Blanka z "Rolnik szuka żony" wie, jak zaskoczyć. Była uczestniczka randkowego programu Telewizyjnej Jedynki podczas relacji na InstaStories pokazała swoje zdjęcie, na którym w ogóle nie przypomina siebie. Piękna blondynka zafundowała sobie spektakularną metamorfozę. Tylko spójrzcie na ten kadr!

Reklama

Blanka z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła metamorfozą

Blanka to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych uczestniczek dziesiątej edycji "Rolnik szuka żony". W programie była jedną z kandydatek Artura, ale rolnik dość szybko odesłał ją do domu. Dziś wiemy już, że piękna blondynka odnalazła swoje szczęście i jej serce jest już zajęte. Ostatnio Blanka z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się partnerem i pokazała zdjęcie z randki. Teraz z kolei była kandydatka Artura zaskoczyła swoją metamorfozą!

Zobacz także: Waldemar z "Rolnika" był na imprezie bez Doroty, a teraz się tłumaczy. Jego ukochana musiała zareagować

Zmiany u Blanki z Rolnik szuka żony
Screen Rolnik szuka żony TVP

Okazuje się, że w minioną sobotę Blanka z "Rolnik szuka żony" wybrała się na imprezę w klimacie lat 90. Była kandydatka Artura właśnie z tej okazji postanowiła zaszaleć i pokazała się w zaskakującej odsłonie. Blanka podczas relacji na InstaStories pokazała zdjęcie, na którym pozuje w różowych rajstopach, jeansowej mini i jasnej koszulce, a jej look uzupełnia sztuczne futerko. Blanka wygląda świetnie, ale naprawdę trudno ją rozpoznać.

Zobacz także: Ania z "Rolnika" zdradziła termin porodu. To już za chwilę

Zobacz także
Blanka z Rolnik szuka żony zaskoczyła metamorfozą
Instagram @blanka.swiercz
Reklama

Śledzicie losy Blanki i innych uczestników dziesiątej edycji hitu TVP? Przypominamy, że ostatnio Sara z "Rolnik szuka żony" z radością w oczach przekazała: "Jak niewiele do szczęścia potrzeba".

Blanka z Rolnik szuka żony pokazała, jak rozpieszcza ją ukochany
Instagram @blanka.swiercz
Reklama
Reklama
Reklama