Agnieszka Jastrzębska autorką tekstów piosenek Edyta Górniak w sukience Dawida Wolińskiego na prezentacji ramówki TVP jesień 2014 Natalia Kukulska o pomaganiu innym Ewelina Flinta twarzą nowej kampanii Ada Szulc wydawała fortunę na zakupy
Agnieszka Jastrzębska autorką tekstów piosenek
ONS
Piosenki były numerami 1 na listach przebojów
1/6
Agnieszka Jastrzębska autorką tekstów piosenek
ONS

Od dwóch tygodni w telewizji można oglądać hit TVN "Kto poślubi mojego syna?", którego gospodynią jest Agnieszka Jastrzębska. Program zyskał ogromną sympatię widzów, a życie kawalerów i ich mam śledzi ok. 2,5 miliona Polaków.

Dziennikarka od ponad 15-u lat zajmuje się zawodowo show-biznesem. Wśród gwiazd jest jedną z najbardziej cenionych i godnych zaufania osób (zobacz: "Czasem wiem za dużo"). Ma wielkie doświadczenie zarówno w prasie, jak i telewizji.

Mało kto jednak wie, że Agnieszka jest również cenioną autorką tekstów (pisze je pod nazwiskiem "Agnieszka Szypura"). To ona stworzyła ostatnie największe hity Edyty Górniak, Natalii Kukulskiej czy Eweliny Flinty.

Jastrzębska ma na koncie również słowa do piosenek wykorzystywanych w popularnych serialach i filmach (m.in. "Na dobre i na złe"). Prywatnie jest żoną multiinstrumentalisty i producenta Mariusza Szypury znanego z m.in. zespołów: Sulver Rocket, Blimp i Happy Pills. Was też ta informacja tak samo mocno zaskoczyła jak nas? :)

Wszystkie największe przeboje autorstwa Agnieszki Jastrzębskiej poniżej.

2/6
Edyta Górniak w sukience Dawida Wolińskiego na prezentacji ramówki TVP jesień 2014
Akpa

"To nie tak jak myślisz" w wykonaniu Edyty Górniak do filmu "To nie tak jak myślisz, kotku" z pewnością można uznać za jeden z największych hitów diwy. Radiostacje przez kilka miesięcy nie pozwalały odpocząć słuchaczom od tego utworu:

3/6
Natalia Kukulska o pomaganiu innym
ONS

Tego hitu nie można nie znać. "Wierność jest nudna" Natalii Kukulskiej z hitowego "Och Karol 2" pozwoliła artystce wrócić na szczyt.

4/6
Ewelina Flinta twarzą nowej kampanii
ONS

Tego duetu nie da się zapomnieć - Ewelina Flinta i Łukasz Zagrobelny rozkochali Polskę utworem "Nie kłam, że kochasz mnie" z filmu "Nie kłam kochanie". 

5/6
Ada Szulc wydawała fortunę na zakupy
Akpa

Film "Big Love" wywołał sporo kontrowersji. Tytułowa piosenka w wykonaniu Ady Szulc również zdobyła wielką popularność.

6/6
Anna Guzik o diecie
ONS

Ponadto, Agnieszka Jastrzębska napisała również teksty do piosenek, które mogliśmy usłyszeć w m.in. serialu "Agentki" z Anną Guzik w roli głównej czy "Wszystko przed nami", "Na dobre i na złe" oraz filmie "Supermarket"