Collistar
East News

Brwi gwiazd: kiedyś i dziś. Pamiętacie, jak wyglądały kiedyś?

Collistar
East News

Czasem z lekkim dreszczykiem grozy wracamy myślami  do swoich wyborów modowych sprzed 10-15 lat. Na przykład do tego, jak cienkie były kiedyś nasze brwi. Moda na ledwo widoczne, cieniutkie brwi nie ominęła nawet gwiazd!

 

Tak nieznacząca z pozoru rzecz jak brwi może zmienić wiele! Pamiętacie, jak wyglądały brwi znanych kobiet?

 

Kim Kardashian

Collistar
East News

Zanim Kim poznała Kanye trudno było powiedzieć o niej „ikona mody”. Dziś pozuje do okładek największych magazynów mody i pokazuje się na najbardziej ekskluzywnych imprezach. Tylko spójrzcie na te brwi!

Adele

Collistar
East News

Na początku kariery piosenkarka nie wyglądała aż tak dobrze jak dziś. Aż trudno uwierzyć, że oba zdjęcia zostały zrobione na gali rozdania nagród Grammy i dzieli je tylko 7 lat.

Jessica Alba

Collistar
East News

Jessica Alba jest świetnym przykładem na to, że brwi mogą zupełnie zmienić wygląd twarzy. Którą wersję wolicie? Tę z 1999 roku czy 2017?

Gwen Stefani

Collistar
East News

Gdy Gwen Stefani była jeszcze częścią zespołu No Doubt, miała cieniutkie brwi. Lubiła je jednak podkreślać – malowała je na niebiesko czy czerwono i doklejała sztuczne kryształki. Dziś stylizacje piosenkarki to kwintesencja elegancji.

 

 

Jak osiągnąć idealne brwi? Nic prostszego! Obecny rynek kosmetyczny oferuje nam produkty, przy pomocy których stworzysz brwi godne gwiazdy.

W tym sezonie postaw na brwi! To rama oka, jak rama obrazu, która właściwie dobrana podniesie jego wartość estetyczną. Tak samo brwi: odpowiednio podkreślone równie wspaniale wyeksponują oko – mówi Magdalena Bystrzycka, Główna Makijażystka marki Douglas.
Collistar
 
Bez wątpienia uda Ci się to z nowością od marki Collistar – Profesjonalnym Zestawem do modelowania brwi Duo. W paletce znajdziesz lekko napigmentowany wosk, który skoryguje i podkreśli kształt brwi, cień, który nada im odpowiedniego koloru, lusterko oraz dwa aplikatory.
Collistar brwi
Materiały prasowe
Od idealnych brwi dzielą Cię tylko 3 KROKI:
 
  • Z trzech odcieni palet (blonde, brown, dark brown) wybierz tę, która jest w odcieniu najbardziej zbliżonym do koloru Twoich włosów.
  • Przy pomocy wosku zdefiniuj właściwy kształt brwi – po skosie ku górze, zaznaczając w ten sposób dolną linię brwi zgodnie z aktualnymi trendami.
  • Dodatkowo za pomocą precyzyjnego pędzelka i cienia z palety, wzmocnij wybrane miejsca. Szczególnie początek i koniec brwi.
Dzięki tej paletce podkreślenie brwi to prosty trik makijażowy, dzięki któremu Ty poczujesz się jak profesjonalna makijażystka – dodaje Bystrzycka.
 

Makijaż oczu to jednak nie wszystko.

 

Próbowałaś już nowej pomadki od Collistar Podwójny Efekt? Usta w dwóch kolorach to makijażowy hit tego lata. Dlaczego więc nie wykonać go jednym produktem? Najpierw malujesz górną wargę, odwracasz pomadkę o 180 stopni i malujesz dolną!

Collistar

Więcej na temat makijaż makeup
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49