• Rozrywka
Party.pl
Party.pl
Party.pl
  • Newsy
  • TV Show
  • Seriale
  • Styl gwiazd
  • Wideo
  • Gwiazdy
  • Rozrywka
player placeholder
  1. Strona główna
  2. Newsy
  3. I wszystko jasne! Anna Lewandowska ma aż… 3 nianie do małej Klary! „Oszalały na jej punkcie”

I wszystko jasne! Anna Lewandowska ma aż… 3 nianie do małej Klary! „Oszalały na jej punkcie”

I wszystko jasne! Anna Lewandowska ma aż... 3 nianie do małej Klary! "Oszalały na jej punkcie"

Anna Lewandowska ma aż... 3 nianie do małej Klary! "Oszalały na jej punkcie"

Instagram/Anna Lewandowska

Marta Kosakowska
Opublikowano: 05.03.2018, 15:30
Obserwuj nas w Google

Galeria (5 zdjęcia)

1 / 5
Anna Lewandowska ma aż... 3 nianie do małej Klary! "Oszalały na jej punkcie"

Instagram/Anna Lewandowska

Klara Lewandowska ma nianię? To pytanie spędza sen z powiek fankom Anny Lewandowskiej, odkąd trenerka została mamą w maju 2017 roku. Żona Roberta Lewandowskiego słynie z propagowania zdrowego stylu życia wśród kobiet. Nie tylko prowadzi treningi personalne, układa diety, ale też prowadzi blog, a teraz również ruszyła z własną aplikacją i kliniką w Warszawie. Sporo tego! Jak w nawale obowiązków zawodowych, Anna Lewandowska znajduje jeszcze czas na opiekę nad 10-miesięczną córką? Nie brakuje głosów, że Ania zatrudnia tabun opiekunek, które zajmują się Klarą.

Zobacz też: TYLKO U NAS! Anna Lewandowska otwiera w Warszawie klinikę. Znamy szczegóły nowego projektu trenerki!

Teraz wszystko stało się jasne! Anna Lewandowska w nowym wywiadzie zdradziła, jak to jest z tymi nianiami. Przeczytaj na następnej stronie.

Polecamy: Jaka powinna być dobra niania? Funkcje, cechy i sposób wybierania

2 / 5
imgMrXEhA-efe17ab

Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zdradziła, że owszem ma pomoc do opieki nad Klarą w postaci... dwóch babć i jednej prababci! Zarówno mama Ani, jak i mama Roberta chętnie angażują się w wychowywanie wnuczki. Małżonkowie na co dzień mieszkają w Monachium, gdzie Robert gra w tamtejszym klubie. Jednak ze względu na rolę kapitana polskiej reprezentacji, para często musi bywać również w Warszawie. Podróżowanie z maleńką Klarą wymaga sporej logistyki oraz pomocy serdecznych osób. Na szczęście są babcie! 

- W opiece nad Klarą pomagają obydwie babcie, które kompletnie oszalały na punkcie wnuczki. Klara ma też prababcię, która jest bardzo w niej zakochana i często mówi: "Ona dodaje mi skrzydeł, aż chce się żyć" - zdradziła Anna Lewandowska w rozmowie z magazynem "Gala".

Ale jeszcze nie wszystko! Ania opowiedziała jeszcze więcej na temat kulis życia rodziny Lewandowskich.

3 / 5
imgBRZVqC-9f9b870

Instagram/Robert Lewandowski

- Zdarza się, że proszę jedną albo drugą mamę o pomoc, chociażby na weekend. Dużo pomagają, kiedy jestem z Klarą w Warszawie - powiedziała Lewandowska w wywiadzie dla "Gali".

Ania zdradziła, że czasem z Warszawie korzysta z pomocy położnej, ale głównie pomagają jej mamy. A czy babcie.... rozpieszczają Klarę? ;)

4 / 5
img1IVvOr-7824efb

Instagram

- Tak, ale nie jakoś przesadnie - podsumowała Anna Lewandowska w "Gali".

Brawo, takie babcie to skarb!

5 / 5
imgA21StW-9edf2ab

Instagram

Klara jest prawdziwym oczkiem w głowie rodziny! :)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.

dzieci gwiazd Anna Lewandowska Klara Lewandowska
Zobacz także
Anna Lewandowska pokazała nagranie z Klarą, a w sieci poruszenie
Anna Lewandowska pokazała nagranie z Klarą, a w sieci poruszenie. Fani przecierają oczy ze zdumienia
W środku nocy Ania Lewandowska przekazała ważną wiadomość ws. dzieci. Mocne słowa
W środku nocy Ania Lewandowska przekazała ważną wiadomość ws. dzieci. "Nie mam poczucia winy"
Anna Lewandowska w gorzkim wyznaniu. Mówi o trudnym roku
Anna Lewandowska w gorzkim wyznaniu. „Trudny dla nas rok”
Anna i Robert Lewandowscy już zdecydowali. Mają ogłosić wielką nowinę
Anna i Robert Lewandowscy za chwilę to ogłoszą. Wielki moment gwiazd
Joanna Opozda o ślubie i dzieciach. Wszystko wyjaśniła
Joanna Opozda nagle zabrała głos ws. ślubu i dzieci. Nie ma już wątpliwości
Lewandowscy wypoczywają na luksusowych wakacjach w Turcji. Pokazali zdjęcia
Tak wyglądają wakacje Lewandowskich w Turcji. Anna pokazała wszystko
Lewandowscy na wakacjach
Anna i Robert Lewandowscy korzystają z wakacji przed wyjazdem do USA. Kadry z córkami wywołały poruszenie
Xavier Wiśniewski o relacjach z rodzeństwem i patchworku: "Zobaczymy, jak będzie z Polą"
Xavier Wiśniewski o relacjach z rodzeństwem i patchworku: "Zobaczymy, jak będzie z Polą"
Lewandowscy zamieszkają w Chicago? Amerykanie mają plan na całą rodzinę
Anna i Robert Lewandowscy jednak zamieszkają w Chicago? Pokazali, gdzie ma stanąć studio gwiazdy
Vivienne Wiśniewska na najnowszych zdjęciach. Tak dziś wygląda córka Michała Wiśniewskiego
Vivienne Wiśniewska na najnowszych zdjęciach. Tak dziś wygląda córka Michała Wiśniewskiego
Natalia Kukulska pokazała wyjątkowe nagranie z dziećmi. Taki widok to rzadkość
Natalia Kukulska pokazała wyjątkowe nagranie z dziećmi. Taki widok to rzadkość
Anna i Robert Lewandowscy świętują urodziny córek. Spójrzcie tylko na te torty i dekoracje
Anna i Robert Lewandowscy świętują urodziny córek. Spójrzcie tylko na te torty i dekoracje
Kubicka po raz pierwszy o rozstaniu z Baronem. Nie gryzła się w język
Sandra Kubicka w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Baronem. Padły gorzkie słowa
Michał Wiśniewski pokazał się z najmłodszymi dziećmi i się zaczęło. Fani grzmią ws. Poli
Michał Wiśniewski pokazał się z najmłodszymi dziećmi i się zaczęło. Fani grzmią ws. Poli
Syn Mette-Marit nie trafił do celi. Tak odbywa karę
Syn księżnej Mette-Marit zamiast trafić do więzienia, odbywa karę w luksusowych warunkach. Zamiast celi basen i grill. Jest jednak jedno "ale"
Lil Masti podzieliła się swoim szczęściem. To już piąty miesiąc
Lil Masti podzieliła się swoim szczęściem. To już piąty miesiąc
Party.pl
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Porady
  • Moje zgody

Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.

©BURDA MEDIA POLSKA SP. Z O. O. 2026

Elle.pl Glamour.pl Cocolita.pl Mamotoja.pl Mojegotowanie.pl National-geographic.pl Polki.pl Kobieta.pl Przyslijprzepis.pl Viva.pl Wizaz.plStory.pl

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.