Newsy

TYLKO U NAS: Agnieszka Kaczorowska ocenia umiejętności taneczne Ani Muchy! WIDEO

TYLKO U NAS: Agnieszka Kaczorowska ocenia umiejętności taneczne Ani Muchy! WIDEO

Agnieszka Kaczorowska i Anna Mucha w jednym projekcie! I co ciekawe - nie jest to ani plan serialu, ani parkiet "Tańca z Gwiazdami". Zdolna tancerka stanęła przed nowym wyzwaniem - stworzyła choreografię do spektaklu "Single po japońsku", w którym największą gwiazdą jest właśnie Ania Mucha. Jak Agnieszka Kaczorowska ocenia umiejętności taneczne aktorki?

Ania Mucha jest fantastyczną osobowością. To, że tańczyła kiedyś w "Tańcu z Gwiazdami" i wygrała tę Kryształową Kulę to na pewno pomaga (...) I widać po jej ciele i po jej ruchu, że ona to wszystko ma - ma świadomość własnego ciała. 

Co jeszcze zdradziła nam Agnieszka Kaczorowska? Posłuchajcie!

 

Zobacz także: Zjawiskowa Anna Mucha w sztuce "Single po japońsku"

 

Anna Mucha w sztuce "Single po japońsku".

 

Agnieszka Kaczorowska podczas próby medialnej spektaklu "Single po japońsku".

Agnieszka Kaczorowska w czerwonej sukience
Newsy
Agnieszka Kaczorowska zastąpi Agnieszkę Sienkiewicz w teatrze!
Agnieszka Kaczorowska zastąpi Agnieszkę Sienkiewicz w teatrze!

Agnieszka Kaczorowska zastąpi ciężarną Agnieszkę Sienkiewicz w sztuce "Kochanie na kredyt"! Dla aktorki to ogromne wyzwanie i spełnienie marzeń. Poza tym to jej poważna rola teatralna, dzięki której będzie mogła współpracować z wybitnymi twórcami, m.in. Olafem Lubaszenko, Filipem Bobkiem czy Małgorzatą Pieczyńską. Gwiazda nie kryje swojego zadowolenia: To dla mnie spełnienie marzeń i pierwsze takie poważne doświadczenie teatralne. Dla Agnieszki Kaczorowskiej zapowiada się pracowita jesień. Już w marcu startuje kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami", w której pojawi się na parkiecie i być może poprowadzi do finału kolejną sławę. Niedawno aktorka i tancerka została też poproszona o ułożenie choreografii do spektaklu "Single po japońsku" w reżyserii Olafa Lubaszenki, co także jest dla niej ogromnym wyróżnieniem. My trzymamy za gwiazdę kciuki i mamy nadzieję, że podoła wszystkim zadaniom.   Zobacz:  Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z uczestnikami nowego "Tańca z Gwiazdami"!   Agnieszka Kaczorowska zastąpi Agnieszkę Sienkiewicz w sztuce teatralnej Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży i musi na jakiś czas ograniczyć spektakle Agnieszka Kaczorowska na próbie do sztuki "Kochanie na kredyt".

Agnieszka Kaczorowska w białej bluzce
Newsy
Agnieszka Kaczorowska zdradziła, jaki jest jej ideał partnera! Sprawdź, kto ma szansę :)
Agnieszka Kaczorowska zdradziła, jaki jest jej ideał partnera! Sprawdź, kto ma szansę :)

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, jaki mężczyzna ma u niej szanse. Aktorka udzieliła obszernego wywiadu magazynowi "Skarb" z okazji zbliżających się Walentynek. W rozmowie z Agatą Młynarską tancerka mocno się otworzyła i opowiedziała o ideale faceta, z którym mogłaby spędzić życie. Jaki on powinien być? Chciałabym czuć się z nim bezpiecznie. Żeby w naszym związku było dużo zaufania, partnerstwa. Ale też pożądania, flirtu, prądu. Dużo świadomości naszej relacji i wspólnego rozwoju. Bo często jest tak, że zakochujemy się w kimś i w związku jedna osoba rozwija się i idzie dalej, a druga stoi w miejscu. Drogi się rozmijają. Dlatego chciałabym mieć obok człowieka, z którym cały czas będę wspinała się do góry. Partnerzy Agnieszki Kaczorowskiej Agnieszka Kaczorowska ma słabość do starszych od siebie mężczyzn. Sama nie razy podkreślała w wywiadach, że może to być spowodowane nieobecnością w jej życiu ojca, którego szukała w swoich partnerach. Ostatni, z jakim była związana to 40-letni Rafał Samborski - reżyser, którego gwiazda poznała na planie "Tańca z Gwiazdami". Para związana była ze sobą kilka miesięcy, ale niestety potem ich drogi się rozeszły. Oboje jednak wypowiadali się na swój temat bardzo ciepło. Obecnie Agnieszka nie jest w związku, ale być może niedługo znajdzie tego jedynego.   Zobacz:  Agnieszka Kaczorowska ma na oku dwóch przystojniaków! Który skradnie jej serce?   Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o ideale partnera. Czy Agnieszka Kaczorowska znajdzie nową miłość w "Tańcu z Gwiazdami"?  

Agnieszka Kaczorowska w czerwonym płaszczu
TV-Show
Agnieszka Kaczorowska miała depresję. Znalazła na nią skuteczny lek: "Spadł mi z nieba"
Agnieszka Kaczorowska miała depresję. Znalazła na nią skuteczny lek: "Spadł mi z nieba"

Agnieszka Kaczorowska cierpiała na depresję. Aktorka i tancerka zdradziła, że gdy przechodziła trudne chwile pomógł jej... taniec! W czasie, gdy Agnieszka przechodziła trudne chwile związane z kontuzją oraz porażką na egzaminach do szkoły aktorskiej, otrzymała propozycję, która odmieniła jej życie oraz pomogła uporać się z problemami. Chodzi oczywiście o udział tancerki w show Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Propozycja zaprezentowania talentu przed szeroką publicznością natychmiast postawiła Agnieszkę Kaczorowską na nogi - dosłownie i w przenośni. Sama skazywałam się na presję: muszę, zrobię to, będę trenować. No i w ten sposób doprowadziłam się do kontuzji. Złamanie zmęczeniowe, czyli z przetrenowania. To mnie uziemiło na dwa miesiące. Straszny czas. Chyba najgorszy w moim życiu. To był kompletny dół, na granicy depresji - zdradziła tancerka w wywiadzie dla "Super Expressu". Na szczęście z pomocą przyszli producenci show o tańcu: Spadł mi z nieba, bo dzięki temu spełniam się i tanecznie, i aktorsko. Odpadł element czysto sportowej rywalizacji. I to mi się podoba - wyznała Kaczorowska. Wszystko świetnie się ułożyło! Agnieszka wróciła do formy dzięki programowi, a show zyskał prawdziwą gwiazdę i to nie tylko jednej edycji! ;)   Zobacz też: Pan Lotto i Agnieszka Kaczorowska razem w Tańcu z Gwiazdami?! "Jest piękną kobietą, mogłoby coś z tego wyjść...".   Agnieszka Kaczorowska cierpiała na depresję.     Tancerkę uratował udział w "Tańcu z Gwiazdami".  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner