Marek Kondrat i Antonina Turnau zostali rodzicami! Para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Ciąża młodej żony aktora wzbudziła jakiś czas temu dość duże emocje. Wtedy Marek Kondrat wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie, pisząc na swoim profilu na Facebooku.

Reklama

Szanowni Państwo, z radością potwierdzamy dzisiejsze doniesienia prasowe - tak, spodziewamy się dziecka. Nie zamierzamy jednak czynić z tego sprawy publicznej i bardzo prosimy wszystkie media o uszanowanie naszej prywatności. Antonina i Marek Kondratowie.

Zobacz: Marek Kondrat zostanie ojcem?! Aktor skomentował informację o ciąży jego żony Antoniny!

Zobacz także

Marek Kondrat i Antonina Turnau zostali rodzicami

Teraz Marek Kondrat postąpił podobnie. O narodzinach pierwszego dziecka aktora i jego żony poinformował serwis Pudelek.pl, który otrzymał oświadczenie od Marka Kondrata.

Potwierdzamy, że zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami, jednakże zaznaczamy, że nie udzielamy zgody na rozpowszechnianie informacji dotyczących ścisłej sfery naszego życia prywatnego; w szczególności te odnoszące się do miejsca narodzin naszego dziecka, sposobu jego wychowania, płci czy imienia są przez nas bezwzględnie chronione. Cenimy prywatność całej naszej rodziny - napisał Marek i Antonina w oświadczeniu.

Gratulujemy!

Przeczytaj też: Antonina i Marek Kondrat przygotowują się do rodzinnego porodu! Znamy szczegóły

Polecamy: Marek Kondrat nie będzie jedynym ojcem po 60. Kto jeszcze zdecydował się na późne ojcostwo?

Marek Kondrat i jego żona powitali na świecie swoje pierwsze dziecko

Marek i Antonina chronią prywatność swojego dziecka

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama