Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Artur Boruc na zgrupowaniu kadry
Eastnews
Newsy

Była żona Boruca czeka na proces w sprawie oszustw finansowych, a piłkarz chce walczyć o prawo do opieki nad synem!

Była żona Boruca czeka na proces w sprawie oszustw finansowych, a piłkarz chce walczyć o prawo do opieki nad synem!

Artur Boruc po Euro 2016 wyjechał razem z żoną Sarą i córeczkami, 10-letnią Olivią (córką Sary z pierwszego małżeństwa) i 5-letnią Amelią, wypoczywać na Ibizie. Bramkarz nie tylko regenerował się tam  po wyjątkowo ciężkim sezonie piłkarskim, lecz także zbierał siły przed jedną z najważniejszych batalii w jego życiu – procesem o prawo do opieki nad swoim synem z pierwszego małżeństwa, 8-letnim Aleksandrem. 

 

Artur Boruc zaśpiewał na płycie Sary? Zaskakujący komentarz żony piłkarza!

Artur Boruc będzie walczył o opiekę nad synem

Rok temu Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali Marcina D. i trzy inne osoby pod zarzutem działania w zorganizowanej grupie przestępczej, wyłudzenia 13 mln złotych z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych i prania pieniędzy. Jedną z tych trzech osób aresztowanych razem z Marcinem D. była  Katarzyna M. - była żona Boruca. Katarzyna M. od tamtej pory siedzi w areszcie, dlatego Artur złożył w sądzie wniosek, w którym prosi, by przyznać mu prawo do opieki nad synem. Jego była żona tuż po tym, jak została zatrzymana, wskazała jako opiekunów Aleksandra swojego brata i swoją siostrę. 

Artur złożył ten wniosek, jak tylko dowiedział się o aferze. Sąd dotąd nie wydał orzeczenia w tej sprawie i prawdopodobnie nie wyda go, dopóki prokuratura nie udowodni matce Aleksa, że popełniła przestępstwo. Ale Artur nie chce czekać z założonymi rękami – mówi kolega Boruca i dodaje, że bramkarz już wynajął prawników i szykuje się do walki o syna.

 Artur nie pozwoli, żeby jego dziecko wychowywało się bez matki i ojca. Jeżeli okaże się, że jego była żona zostanie skazana i trafi do więzienia, to on chce wychowywać Aleksa.- zapewnia kolega piłkarza.

Kolega Boruca dodaje jednak, że Artur zdaje sobie sprawę, że dla dobra syna powinien działać bardzo delikatnie, bo chłopiec mocno przeżył rozstanie z matką. Wujek, u którego Aleks teraz mieszka, stara się zapewnić mu jak najlepsze warunki, ale nie zastąpi mu rodziców. Boruc wie też, że wywiezienie syna z Polski do Anglii, do nowego domu, szkoły i kolegów, byłoby dla chłopca ciężkim przeżyciem. Dlatego teraz bramkarz stara się jak najczęściej przyjeżdżać do Polski, by wspierać syna w traumatycznym momencie, a jednocześnie szykuje się na walkę sądową, którą będzie musiał stoczyć, jeśli jego była żona zostanie skazana.

 

Cały tekst o Arturze Borucu w najnowszym numerze "Party". 

 

Artur i Sara Boruc na wakacjach na Ibizie

Artur Boruc, Sara Boruc
Instagram

Artur i Sara Boruc pojechali teraz do Los Angeles, ale po powrocie do kraju Artur chce walczyć dalej o prawo do opieki nad synem

Artur Boruc i Sara Boruc

Sara i córki z pewnością będą go wspierać!

