Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska
1/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Klara Lewandowska ma nianię? To pytanie spędza sen z powiek fankom Anny Lewandowskiej, odkąd trenerka została mamą w maju 2017 roku. Żona Roberta Lewandowskiego słynie z propagowania zdrowego stylu życia wśród kobiet. Nie tylko prowadzi treningi personalne, układa diety, ale też prowadzi blog, a teraz również ruszyła z własną aplikacją i kliniką w Warszawie. Sporo tego! Jak w nawale obowiązków zawodowych, Anna Lewandowska znajduje jeszcze czas na opiekę nad 10-miesięczną córką? Nie brakuje głosów, że Ania zatrudnia tabun opiekunek, które zajmują się Klarą.

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Anna Lewandowska otwiera w Warszawie klinikę. Znamy szczegóły nowego projektu trenerki!

 

Teraz wszystko stało się jasne! Anna Lewandowska w nowym wywiadzie zdradziła, jak to jest z tymi nianiami. Przeczytaj na następnej stronie.

 

Polecamy: Jaka powinna być dobra niania? Funkcje, cechy i sposób wybierania

2/5
Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zdradziła, że owszem ma pomoc do opieki nad Klarą w postaci... dwóch babć i jednej prababci! Zarówno mama Ani, jak i mama Roberta chętnie angażują się w wychowywanie wnuczki. Małżonkowie na co dzień mieszkają w Monachium, gdzie Robert gra w tamtejszym klubie. Jednak ze względu na rolę kapitana polskiej reprezentacji, para często musi bywać również w Warszawie. Podróżowanie z maleńką Klarą wymaga sporej logistyki oraz pomocy serdecznych osób. Na szczęście są babcie! 

- W opiece nad Klarą pomagają obydwie babcie, które kompletnie oszalały na punkcie wnuczki. Klara ma też prababcię, która jest bardzo w niej zakochana i często mówi: "Ona dodaje mi skrzydeł, aż chce się żyć" - zdradziła Anna Lewandowska w rozmowie z magazynem "Gala".

Ale jeszcze nie wszystko! Ania opowiedziała jeszcze więcej na temat kulis życia rodziny Lewandowskich.

3/5
Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Instagram/Robert Lewandowski

- Zdarza się, że proszę jedną albo drugą mamę o pomoc, chociażby na weekend. Dużo pomagają, kiedy jestem z Klarą w Warszawie - powiedziała Lewandowska w wywiadzie dla "Gali".

Ania zdradziła, że czasem z Warszawie korzysta z pomocy położnej, ale głównie pomagają jej mamy. A czy babcie.... rozpieszczają Klarę? ;)

4/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

- Tak, ale nie jakoś przesadnie - podsumowała Anna Lewandowska w "Gali".

Brawo, takie babcie to skarb!

5/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Klara jest prawdziwym oczkiem w głowie rodziny! :)