Antonina Kondrat o małżeństwie z Markiem
MAREK LASYK/REPORTER
Newsy

Antonina Kondrat o małżeństwie z Markiem. Dawno tak się nie otworzyła. Dementuje plotki 

"Nie, to jedna z wielu bzdur, które o nas piszą" - mówi Antonina Kondrat w nowym wywiadzie. Co ma na myśli córka Grzegorza Turnaua, mówiąc o małżeństwie ze starszym o 38 lat aktorem, Markiem Kondratem?

Marek i Antonina Kondratowie od paru lat tworzą najbardziej tajemnicze małżeństwo w polskim show-biznesie. Teraz jednak zdecydowali się na wywiady, zdradzając nieco szczegółów ze swojego prywatnego życia. Bardziej wylewna była Antonina, córka Grzegorza Turnaua, która w rozmowie z "Fashion Magazine" zdementowała kilka krążących plotek. 

Julia Wieniawa gorzko o prezentach komunijnych: "Teraz jak nie masz Gucci, to nie jesteś cool"

Antonina Kondrat o małżeństwie z Markiem. Zabrała głos w sprawie domów za granicą 

Ich związek wywołał w polskim show-biznesie trzęsienie ziemi. W 2015 roku 34-letnia dziś Antonina Turnau, córka Grzegorza Turnaua, poślubiła starszego o 38 lat, 72-letniego Marka Kondrata, który jest przyjacielem jej ojca. W 2018 roku Marek i Antonina zostali rodzicami Heleny. Na stale mieszkają w Krakowie, a więc nie goszczą na branżowych imprezach, nie chwalą się swoim życiem w sieci, rzadko kiedy udzielają wywiadów - tutaj jednak robią wyjątki, jak teraz. Antonina Kondrat zdecydowała się na rozmowę z Mateuszem Szymkowiakiem dla pisma o modzie "Fashion Magazine", opowiadając m.in. o swojej marce ubrań, którą założyła. Przy okazji żona aktora zdementowała kilka plotek na temat swojego małżeństwa:

A.Kondrat: Dzięki temu, że moi rodzicie funkcjonowali w szczególnym środowisku, wychowałam się wśród ludzi wyjątkowych. To był barwny, atrakcyjny świat, w którym czułam się równie dobrze jak na szkolnym boisku. Ostatnio koleżanka z drugiego końca Polski powiedziała mi, że Kraków to jest takie miejsce, gdzie dziwni ludzie robią dziwne rzeczy. Bardzo mi się to spodobało. Ja właśnie wielu tych „dziwnych” ludzi miałam wokół siebie. Uważam to za prezent od losu, czuję się wyróżniona, że dziecięcymi oczami mogłam obserwować ludzi niezwykłych.
 

"Fashion Magazine": Rzeczywiście był wśród nich twój mąż, Marek Kondrat, i wychowywałaś się na jego kolanach?
 

A.Kondrat:  Nie, to jedna z wielu bzdur, które o nas piszą. Poznałam Marka jako dorosła kobieta. I nie, nie w Kazimierzu Dolnym na festiwalu „Dwa Brzegi”. Tu skończmy.

Kondrat została również zapytana o różnicę wieku w ich małżeństwie. Dla Antoniny nie stanowi ona żadnego problemu: 

Myślę, że są groźniejsze różnice, na przykład światopoglądowe. Każda relacja wiąże się z ryzykiem, w każdym związku jest potencjał konfliktu, komplikacji, o każdy trzeba dbać. Ale to gra warta świeczki.

Następnie Kondrat zdementowała informacje m.in. o posiadaniu winnicy za granicą czy domów we Francji czy Włoszech:

Nie to, żebym czytała wszystko na nasz temat, ale naprawdę większość to nieprawda. Nie, nie mamy winnicy.

Żona Kondrata zdradziła jednak, że posiadają posiadłość w Hiszpanii:

Mamy dom w Hiszpanii, więc gdy tylko pojawia się ochota na wyjazd, jedziemy właśnie tam, trochę „pomieszkać”. Ostatnio pokochaliśmy też Beskid. Jest tam taka chatka, w której nie ma zasięgu: ani telefonu, ani internetu, o telewizji nie wspominając. Nigdzie tak wspaniale nie wypoczywam. Totalny reset.

Marek Kondrat z kolei udzielił wywiadu dla "Newsweeka", w którym opowiedział o żonie i córeczce, Helenie. O Antoninie mówi: "młoda żona":

Nie pozwala mi się garbić, mobilizuje mnie do życia. Dzięki temu patrzę na świat z nadzieją. Dziaderstwo nie zmusi młodych ludzi do niczego, oni dokonują wyborów bez żadnego trybu - powiedział Kondrat. 

W rozmowie z "Newsweekiem" Kondrat mocno zaatakował rządzących, został więc zapytany o przyszłość swojej 4-letniej córki, Helenki: 

Na razie chodzi do przedszkola w Krakowie. Bardzo nam zależy – mojej młodej żonie i mnie – aby edukacja naszej córki stanowiła dla niej szansę, a nie groziła sformatowaniem według sztancy

Zobacz także: Strasburger, Tajner, Kondrat... Oni zostali ojcami po 50 roku życia!

Antonina Turnau o podobieństwach Marka Kondrata z Grzegorzem Turnau
Damian KLAMKA/East News

Marek Kondrat i jego żona Antonina Turnau w sklepie aktora
M.Lasyk/REPORTER/East News

 

Zobacz także: Antonina Turnau o 38 lat starszym mężu, Marku Kondracie. Porównała go do ojca

Antonina Turnau o podobieństwach Marka Kondrata z Grzegorzem Turnau
Damian KLAMKA/East News
Newsy
Antonina Turnau o 38 lat starszym mężu, Marku Kondracie. Porównała go do ojca
Antonina Turnau zachwyca się Markiem Kondratem i przyznaje, że jest podobny do jej ojca: "Fundamentalnie są bardzo podobni".

Antoninę Turnau i Marka Kondrata dzieli aż 38 lat. Aktor zanim zakochał się w swojej przyszłej żonie był długoletnim przyjacielem jej sławnego ojca - Grzegorza Turnaua. W rozmowie z "Fashion Magazine" córka znanego wokalisty i kompozytora zdradziła jak wiele łączy jej męża i ojca... Antonina Turnau porównuje męża, Marka Kondrata do swojego ojca Związek 34-latki i jej 71-letniego męża wywołał spore zamieszanie w mediach. Para pobrała się w 2015 roku. Trzy lata później Antonina Turnau i Marek Kondrat przywitali na świecie córeczkę - Helenę . Para niechętnie komentowała publicznie swoje życie rodzinne w mediach. O szczegółach na temat narodzin Helenki poinformował jej dziadek, znany muzyk - Grzegorz Turnau . Ojca Antoniny Turnau i Marka Kondrata łączy szczególna więź. Panowie poznali się wiele lat wcześniej i zostali przyjaciółmi. Między innymi dlatego, związek jego córki i wieloletniego przyjaciela wywołał kontrowersje. Na przekór wszelkim plotkom okazało się, że Marek Kondrat i Grzegorz Turnau mają obecnie dobre stosunki , a aktor zwraca się do swojego o 17 lat młodszego teścia "tato". Antonina Turnau, która kilka lat wcześniej zdradziła w mediach, że będzie szukać partnera podobnego do jej ojca, została zapytana w wywiadzie dla "Fashion Magazine" o podobieństwa między Markiem Kondratem a Grzegorzem Turnauem.  Na pewno mój tata jest i zawsze był dla mnie wzorcem mężczyzny i wzorem męża, kiedy obserwowałam jego relację z mamą. - zaczęła w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakem. Zobacz także:  Strasburger, Tajner, Kondrat... Oni zostali ojcami po 50 roku życia! Mimo, że Marka Kondrata i Grzegorza Turnaua dzieli wiele różnic, to Antonina Turnau przyznała, że odnalazła w mężu to czego oczekiwała i ukochany mąż i ojciec są "fundamentalnie są...

Żona Marka Kondrata marzy o dziecku
Newsy
Antonina Turnau chce mieć dziecko z Markiem Kondratem
Antonina Turnau chce mieć dziecko z Markiem Kondratem

Antonina Turnau chce urodzić dziecko! Okazuje się, że świeżo upieczona żona Marka Kondrata marzy o powiększeniu rodziny. Znajoma córki Grzegorza Turnaua w rozmowie z „Faktem” zdradziła, że 27-letnia Antonina chce w ten sposób umocnić swój związek z aktorem. Patrząc na to, jak jej mąż dogaduje się z synami Wojciechem i Mikołajem, Antonina jest pewna, że będzie wspaniałym ojcem dla ich dziecka . Tosia marzy, by urodzić Kondratowi dziecko . Uważa, że to mogłoby umilić ich życie, a także umocnić związek.  Zupełnie nie zauważa różnicy wieku między nimi, jej zdaniem i tak mają przed sobą co najmniej 20 wspólnych, pięknych lat. Ciekawe tylko co o planach młodszej żony myśli 64-letni Marek Kondrat. Czy podziela marzenia Antoniny o powiększeniu rodziny? Przypominamy, że Antonina Turnau i Marek Kondrat pobrali się 19 września 2015. Para po prawie 4 latach związku podjęła decyzję o ślubie. Odbył się w Krakowie, a przyjęcie weselne zostało wyprawione w należącej do aktora restauracji BARaWino. Młoda para przed rozpoczęciem imprezy zaskoczyła swoimi stylizacjami. Marek Kondrat pojawił się w dresie a panna młoda w jeansach. Na przyjęciu bawili się m.in. Janina Ochojska i Grzegorz Turnau.   Zobacz również: Kuba Wojewódzki wyśmiewa ślub Marka Kondrata: "Grzegorz Turnau śpiewał smutne piosenki"   Marek Kondrat Marek Kondrat i Antonina Turnau Marek Kondrat i Antonina Turnau

Marek Kondrat i Antonina Turnau w tłumie fanów
Newsy
Marek Kondrat w ten weekend bierze ślub z córką Turnaua!
Marek Kondrat w ten weekend bierze ślub z córką Turnaua!

Aktor  Marek Kondrat  i jego młodsza o 40 lat partnerka  Antonina Turnau  pobiorą się w najbliższy weekend! To będzie kolejny,  po ceremonii Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego, tajny ślub   w show-biznesie.  Gdzie Marek Kondrat i Antonina Turnau biorą ślub? Jak informuje blog jastrzabpost.pl,  Marek Kondrat i o prawie 40 lat młodsza Antonina Turnau wezmą ślub 19 września w jednym z krakowskich kościołów . Wesele odbędzie się w restauracji BARaWino, która należy do aktora, a jego menedżerką jest właśnie Antonina. Dlaczego para wybrała Kraków? Z kościoła do restauracji jest ok. 15 minut jazdy autem. Na weselu pojawią się najbliżsi i przyjaciele, ceremonia będzie miała charakter mocno prywatny – mówi informator bloga. Ślub Kondrata i Turnau jest zaskoczeniem, ponieważ do tej pory ani aktor, ani córka Grzegorza Turnaua nie potwierdzili, że są parą. A jaka jest historia ich miłości? Historia miłości Marka Kondrata i Antoniny Turnau Marek Kondrat od lat zna się z ojcem Antoniny - Grzegorzem Turnauem. Jako dziecko Antonina widywała aktora, ale dopiero w 2012 roku na festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym poznali się bliżej. Antonina była wtedy reporterką programu kulturalnego "Wszystko o kulturze" dla TVP2. A co jeszcze robiła córka Turnaua? Choć ma dopiero 27 lat jest autorką opowiadań, skończyła polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim i Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru. Obecnie jest menedżerem w winnicach Marka Kondrata. Dla przypomnienia dodamy, że Kondrat jakiś czas temu rozwiódł się ze swoją żoną Iloną , z którą ma dwóch synów - Mikołaja i Wojciecha. A Antonina była związana z synem jednych z najbogatszych ludzi w Polsce, Arkadiuszem Likusem .   Markowi Kondratowi i Antoninie życzymy szczęścia na nowej drodze życia.   Marek Kondrat i Antonina Turnau 2013 rok:...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik