Syn Zenka Daniel M
East News
Daniel M. ujawnia szczegóły swojego związku
1/5
Syn Zenka Daniel M
East News

 

Daniel M., syn muzyka disco polo Zenka Martyniuka, ma ogromne problemy zarówno rodzinne, jak i prawne. 30-latek ma na swoim koncie już jeden wyrok za posiadanie narkotyków i zakłócanie "domowego miru" swoim przyszłym teściom. Znieważył także funkcjonariuszy na służbie. Teraz z kolei na jaw wyszła prawda o jego małżeństwie z 20-letnią Eweliną, która obecnie jest w ciąży i spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. 30 grudnia 2018 doszło do wielkiej awantury między Danielem a Eweliną. Ponoć mężczyzna nie chciał wpuścić swojej żony do domu, co skończyło się interwencją policji. To właśnie wtedy przy Danielu M. znaleziono narkotyki. Kilka dni później Daniel zaczął tłumaczyć się na Facebooku, oskarżając o wszystko Ewelinę i jej rodzinę, pisząc m.in., że jego żona jest nimfomanką. Teraz pokazał "dowód" na potwierdzenie swoich słów. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii. 

 

Przeczytaj: "Syn jest dorosły i podejmuje własne decyzje" Danuta Martyniuk o wyjeździe Daniela M! Gdzie teraz przebywa jej syn?

 

Zobacz: Babcia synowej Zenka Martyniuka martwi się o wnuczkę! Sąsiedzi Daniela M. ostro komentują jego zatrzymanie!

2/5
East News

 

Daniel M. nie przyznaje się do winy i uważa, że leży ona po stronie jego żony i jej rodziny. Na swoim profilu na Facebooku napisał:

 

Nie było tez żadnej awantury u mnie w Wasilkowie. Drzwi były otwarte i czekałem na swoją mamę, ktora przez liczne manipulacje Eweliny i jej matki poddała się emocjom i zadzwoniła na policję, a jakby co to nie pije alkoholu od maja i mam na to dowody pożałujecie tych oszczerstw i będziecie przepraszać - czytamy m.in. na profilu Daniela M. (pisownia oryginalna)

 

Zobacz: Syn Zenona Martyniuka usłyszał zarzuty i nie przyznaje się do winy

 

Daniel M
Facebook
Facebook

3/5
Daniel M
Instagram

Teraz z kolei na swoim profilu na Instagramie Daniel M. pokazał "dowód", że jego żona jest nimfomanką - screen z rozmowy z nią. Para przekomarzała się ze sobą i flirtowała.

 

Mi nie wystarczyło - napisała Ewelina.

 

Ewelina rzeczywiście jesteś nimfomanką - odpisał jej Daniel.

 

NIe wiem o czym ty mówisz - odpowiedziała dziewczyna.

 

Już nie udawaj

 

To ty jesteś nimfomanem!

 

absolutnie.

 

Kilka godzin po publikacji przez media tej rozmowy, Daniel M. powiedział w Insta Story na Instagramie, że to nie jest screen z jego rozmowy z żoną, a jej rozmowy z niejakim Przemkiem. 

 

Zobacz: Szokujące oświadczenie na facebookowym profilu syna Zenka Martyniuka! 

4/5
Daniel M
Instagram
5/5
Daniel M
Instagram

 

Jak myślicie, jak potoczy się dalsza część tej historii? 

 

Zobacz: Niepokojące nagranie Daniela M. na Instagramie. Co się dzieje z synem Zenka Martyniuka?!

Więcej na temat Zenek Martyniuk