Sylwia Grzeszczak z córką Sylwia Grzeszczak Sylwia Grzeszczak fryzura Sylwia Grzeszczak z wózkiem Sylwia Grzeszczak w niebieskich trampkach
Sylwia Grzeszczak z córką
Facebook
Bogna jest już naprawdę duża!
1/6
Sylwia Grzeszczak z córką
Facebook

Córka Sylwii Grzeszczak kończy roczek! Bogna przyszła na świat dokładnie 5 grudnia 2015 roku. Od tego wyjątkowego dnia dziewczynka stałą się oczkiem w głowie swojej mamy Sylwii Grzeszczak i taty Libera. Piosenkarka po raz pierwszy pokazała uroczą fotkę z roczną córeczką. 

 

Zobacz też: Mamy nową piosenkę Sylwii Grzeszczak "Bezdroża". Gwiazda pokazała też okładkę płyty! WIDEO + ZDJĘCIE

Nawet nie wiem kiedy to minęło.... :) Roczek - napisała Sylwia Grzeszczak na swoim profilu.

Na zdjęciu widać, że mała Bogna wykazuje już pewne zainteresowanie muzyką. Pójdzie w ślady rodziców? ;) Musicie zobaczyć to zdjęcie!

 

Polecamy: Budyniowy tort z jagodami dla dziecka

2/6
Sylwia Grzeszczak
Facebook

Bogna z mamą przygląda się muzykom. Widać, że dziewczynka jest żywo zainteresowana sytuacją! A fani składają swojej idolce i jej córce najserdeczniejsze życzenia. Czego życzą córce Sylwii Grzeszczak?

3/6
Sylwia Grzeszczak fryzura

Dużo szczęścia. A pamiętam jak Byłaś w szpitalu u chorych na raka dzieci, a tu za parę dni info że urodziłaś. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla córci i szczęśliwych rodziców. Mam koleżankę z Rosji u nich mamy dostają kwiaty w urodziny swoich dzieci.

 

Jakie cudowne zdjęcie, dużo uśmiechu, dużo nowych osiągnięć, to dopiero roczek więc będzie ich coraz więcej, a przede wszystkim dużo zdrówka dla Bogny.

 

Bardzo się cieszę z Twojego szczęścia. zdjęcie jest przecudne a dla Bogny jak i całej rodziny zdrowia i dużo uśmiechu , bo to w końcu jest najważniejsze - czytamy na profilu gwiazdy.

4/6
Sylwia Grzeszczak z wózkiem

Redakcja Party.pl też przyłącza się do tych życzeń!

5/6
Sylwia Grzeszczak w niebieskich trampkach
6/6
Sylwia Grzeszczak z córką
Więcej na temat Sylwia Grzeszczak dzieci gwiazd