Anna Kalczyńska żegna ojca
EastNews

"Jakby przeczuwał, że jego dni są policzone" Anna Kalczyńska żegna ukochanego ojca. Wzruszający wpis gwiazdy DDTVN

Anna Kalczyńska żegna ojca
EastNews

Anna Kalczyńska we wzruszającym wpisie pożegnała ukochanego ojca i podziękowała internautom za wsparcie w trudnym dla niej czasie. Wczoraj wszystkie media przekazały bardzo smutną informację o śmierci Krzysztofa Kalczyńskiego. Aktor, którego widzowie doskonale znają m.in. z serialu "Klan",  a prywatnie mąż Haliny Rowickiej i ojciec prowadzącej "Dzień Dobry TVN", zmarł w wieku 82 lat. Krzysztof Kalczyński odszedł we wtorek 10 września, a jego córka opublikowała w sieci wzruszający wpis, w którym wspomina ojca.

Anna Kalczyńska żegna swojego tatę

Gwiazda "Dzień Dobry TVN" o śmierci swojego ukochanego ojca poinformowała za pośrednictwem portalu społecznościowego. Na profilu dziennikarki na Facebooku pojawiły się zdjęcia Krzysztofa Kalczyńskiego i wzruszający wpis, w którym córka wspomina aktora. 

Kto Go znał, wie, że był chodzącą życzliwością, emanujący ciepłem i humorem. Dla mnie - był miłością, wsparciem, samą czułością. Przed pierwszym dniem szkoły, przed egzaminami, przed ołtarzem, przy każdej ważnej okazji ściskaliśmy się za piąty paluszek. Tak też było wczoraj.

Jak wiecie napisał nam książkę, żebyśmy o niczym ważnym i zabawnym w jego życiu nie zapomnieli. Jakby przeczuwał, że jego dni są policzone. To było wspaniałe życie, myślę, że niebo jest od dziś bardziej kolorowe.
Tylko nam tu wszystkim bardzo smutno..- napisała Anna Kalczyńska. 

Anna Kalczyńska w swoim wpisie zwróciła się do swoich przyjaciół, którym podziękowała za wsparcie w trudnych chwilach. Po śmierci ojca Anna Kalczyńska z pewnością może również liczyć na wsparcie swoich kolegów z "Dzień Dobry TVN", którzy w środę (11 września) na antenie przekazali smutną informację i złożyli kondolencje bliskim aktora.

Wczoraj zmarł ojciec Filipa i Ani. Jest nam bardzo przykro z tego powodu. Pan Krzysztof Kalczyński znany aktor teatralny, telewizyjny i filmowy odszedł wczoraj w wieku 82 lat. Przytulamy do serca serdecznie cały ród Państwa Kalczyńskich. Wszystkich serdecznie ściskami, jesteśmy z Wami myślą bardzo serdeczną. Krzysztof Kalczyński przyniósł nam widzom wiele radości, wiele cudownych doznań filmowych, telewizyjnych i teatralnych. Za to mu dzisiaj dziękujemy kłaniając się nisko- powiedziała Dorota Wellman.

Bliskim Krzysztofa Kalczyńskiego jeszcze raz składamy kondolencje. 

Zobacz także: Anna Kalczyńska wspomina ostatnie spotkanie ze Starakiem. Producent chciał też ratować jej syna!

Anna Kalczyńska żegna ukochanego ojca.

Krzysztof Kalczyński z córką i wnuczką
Instagram

Ojciec gwiazdy DDTVN zmarł 10 września.

Krzysztof Kalczyński nie żyje
East News

 

 

 

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41