Anna Mucha uwielbia zaskakiwać fanów odważnymi ujęciami oraz równie odważnymi kreacjami. Tym razem pokazała się w seksownejj, dopasowanej sukience, która podkreśliła jej figurę. Wszystko za sprawą kinowej premiery autobiografii popularnego reżysera - Patryka Vegi. W filmie aktorka odegrała jedną z głównych ról. Na ściance nie sposób było oderwać od niej wzroku!

Reklama

Anna Mucha zadaje szyku w odważnej kreacji na premierze filmu Patryka Vegi

Anna Mucha jak zwykle nie zwalnia tempa. Ostatnio z okazji 15. urodzin magazynu "Party" gwiazda otrzymała tytuł Fenomenu 15-lecia. Tym razem natomiast świętowała kolejny zawodowy sukces. Aktorka, znana głównie z roli Magdy w serialu "M jak miłość" stanęła przed zupełnie innym, aktorskim wyzwaniem. Piękna i kontrowersyjna 42-latka otrzymała angaż w najnowszym filmie Patryka Vegi, który tym razem stworzył filmową autobiografię o tytule "Niewidzialna wojna". Popularna aktorka na planie filmowym wcieliła się w rolę matki twórcy "Pitbulla". Dzień przed kinową premierą "Niewidzialnej wojny" gwiazdy pojawiły się na pokazie filmu w Warszawie. Na ściance brylowali m.in. Rafał Zawierucha, Sylwia Madeńska czy Barbara Kurdej-Szatan. Niekwestionowaną gwiazdą jednak okazała się właśnie Anna Mucha.

AKPA/ Baranowski

Zobacz także: Anna Mucha ostro o Kubie Wojewódzkim: "Minęło 15 lat odkąd nie jesteśmy razem i facet ma czelność..."!

Na premierze Anna Mucha postawiła na naprawdę odważną i dopasowaną kreację. Klasyczna ,długa suknia podkreśliła kobiecą sylwetkę aktorki. Kreacja z seksownym rozcięciem odsłoniła także jej opalone nogi. Cekinowa suknia sprawiła, że Anna Mucha dosłownie błyszczała na imprezie.

AKPA/ Baranowski

Zobacz także: Anna Mucha ostro o dyskryminacji ze względu na wiek: "To jest bardzo nie w porządku i uderza w nas..."

Zobacz także
Reklama

Aktorka uzupełniła odważną kreację o klasyczne, czarne szpilki oraz nietypową, zabawną torebkę, która wygląda jak radio. Nie zabrakło także biżuterii - gwiazda postawiła na mocne pierścienie. Stonowany makijaż okazał się być idealnym uzupełnieniem wieczorowego looku. Widać, że aktorka doskonale się czuła, pozując przed fotoreporterami.

AKPA/ Baranowski
AKPA/ Baranowski
AKPA/ Baranowski
AKPA/ Baranowski
AKPA/ Baranowski
Reklama
Reklama
Reklama