Amerykańskie media o rozwodzie Beyonce i Jaya-Z
ONS

Szok! Beyonce i Jay-Z chcą się rozstać. To będzie najdroższy rozwód w historii

Amerykańskie media o rozwodzie Beyonce i Jaya-Z
ONS

Kilka tygodni temu wizerunek perfekcyjnej rodziny Beyonce legł w gruzach. Do sieci przedostało się wideo, na którym widać jak siostra gwiazdy okłada pięściami Jaya-Z. To z kolei uruchomiło falę kolejnych doniesień i plotek, a amerykańskie media zgodnie twierdzą, że za zamkniętymi drzwiami w rodzinie Knowles-Carter nie dzieje się najlepiej. Przypomnijmy: Jay-Z do Beyonce: "Ty pie***lona dzi*ko!" Na jaw wyszedł kolejny skandal

Teraz tabloidy posunęły się jeszcze dalej. Portal o gwiazdach "MediaTakeOut" twierdzi, że Beyonce i Jay-Z są już zdecydowani na rozwód, a wartość ich majątku do podziału to bagatela miliard dolarów! Zdaniem jego informatorów, decyzja wciąż jest odkładana z uwagi na wspólną trasę koncertową pary, w którą ruszają już niebawem. Ma ona potrwać do 6 sierpnia i przynieść aż 100 milionów dolarów dochodu. Podobno właśnie wtedy mają oficjalnie poinformować o rozstaniu.
 

Oni są zdecydowani zakończyć to małżeństwo, ale wolą jeszcze poczekać z ogłoszeniem tego publicznie dopóki nie zakończą trasy koncertowej - twierdzi "MediaTakeOut".


Para póki co nie komentuje tych doniesień. Myślicie, że jest w nich jakieś ziarnko prawdy?

Zobacz: SZOK: Siostra Beyonce pobiła się z Jayem-Z! Wyciekło wideo z bójki

Rajskie wakacje Beyonce z rodziną:

Więcej na temat Beyonce Jay-Z
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00