Syn Zenka Daniel M
East News

Danuta Martyniuk z synową na pielgrzymce w Licheniu "Mam nadzieję, że wizyta nie poszła na marne..."

Syn Zenka Daniel M
East News

 

W grudniu Danuta Martyniuk wybrała się na pielgrzymkę do Lichenia razem ze swoją synową, Eweliną i jej mamą. Jak podaje se.pl, w sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej Ewelina modliła się za swoje małżeństwo. Żona Zenka Martyniuka w ten sposób chciała pomóc parze przezwyciężyć kryzys!

Zobaczcie, co na ten temat powiedział gwiazdor disco polo...

Zobacz: Daniel M. "udowadnia", że jego żona jest nimfomanką. Pokazał szokujące zdjęcie

 

Kłopoty syna Martyniuka

Koniec roku 2018 dla rodziny Martyniuków był wyjątkowo trudny. To wtedy ich syn Daniel został zatrzymany za posiadanie narkotyków. A o awanturach rodzinnych, w których miała interweniować policja huczały tabloidy i portale internetowe. Głos w tej sprawie zabrał syn gwiazdora i oskarżył w nim swoją żonę, że wzięła ślub jedynie za namową rodziny, a ich związek od czasu ciąży jest fikcją.

Jak się okazuje, jeszcze przed zatrzymaniem, żona mężczyzny i jego mama pojechały na pielgrzymkę do Lichenia. Zenek Martyniuk zdradził w magazynie "Dobry Tydzień", jaki był cel tej wyprawy:

Mam nadzieję, że wizyta Danusi i Eweliny w Licheniu nie poszła na marne... Że dzięki ich modlitwom Daniel wróci na dobrą drogę – powiedział Zenon Martyniuk magazynowi "Dobry Tydzień".

Czy małżeństwo uda się uratować? 

 

 

 

Ślub syna Zenka Martyniuka - Zenek Martyniuk z żoną

Ślub syna Zenka Martyniuka - Zenek Martyniuk z żoną
East News

Więcej na temat Zenek Martyniuk
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08