Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Cristiano Ronaldo. Piłkarz został oskarżony o gwałt i nad jego rodziną oraz karierą zawisły czarne chmury. Sprawa jednak ucichła i jak się okazuje, nie zaszkodziła sportowcowi - gra w Juventusie Turyn i... prawdopodobnie spodziewa się piątego dziecka!

Reklama

Cristiano Ronaldo znów zostanie ojcem?

Jak donoszą bowiem media, na czele z "Correio Da Manha", Georgina Rodriguez jest w ciąży. Skąd takie podejrzenia? Wszystko za sprawą jednego zdjęcia, które obiegło świat. Partnerka piłkarza pojawiła się na meczu Portugalia - Serbia w sukience w paski. W pewnym momencie kreacja ułożyła się w ten sposób, że widać zaokrąglony brzuszkek!

Na razie Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez nie komentuje doniesień, ale być może czeka na odpowiedni moment. Nie jest w końcu tajemnicą, że oboje marzą o dużej rodzinie. A ta już jest całkiem spora! Przypomnijmy, że Cristiano Ronaldo ma już 9-letniego synka Cristiano, którego urodziła surogatka. W 2017 roku piłkarz znów został ojcem, tym razem surogatka urodziła bliźnięta - Mateo i Evę Marię. W 2018 roku na świat przyszła córeczka Cristiano i Georginy - Alana Martina.

Jeśli modelka faktycznie jest w ciąży, to będzie drugie wspólne dziecko pary i piąte samego Cristiano. Na razie nie pozostaje nam nic innego, niż czekać na potwierdzenie tej nowiny.

Zobacz także

Georgina Rodriguez spełnia się w roli mamy

Cristiano Ronaldo ma już czworo dzieci. Najstarszy syn piłkarza ma 9 lat

Zobacz także: Ronaldo zapłacił 375 tys. dolarów za milczenie kobiecie, którą zgwałcił. Teraz kolejna ofiara oskarża go o gwałt!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama