Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan razem na salonach Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan razem na salonach
1/6
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan razem na salonach

Małżeństwo Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana przeszło poważny kryzys! Aktorka znana z serialu "M jak miłość" i wokalista Rafał Szatan są dziś szczęśliwym małżeństwem i wychowują córkę Hanię. Para występowała razem w zespole Soul City, który wziął udział w show "X-Factor". Aktorka ostatnio wzięła udział w programie Piotra Najsztuba "Miłość", w którym opowiedziała o swoim małżeństwie. Wyznała, że ją i Rafała dopadł kryzys, gdy zamieszkali razem...

 

Barbara Kurdej-Szatan o kryzysie w swoim małżeństwie 

Mieliśmy naprawdę ostre zgrzyty. To były takie głupoty tak naprawdę. Różne błahostki urastały do rangi ogromnych problemów. Stwierdziliśmy, że nie pasujemy do siebie i trzeba się rozstać - wyznała gwiazda. 

Jak udało im się uratować małżeństwo? Odpowiedź na kolejnej stronie!

 

Zobacz: "M jak miłość": Tomek jednak umrze? Jacek obiecał zaopiekować się jego rodziną! ZDJĘCIA

2/6
Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan
ONS

Jaka jest recepta aktorki na udany związek? Basia Kurdej-Szatan zdradziła, że jej zdaniem trzeba cały czas walczyć o siebie i adorować się, żeby nie było nudy i rutyny. 

Trzeba pójść na pewne kompromisy. Trzeba się siebie nauczyć przede wszystkim(...) Nauczyć się trochę wyluzować czasem - dodała gwiazda. 

Gwiazda dodała, że przezwyciężyć kryzys w związku pomogła im podróż tylko we dwoje na Malediwy, gdzie ich uczucie się odrodziło. W tym roku para też planuje wspólny urlop, ale będą mogli pozwolić sobie na wyjazd dopiero, gdy aktorka skończy zdjęcia do "M jak miłość" i nowego serialu "Recepta na miłość", a Rafał Szatan nagra nowy materiał na płytę. Zobaczcie zdjęcia Basi i jej męża Rafała w naszej galerii!

3/6
Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan
ONS
4/6
Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan
ONS
5/6
Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan
Facebook
6/6
Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan
ONS