Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS

Darek K. wziął ślub w areszcie? Sensacyjne doniesienia tabloidu

Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS

Od wypadku Dariusza K., w wyniku którego zginęła starsza kobieta, minęło już kilka miesięcy. Celebryta cały ten czas spędza w areszcie, gdzie oczekuje na rozprawę sądową, podczas której przedstawiony zostanie mu zarzut spowodowania śmiertelnego wypadku pod wpływem narkotyków. Wielomiesięczną rozłąkę z ukochanym najbardziej przeżywała jego narzeczona. Przypomnijmy: Narzeczona Darka K. straciła luksusowe mieszkanie. Podjęła desperackie kroki

Dziś sensacyjną informację podał "Super Express". Tabloid twierdzi, że Dariusz K. i Izabela pobrali się w październiku w areszcie, w którym przebywa podejrzany. Modelka chciała się podobno w ten sposób zabezpieczyć finansowo - od teraz to ona będzie zarządzać majątkiem męża, a ich córka Lea w końcu otrzyma nazwisko po ojcu. Iza ślubem miała pochwalić się na Facebooku.
 

Iza i Darek planowali ślub jeszcze przed wypadkiem, chcieli go wziąć w tajemnicy przed rodziną, która nie akceptowała stylu życia nowej wybranki Darka. Iza chce zabezpieczyć byt swój i córki muzyka Lei (3 l.). Z upoważnienia Darka będzie zarządzać jego majątkiem i pieniędzmi po sprzedaży domu w podwarszawskim Milanówku. To głównie ona odwiedza go w areszcie, to dla niego dba o swój perfekcyjny wygląd i za każdym razem obiecuje, że zawsze będzie na niego czekać. Iza i mała Lea są dla niego teraz najważniejsze, a ślub sprawi, że dziewczynka wreszcie będzie nosiła jego nazwisko - czytamy w "Super Expressie".


Ceremonia ślubna w areszcie nie jest wcale tak skomplikowaną sprawą, jak mogłoby się wydawać.
 

Kierownik USC może przyjąć oświadczenia o wstąpieniu w związek małżeński poza lokalem urzędu stanu cywilnego, jeśli zachodzą uzasadnione przyczyny. Do udzielenia ślubu konieczna jest także zgoda prokuratury lub sądu. Dodatkowo należy złożyć odpisy aktów urodzenia, tak jak w przypadku ślubu w normalnych warunkach. Ceremonia trwa od 15 do 45 minut. Wymagana jest także obecność świadków. Po zawarciu małżeństwa sporządza się protokół stanowiący podstawę do sporządzenia aktu małżeństwa - wyjaśnia w rozmowie z tabloidem prawnik.


Wypada chyba tylko pogratulować.

Zobacz: Narzeczona odwiedziła Darka K. w areszcie. Nie wszystko poszło po ich myśli

Narzeczona Darka K. przed aresztem:

Więcej na temat Dariusz K. Izabela Adamczyk
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54