznał miłość swojej żonie, co nie spotkało się z sympatią widzów i został wygwizdany. Pod pseudonimem Señor el Mayo nagrał piosenkę pod takim samym tytułem.

  Funkcja w filmie: brak

  Płyta: brak

  Książki : - Daniel Majewski i jego żona Deynn wydali książkę "Trening życia. Deynn & Majewski Trenuje" (2017). W tej publikacji zachęcają do prowadzenia aktywnego trybu życia oraz dbania o kondycję fizyczną i zdrowie.

  Nagrody : brak

  LINK Instagram: @iammajewski

  LINK Facebook: @DPMajewski
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index