AKPA

Basia Kurdej-Szatan: „Straszne”, „Żenada”, „SKANDAL”! Co tak oburzyło aktorkę?

AKPA

Osób, które chcą zareklamować imprezę dzięki znanym nazwiskom nie brakuje. Jak się okazało gwiazdy często nie wiedzą, że promują jakieś wydarzenie. Ofiara takich manipulacji padła ostatnio Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka przez przypadek dowiedziała się, że ma wystąpić na obchodach dni miasta Wiązowa, na które... nie została nawet zaproszona.

NIKT ze mną nic takiego nie ustalał, jutro jestem w zupełnie innym miejscu i to od roku umówionym. Ktoś po prostu się podszył za osobę mnie reprezentująca. Straszne !!! A później będą mówić, że "gwiazdunia rozkapryszona nie przyjechała, olała, wstyd" !!! A ja nigdy tak bym się nie zachowała, jak się umawiam, to jestem !!!!! Na dodatek, na stronie parafii jest info - niby "z ostatniej chwili" - ze mnie jednak nie będzie. Żenada. Czyli ktoś musiał taką informację przekazać !!!!! Przepraszam wszystkich z okolic Wiązowa za to haniebne nieporozumienie !!!! :((((

Barbara Kurdej-Szatan chciała wyjaśnić sprawę z organizatorami. I okazało się, że nie tylkojej nazwisko wykorzystano.

Okazuje się, że Robert Gonera też od dawna miał zaklepany termin i organizatorom dni Wiązowa nic nie potwierdzał. Wczoraj organizatorka przez telefon do mnie mówi "był taki plan, żeby panią zaprosić i widocznie już poszła informacja do kogoś kto robił plakat , ale to było miesiąc temu, plakaty drukowane do miasta poszły już bez pani nazwiska " - a ja wiem, że są z moim nazwiskiem, poza tym dlaczego moje nazwisko jest na plakacie w internecie i do tej pory nikt również nie zaktualizował tego na stronie miasta Wiązowa ????? Poza tym - nie mieli ode mnie żadnej informacji ( Pani twierdzi, że wysłali maila z zapytaniem, ale to dziwne, bo ja na takie maile odpowiadam, a nie przypominam sobie...i sprawdzę to. ) i nie mieli prawa przekazać informacji, że nawet "może" pojawię się na tej imprezie. Impreza odbywa się dziś . Organizatorzy po prostu lecą w kulki i żerują na naszych nazwiskach , aby rozpromować imprezę i kłamią !!!! SKANDAL !!!!!! - napisała na swoim Facebooku rozżalona Szatan.

Myślicie, że to pomyłka, czy może rzeczywiście ktoś chciał posłużyć się nazwiskiem Basi Kurdej-Szatan do przyciągnięcia publiczności?

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09