Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z bagażami Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na lotnisku Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na lotnisku Małgorzata Rozenek w złotej kurtce Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w maskach
Małgorzata Rozenek w złotej kurtce

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już wkrótce zostaną rodzicami. Będzie to trzecie dziecko gwiazdy TVN, ale pierwsze z jej związku z Radkiem Majdanem. Para nie ukrywa swojego szczęścia, a przyszła mama chętnie podkreśla rosnący brzuszek.

Ostatnio na oficjalnej imprezie Małgosia podkreśliła ciążowe krągłości w efektownej długiej sukni. Na co dzień jednak gwiazda TVN stawia na luz i wygodę. Tak też było, kiedy razem z mężem musieli pojawić się na lotnisku w Warszawie. Małgosia Rozenek zaprezentowała się w dresie i w wielkiej złotej kurtce. 

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana! Para poleciała do Nowego Jorku. Jak chronią się przed koronawirusem? Gwiazda TVN zdradziła, co polecił jej lekarz. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała nagi ciążowy brzuszek! W sieci zawrzało!

1/5
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z bagażami

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan polecieli do Nowego Jorku

Paparazzi "przyłapali" ostatnio Małgosię i jej męża na lotnisku w Warszawie. Gwiazda TVN podczas relacji na InstaStories zdradziła swoim fanom, że lecą do Nowego Jorku.

Mamy parę zadowowych spraw tam do załatwienia, parę spotkań ważnych - przyznała Małgorzata Rozenek.

Jak Małgosia zaprezentowała się na lotnisku? Tylko spójrzcie na jej kolejne zdjęcia!  

2/5
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na lotnisku

Gwiazda TVN wybrała się w podróż w luźnym dresie, który połączyła z oversizovą złotą kurtką i z białymi śniegowcami. Bluza skutecznie zakryła ciążowy brzuszek Małgorzaty Rozenek! 

3/5
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na lotnisku

Na lotnisku Radosław Majdan nie szczędził swojej żonie czułych gestów. 

4/5
Małgorzata Rozenek w złotej kurtce

A jak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chronią się przed groźnym koronawirusem, o którym informują ostatnio wszystkie światowe media? Gwiazda TVN podczas relacji na InstaStories zdradziła, że lekarz zalecił im noszenie maseczek.

Wzięliśmy ze sobą maseczki - przyznała gwiazda. Mamy je założyć dopiero na lotnisku w Nowym Jorku. One są takie mało wygodne, ale będziemy je nosić oczywiście - zapewnia gwiazda.

Na potwierdzenie swoich słów Małgosia opublikowała nagranie, na którym pokazała się w masce. Zobaczcie sami!

5/5
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w maskach

W związku z szalejącym wirusem, ale nie tylko koronawirusem, w ogóle teraz w takim sezonie grypowym, dostaliśmy od lekarza takie zalecenie, że lepiej żebyśmy mieli maseczki, no więc je mamy - poinformowała Małgorzata Rozenek. 

Trzymamy kciuki, aby gwiazda wraz z mężem wróciła z USA cała i zdrowa!