Stulecie Winnych- zdjęcia z planu serialu
Instagram

Co z nowymi odcinkami "Stulecia Winnych"? Czy przez koronawirusa nie zobaczymy całego sezonu serialu?

Stulecie Winnych- zdjęcia z planu serialu
Instagram

Czy powstaną nowe odcinki "Stulecia Winnych"? Czy emisja uwielbianego przez widzów serialu TVP zostanie przerwana? Te pytania z pewnością zadają sobie wszyscy fani ekranizacji bestsellerowej sagi Ałbeny Grabowskiej. Serial miał swoją premierę wiosną 2019 roku i w ekspresowym tempie stał się prawdziwym hitem. Wiosną 2020 roku produkcja po kilku miesiącach przerwy wróciła na antenę i dziś przyciąga przed telewizory średnio 2,76 mln widzów! Ale co z nowymi odcinkami serialu? Czy przez epidemie koronawirusa nie powstaną nowe odcinki "Stulecia Winnych"? Wiemy!

 

Flesz ewydanie

 

Co z nowymi odcinkami "Stulecia Winnych"?

Drugi sezon "Stulecia Winnych" widzowie Telewizyjnej Jedynki mogą oglądać od 8 marca - serial jest pokazywany w niedziele o godzinie 20:15. Do tej pory widzowie mogli zobaczyć trzy odcinki nowego sezonu hitu, ale co z kolejnymi? W związku z epidemią koronawirusa stacje telewizyjne odwołały produkcje wielu programów i seriali - czy podobny los czeka również "Stulecie Winnych"? Jest dobra wiadomość dla fanów produkcji! Jak udało nam się dowiedzieć powstały już wszystkie odcinki nowego sezonu "Stulecia Winnych"

Mamy nagrane wszystkie odcinki, do końca sezonu- informuje szefowa PR TVP.

Oglądacie "Stulecie Winnych" z udziałem takich gwiazd jak: Kinga Preis, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski, Weronika Humaj, Karolina Bacia i Katarzyna Kwiatkowska?

Zobacz także: Rozpoznaj polski serial po... 3 słowach! To naprawdę trudny QUIZ

Wszystkie odcinki drugiego sezonu "Stulecia Winnych" zostały już nagrane.

Stulecie winnych zdjęcia z planu serialu
East News

Serial jest hitem wiosennej ramówki TVP.

Stulecie winnych zdjęcia z planu serialu
East News

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48