Party Stories
Syn Zenka Daniel M
East News
Newsy

Danuta Martyniuk z synową na pielgrzymce w Licheniu "Mam nadzieję, że wizyta nie poszła na marne..."

 

W grudniu Danuta Martyniuk wybrała się na pielgrzymkę do Lichenia razem ze swoją synową, Eweliną i jej mamą. Jak podaje se.pl, w sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej Ewelina modliła się za swoje małżeństwo. Żona Zenka Martyniuka w ten sposób chciała pomóc parze przezwyciężyć kryzys!

Zobaczcie, co na ten temat powiedział gwiazdor disco polo...

Zobacz: Daniel M. "udowadnia", że jego żona jest nimfomanką. Pokazał szokujące zdjęcie

 

Dlaczego Magda Bereda zdecydowała się na cover piosenki Zenka Martyniuka? Zobaczcie, co mówi o hicie disco polo

Kłopoty syna Martyniuka

Koniec roku 2018 dla rodziny Martyniuków był wyjątkowo trudny. To wtedy ich syn Daniel został zatrzymany za posiadanie narkotyków. A o awanturach rodzinnych, w których miała interweniować policja huczały tabloidy i portale internetowe. Głos w tej sprawie zabrał syn gwiazdora i oskarżył w nim swoją żonę, że wzięła ślub jedynie za namową rodziny, a ich związek od czasu ciąży jest fikcją.

Jak się okazuje, jeszcze przed zatrzymaniem, żona mężczyzny i jego mama pojechały na pielgrzymkę do Lichenia. Zenek Martyniuk zdradził w magazynie "Dobry Tydzień", jaki był cel tej wyprawy:

Mam nadzieję, że wizyta Danusi i Eweliny w Licheniu nie poszła na marne... Że dzięki ich modlitwom Daniel wróci na dobrą drogę – powiedział Zenon Martyniuk magazynowi "Dobry Tydzień".

Czy małżeństwo uda się uratować? 

 

 

 

Ślub syna Zenka Martyniuka - Zenek Martyniuk z żoną

Ślub syna Zenka Martyniuka - Zenek Martyniuk z żoną
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram
Newsy
Daniel M. opowiedział o narkotykach, alkoholu i swoich relacjach z ojcem! "On nie lubi pewnych rzeczy"
Zenon Martyniuk
East News
Newsy
Zenon Martyniuk jeszcze nie widział swoje wnuczki! "Nie mogę się doczekać kiedy wezmę Laurę na ręce"

Ostatnie miesiące z pewnością były bardzo trudne dla Zenka Martyniuka i jego rodziny. Wszystko przez problemy jego syna. Media informowały, że Daniel M. zaledwie kilka miesięcy po ślubie nie chciał wpuścić swojej ciężarnej żony do domu. Na miejscu pojawiła się wówczas policja, która zatrzymała syna Zenka Martyniuka. Od niedawna Daniel i jego żona są rodzicami córki, która przyszła na świat w połowie lutego.  Teraz okazuje się, że szczęśliwy dziadek, Zenon Martyniuk jeszcze nie widział swojej wnuczki!  Zenon Martyniuk planuje chrzest swojej wnuczki "Król disco polo" w rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie" przyznał, że jeszcze nie widział swojej wnuczki, ale już wkrótce nadrobi zaległości. Okazuje się, że Zenek Martyniuk po raz pierwszy spotka się z małą Laurą 16 marca - akurat wtedy będzie koncertował w okolicach domu rodziców swojej synowej. Żona Daniela M. po rodzinnej awanturze przeprowadziła się do rodzinnego domu.  Nie mogę się doczekać kiedy wezmę Laurę na ręce. Mam koncert w Malanowie, a to niedaleko domu rodziców Eweliny, mojej synowej. Na razie wnusię widziała moja żona. Od razu się w niej zakochała! - mówił Zenek Martyniuk w magazynie. Szczęśliwy dziadek zdradził również, że już planuje chrzest wnuczki. Czy uroczystość będzie równie wystawna, jak ślub jego syna Daniela M.? To święto rodzinne, nie chcemy wielkiej pompy - zdradził w wywiadzie.  Zenon Martyniuk w rozmowie z magazynem przyznał, że jego syn jest zakochany w małej Laurze.  Daniel jest zakochany w Laurze, a dziecko wiele zmienia na lepsze. Zobacz także:  Daniel M. opowiedział o narkotykach, alkoholu i swoich relacjach z ojcem! "On nie lubi pewnych rzeczy" Zenon Martyniuk jeszcze nie widział swojej wnuczki. Córka Daniela M. urodziła się w połowie lutego.    

Zenek Martyniuk
Newsy
Wielka radość w rodzinie Zenka Martyniuka! Wokalista zdradził, kiedy odbędą się chrzciny jego wnuczki

Zenek Martyniuk już od blisko dwóch miesięcy jest szczęśliwym dziadkiem. Pierwsze dziecko syna króla disco-polo i jego żony Eweliny przyszło na świat na początku lutego br. Teraz, jak zdradza sam wokalista, cała rodzina szykuje się do chrzcin małej Laury! Zenek Martyniuk w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że uroczystość zaplanowana jest na Święta Wielkanocne. Muzyk nie ukrywa swojego szczęścia i zapewnia, że od kiedy jego wnuczka pojawiła się na świecie, w jego rodzinie zapanował spokój i radość. Co Zenek Martyniuk powiedział o swoim synu? Zenek Martyniuk szczerze o swoim synu Ostatnie miesiące z pewnością nie należały do nałatwiejszych dla Zenka Martyniuka. Kilka miesięcy temu w mediach pojawiły się niepokojące informacje dotyczące syna wokalisty. Według doniesień medialnych Daniel M. ostro pokłócił się ze swoją żoną, a policja znalazła u niego narkotyki. Ostatnio jednak, że syn Zenka Martyniuka pogodził się z żoną i jej bliskimi i teraz znów tworzą szczęśliwą rodzinę. Autor hitu "Przez twe oczy zielone" zapewnia, że narodziny córki odmieniły Daniela M.  Odkąd Laura pojawiła się na świecie wszystko znów zaczęło się dobrze układać. Cieszę się, że młodzi doszli do porozumienia. Wierzę, że przed nimi wiele wspólnych lat w szczęściu. Daniel pewne rzeczy przemyślał i zrozumiał. Bardzo się stara odbudować relacje. To dobry, choć trochę zbuntowany chłopak - Zenon Martyniuk zdradził w rozmowie z "Super Expressem".  Święta Wielkanocne, a wraz z nimi chrzest wnuczki Zenka Martyniuka, już za półtora tygodnia. Na uroczystości pojawi się jedynie najbliższa rodzina Daniela M. i jego żony.  Już wkrótce odbędzie się chrzest córki Daniela M.  Zenek Martyniuk zdradził, że narodziny...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner