10 marca w Forcie Mokotów odbyła się wyjątkowa impreza zorganizowana przez AVON. W rytmach klubowej muzyki zaprezentowano nową linię do makijażu AVON Mark oraz przedstawiono jej ambasadorkę oraz jednocześnie twarz kampanii – energiczną i kreatywną osobowość telewizyjną, piosenkarkę i aktorkę Patricię Kazadi.

 

Kosmetyki powstały z myślą o kobietach, które pragną wyrażać siebie przez makijaż, tworzyć oryginalne looki i dobrze się przy tym bawić. Takie właśnie dziewczyny – m. in. youtuberki beauty, w tym Red Lipstick Monster, blogerki i instagirls, pojawiły się na imprezie.

 

Avon
Materiały prasowe

W piątkowy wieczór, pod hasłem Kto powiedział, że nie możesz? odbyło się wyjątkowe wydarzenie – premiera nowej linii kosmetyków AVON Mark. Podczas imprezy, w jednym miejscu spotkały się topowe blogerki urodowe, youtuberki i instagirls, które lubią wyrażać swoją osobowość poprzez makijaż i nie boją się eksperymentować z kolorami.

 

Macademian Girl na imprezie AVON Mark | Fot. Materiały prasowe

Podczas wydarzenia obecna była m. in. Red Lipstick Monster, która razem z ambasadorką AVON Mark – Patricią Kazadi i prowadzącą Kasią Burzyńską, rozmawiały o najnowszych trendach w makijażu.

 

Avon Mark
Patricia Kazadi, Red Lipstick Monster, Kasia Burzynska i MakeUp TV na imprezie AVON Mark | Fot. Materiały prasowe

Wydarzeniu towarzyszył pokaz make-up'u live w wykonaniu youtuberek z Makeup TV oraz występ muzyczny, nawiązujący efektami wizualnymi do ogromnej feerii kolorów i odcieni znajdujących się w palecie AVON Mark.

 

MakeUp TV na imprezie AVON Mark | Fot. Materiały prasowe

Styl bycia, sposób wyrażania siebie i zamiłowanie do kreatywnej twórczości to elementy, które sprawiły, że Patricia Kazadi stała się idealnym dopełnieniem nowej linii kosmetyków.

Mark pozwala mi wyrazić siebie – inspiruje mnie do kreowania zupełnie nowych makijaży, do zabawy najnowszymi trendami. Czasami śmieję się, że ta linia chyba została stworzona specjalnie dla mnie – mówi Patricia Kazadi.

Patricia jako nastolatka, jak wiele Polek, była konsultantką AVON, dziś natomiast zachwyca w nowej kampanii marki.

 

Avon Mark
Materiały prasowe

Zobacz, jak świetnie wyglądała podczas sesji zdjęciowej do kampanii AVON Mark:

 

Avon Mark
Materiały prasowe

W portfolio linii znajdują się kosmetyki do makijażu ust, oczu, twarzy i paznokci. Od korektorów i podkładów o konsystencjach musu, pozwalających na 24-godzinne pokrycie niedoskonałości, aż do innowacyjnych maskar, zapewniających ekstremalną objętość bez obsypywania drobinek tuszu czy wyrazistych cieni i błyszczyków.

 

Jednym z najbardziej przełomowych kosmetyków w propozycjach Mark jest tusz do rzęs Spectra Lash, który w zależności od potrzeby, zapewnia aż do 8 razy grubsze rzęsy.

 

Kosmetyki z linii AVON Mark | Fot. Materiały prasowe

Pełną linię produktów można zamówić od 2 marca 2017 r. u Konsultantek Avon lub w sklepie internetowym na avon.pl, a także kupić w AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

 

Więcej na temat makijaż