Natalia Siwiec Natalia Siwiec Córka Natalii Siwiec Sweterek dziecięcy Kenzo Sweterek dziecięcy Kenzo
Natalia Siwiec
Instagram/Natalia Siwiec
Tanio nie było!
1/5
Natalia Siwiec
Instagram/Natalia Siwiec

Natalia Siwiec pokazała pokój córeczki Mii! Królestwo córki modelki jest urządzone w modnej bieli z elementami jasnej szarości i subtelnymi różowymi akcentami. Odkąd Natalia Siwiec została mamą, wzbudza ogromne zainteresowanie fanów i mediów. Teraz fanki celebrytki dopatrują się nie tylko marek rzeczy, które nosi Natalia, ale i mała Mia. Siwiec nie zdecydowała się na pokazanie twarzy córeczki, jednak od czasu do czasu zamieszcza na Instagramie zdjęcia z maleństwem. Jakiś czas temu wielbicielki zachwyciły się wózkiem Mii, a teraz przyszła pora nie tylko na pokoik, ale i... odjechaną bluzę!

 

Zobacz też: Internauci zarzucają Siwiec, że wcale nie była w ciąży, a jej dziecko urodziła surogatka! Gwiazda nie wytrzymała i skomentowała plotki!

 

Mia wyrasta na kreatorkę trendów? ;) Patrząc na to, co nosi, nie mamy wątpliwości!

 

Polecamy: Jarosław Bieniuk namawiał Natalię Siwiec i jej męża na dziecko! "Ciągle dzwonił i pytał: Już coś robicie?"

2/5
Natalia Siwiec
Instagram/Natalia Siwiec

Córeczka Natalii Siwiec ma uroczy pokoik z dziewczęcymi akcentami. Nie zabrakło dziecięcej karuzeli, maskotek i... poduszki w jednorożce! Modelka zdecydowała się również na zamontowanie przy łóżeczku specjalnej kamery, która będzie czuwać nad maleństwem.

3/5
Córka Natalii Siwiec
Instagram/Natalia Siwiec

Jednak to bluza małej Mii przykuła największe zainteresowanie fanów. To model z dziecięcej kolekcji marki Kenzo z designerskim haftem. Ile kosztowała modna bluza córeczki Natalii Siwiec? 

4/5
Sweterek dziecięcy Kenzo
Print screen/kenzo.com

Dziecięca bluza Kenzo to wydatek rzędu 75 euro, czyli około 320 zł.

5/5
Sweterek dziecięcy Kenzo
Print screen/kenzo.com

Warta swej ceny?

Więcej na temat Natalia Siwiec dzieci gwiazd