Blanka Lipińska w basenie
Instagram

Blanka Lipińska ma nowego partnera? Wiadomo, kto robi jej zdjęcia na Malediwach!

Blanka Lipińska w basenie
Instagram

Odkąd Blanka Lipińska wyjechała na Malediwy, dociekliwi internauci próbują dowiedzieć się, kto towarzyszy jej podczas wycieczki, a podejrzeń dopatrują się nawet w relacjach z kolacji. Dla kogo zaserwowano drugi talerz, który stoi na stole? Czy Blanka Lipińska jest znowu zakochana? Kto robi jej tak piękne zdjęcia? Autorka "365 dni" miała już tego dość. W końcu wydało się, kto stoi po drugiej stronie aparatu.

Kto robi zdjęcia Blance Lipińskiej na Malediwach? 

Odkąd Blanka Lipińska i Baron, którzy tworzyli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie, poinformowali o swoim rozstaniu, fani bacznie śledzą, czy w życiu gwiazd nie pojawił się już ktoś nowy, a kiedy autorka bestsellerowej książki postanowiła uciec od zimy i zaznać nieco odpoczynku na Malediwach, tylko podsyciła ciekawość internautów. Bajeczne kadry, na których Blanka Lipińska pozuje w basenie, czy na plaży, sprawiły, że zaczęli oni zastanawiać się, kto jest ich autorem. Zmęczona licznymi pytaniami o to, z kim wybrała się w podróż, postanowiła uchylić nieco tajemnicy na swoim Instastories. 

O kurde, jakie ładne światło! Powinnam sobie tutaj fotę zrobić. A propos robienia zdjęć, jest tutaj bardzo dużo obsługi i oni bardzo lubią robić zdjęcia. Są do tego zresztą przyzwyczajeni 

Trzeba przyznać, że odpowiedź Blanki Lipińskiej wielu mogła zaskoczyć. Czy zaspokoiła ona ciekawość fanów? Cóż, gwiazda doskonale strzeże swojego życia prywatnego, więc nawet jeżeli coś się kroi, na pikantne szczegóły będziemy musieli jeszcze poczekać. 

Zobacz także: Blanka Lipińska jest na Malediwach z nowym partnerem? Pytanie fanki mocno ją zdenerwowało! 

Blanka Lipińska postanowiła skryć się na słonecznych Malediwach. Fani gwiazdy są jednak bardzo ciekawscy, a w komentarzach nie raz mogliśmy zobaczyć pytania, dotyczące partnera jej podróży. 

Blanka Lipińska w kostiumie kąpielowym
Instagram

Autorka "365 dni" postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i wyznała, że zdjęcia robi jej obsługa hotelowa. Wierzycie w to?

Blanka Lipińska w kostiumie kąpielowym na plaży
Instagram

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43