Najmodniejsze fryzury 2020 roku: włosy zaczesane na bok /Marta Żmuda Trzebiatowska
East News

Marta Żmuda-Trzebiatowska opowiedziała o swojej diecie! Jak odżywia się ciężarna aktorka?

Najmodniejsze fryzury 2020 roku: włosy zaczesane na bok /Marta Żmuda Trzebiatowska
East News

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula już niedługo zostaną rodzicami! Na świat przyjdzie drugie dziecko pary. Chociaż aktorka należy do grona gwiazd, które niechętnie dzielą się informacjami na temat życia prywatnego, to tym razem zrobiła wyjątek! W rozmowie z "Plejadą", ciężarna Marta Żmuda-Trzebiatowska opowiedziała o swojej diecie! Jaki jest sekret nienagannej figury aktorki? 

Zobacz także: Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula zostaną rodzicami. Synek czy córeczka?

Marta Żmuda-Trzebiatowska opowiedziała o swojej diecie. Czego stara się unikać?

Już wkrótce Marta Żmuda-Trzebiatowska przywita na świecie swoje drugie dziecko! Na razie aktorka nie zwalnia tempa w ciąży i nie rezygnuje z obowiązków zawodowych. Gwiazda wygląda olśniewająco i zachwyca wszystkich swoją urodą! Ostatnio Marta Żmuda-Trzebiatowska pojawiła się na promocji serialu "Blondynka". W rozmowie z "Plejadą' aktorka wyjawiła, że podobnie jak jej serialowa postać, ona również uwielbia zwierzęta. 

Wychowałam się wśród zwierząt, więc też w pełnym poszanowaniu dla naszych braci mniejszych. Jestem totalną psiarą i mam na ich punkcie bzika. Przy moim aktualnym tempie życia i jeszcze małym dziecku takie zwierzę nie byłoby szczęśliwe. Trzeba do tego podchodzić z wielką rozwagą i na poważnie, jeśli się rozważa psa w domu - powiedziała w rozmowie z "Plejadą", Marta Żmuda-Trzebiatowska. 

Aktorka z tego też względu stara się ograniczać mięsne produkty, jednak nie wyeliminowała ich całkowicie z diety. Jak się okazało, wpływ na to, że gwiazda nie zrezygnowała całkowicie z jedzenia mięsa, mają jej bliscy. 

Jem mięso, ale bardzo niechętnie. Gdyby nie to, że w moim domu wszyscy tego mięsa potrzebują, to ja bym mogła z niego zrezygnować, gdyby to był mój tylko wybór. Moje mięsne wybory są jednak takie, że właściwie szkody zwierzętom i środowisku nie czynię - przyznała aktorka. 

Być może ograniczenie produktów mięsnych w diecie ma wpływ na wspaniałą figurę aktorki, a także jest sekretem jej urody. Niemniej jednak ciąża zdecydowanie służy Marcie Żmudzie-Trzebiatowskiej, która jak zawsze prezentuje się perfekcyjnie! Aktorce życzymy zatem dużo zdrowia oraz szczęśliwego rozwiązania!

Kilka tygodni temu gwiazda wyjawiła, że spodziewa się drugiego dziecka! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, wiecie że nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ani opowiadania o swoim życiu prywatnym i intymnych sprawach. Nie dlatego, że chcę robić z tego „wielką tajemnice”, ale dlatego że chcę zachować jakiś kawałek życia tylko dla siebie, żeby dać poczucie intymności i zapewnić anonimowość tym, którzy mają do tego prawo. Cieszę się i dziękuję, że to rozumiecie i szanujecie.❤️ Nie sposób przejść jednak obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę.❤️ Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii. Chcemy odesłać Wam równie dużo dobrej energii i ciepła - życząc spokojnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia! #allyouneedislove 📸 @5czwartych

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula mają już syna o imieniu Bruno

Kamil Kula i Marta Żmuda Trzebiatowska
East News

 

Więcej na temat Marta Żmuda-Trzebiatowska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51