Miłość Ani i Kuby z randkowego hitu TVP wciąż kwitnie, a już niedługo do ich dwójki dołączy ich ukochane maleństwo. Na kiedy rolniczka ma przewidziany termin porodu? Po licznych pytaniach internautów uczestniczka show postanowiła uchylić rąbek tajemnicy. To już niebawem!

Reklama

Ania z "Rolnika" zdradziła termin porodu

Ania i Kuba z randkowego hitu TVP przygotowują się na przyjście na świat ich pierwszego dziecka. Uczestniczka show chętnie odpowiada na pytania internautów dotyczące jej błogosławionego stanu i nie tylko. Ostatnio Ania i Kuba z "Rolnika" ogłosili swoje plany na Walentynki, a teraz pokazali na relacji, że wybierają się w podróż, nie zdradzili jednak dokąd. Podczas podróży rolniczka postanowił zorganizować Q&A na swoim Instagramie i zaczęła odpowiadać na pytania internautów. Nie jest zaskoczeniem, że większość pytań dotyczyła ciąży.

Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony"
Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" Party.pl

Zobacz także: Waldemar z "Rolnika" był na imprezie bez Doroty, a teraz się tłumaczy. Jego ukochana musiała zareagować

Podczas Q&A Ania z "Rolnik szuka żony" nieraz była pytana o szczegóły dotyczące porodu oraz imię dziecka. Rolniczka postanowiła, że nie będzie się dzielić takimi detalami. Jednak teraz zrobiła mały wyjątek i gdy, internautka ponownie zapytała, kiedy przyjdzie na świat ich pociecha, postanowiła uchylić rąbek tajemnicy.

Na wiosnę
— odpowiedziała Ania.
Ania z Rolnik szuka żony
Ania z "Rolnik szuka żony" Instagram @aniaderbiszewska

Zobacz także: Fanka: "Niech Ania żałuje". Mikołaj z "Rolnika" dosadnie odpowiedział

Zobacz także
Reklama

Para już nie może się doczekać przyjścia na świat ich pierwszego dziecka, a fani zasypują ich pytaniami. Mamy nadzieje, że zakochani pochwalą się swoją pociechą, gdy już pojawi się na świecie. A wy śledzicie losy uczestników 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Ania i Kuba z Rolnik szuka żony
Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" Rolnik szuka żony TVP
Reklama
Reklama
Reklama