Artur Boruc, Sara Boruc
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sara Boruc, Ines Mannei
Fleszstyle
Stylowa Sara Boruc z siostrą na ślubie projektantki. Nie można oderwać od niej wzroku! ZDJĘCIA
Stylowa Sara Boruc z siostrą na ślubie projektantki. Nie można oderwać od niej wzroku! ZDJĘCIA
Artur Boruc i Sara Boruc wychodzą z DDTVN
East News
Newsy
Artur Boruc walczy o niższe alimenty na pierwszego syna! Jego była żona: "Nie interesuje się swoim synem"
Artur Boruc walczy o niższe alimenty na pierwszego syna! Jego była żona: "Nie interesuje się swoim synem"

Artur Boruc złożył pozew do sądu i chce obniżenia alimentów na syna z pierwszego małżeństwa z Katarzyną Modrzewską. Jak podaje „Super Express” bramkarz wnioskuje, aby płacić zamiast 15 tys. zł miesięcznie kwotę 5 tys. zł. Tak dużą zmianę uzasadnia mniejszymi zarobkami niż te które miał 10 lat temu, kiedy były przyznane alimenty, co więcej teraz na utrzymaniu ma pięcioosobową rodzinę. Co na to jego była żona? Jak przyjęła informację o chęci obniżenia alimentów dla jej syna Alexa? Ile zarabia Artur Boruc? Bramkarz nie może narzekać na swoje zarobki. Brytyjskie serwisy podają, że Artur Boruc w ostatnim sezonie dostawał ok. 100 tysięcy złotych tygodniowo. Piłkarz podpisał też kontrakt na kolejny sezon z klubem Bournemouth. Co prawda nie są to kwoty, jakimi mógł pochwalić się w najlepszym momencie swojej kariery, ale nadal są imponujące. Według obliczeń se.pl bramkarz od czasu rozwodu z Katarzyną Modrzewską w 2009 roku przez kolejne 10 lat mógł zarobić nawet 60 milionów zł. Podczas rozwodu byłą żonę Artura Boruca reprezentował Marcin Dubieniecki i to ówczesny mąż Marty Kaczyńskiej wywalczył dla syna swojej klientki alimenty w kwocie 15 tys. zł. Potem małżeństwo prawnika się rozpadło i zaczął spotykać się z Modrzewską, a w 2017 roku wzięli ślub. Jak wniosek o obniżenie alimentów komentuje była żona Artura Boruca? Informacja o chęci obniżenia alimentów na pierwszego syna z pewnością była zaskoczeniem dla byłej żony Artura Boruca. Kobieta tak skomentowała ten wniosek: Alimenty są w całości przeznaczane na Alexa, zgodnie z naszymi ustaleniami. Artur zastrzegł, że Alex ma żyć na wysokim poziomie. Przykro mi, że swoim pierworodnym synem się nie interesuje – komentuje Katarzyna Modrzewska dla "Super Expressu". Na ten temat...

Robert Lewandowski w czerwonej koszulce
Newsy
Robert Lewandowski komentuje odejście Artura Boruca z kadry! Jak kapitan biało-czerwonych żegna kolegę?
Robert Lewandowski komentuje odejście Artura Boruca z kadry! Jak kapitan biało-czerwonych żegna kolegę?

Robert Lewandowski skomentował odejście Artura Boruca z reprezentacji Polski! W środę bramkarz wydał oświadczenie, w którym poinformował, że jego czas w kadrze dobiegł końca i zdecydował się zakończyć reprezentacyjną karierę. Artur Boruc stwierdził m.in., że jest już w wieku "emerytalnym", jeśli chodzi o piłkę nożną i chciałby więcej czasu spędzać z rodziną. Jego decyzję skomentował Robert Lewandowski!     Zobacz: Styl piłkarzy reprezentacji Polski   Robert Lewandowski o odejściu Artur Boruca z reprezentacji Polski Decyzja Artura Boruca nieco zaskoczyła niektórych jego fanów, ale nie tylko. Do wpisu Artura Boruca odniósł się Robert Lewandowski. Co napisał na Instagramie? @arturboruc wielki szacunek za to, co zrobiłeś dla polskiej drużyny! Żałujecie, że Artur nie pojawi się już na murawie w roli bramkarza?   Zobacz: Była żona Boruca czeka na proces w sprawie oszustw finansowych, a piłkarz chce walczyć o prawo do opieki nad synem!   Robert Lewandowski skomentował odejście Artura Boruca z kadry Artur Boruc chce teraz poświęcić czas rodzinie  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner