Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Anja Rubik na okładce Flesza
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Anja Rubik na okładce "Flesza". Opowiada o ciemnych stronach modelingu

Co jeszcze w numerze?


Ostatnio Anja Rubik gościła w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej - "Magiel Towarzyski". Modelka została zapytana o komentarze internautów, którzy na portalach społecznościowych porównują jej twarz do końskiej. Rubik przyznała, że to jest straszne. Zobacz: Magiel towarzyski: Korwin: Kobiety o twarzy konia nie wymyślili internauci. Rubik: To jest straszne

Teraz najsłynniejsza polska modelka pojawi się na okładce poniedziałkowego "Flesza". Rubik ostrzega nastolatki i opowie o ciemnych stronach pracy w jej zawodzie. Co jeszcze w numerze? Już niedługo urodziny Anny Muchy, a w magazynie informacja o tym, co chciałaby otrzymać aktorka. Poza tym do numeru zostanie dołączony specjalny dodatek o modzie, gdzie znajdziecie najmodniejsze trendy na wiosnę.

Magazyn "Flesz do kupienia już od jutra w każdym kiosku. 

Zobacz: Anja Rubik nie musi martwić się o pieniądze?
 
 

Anja Rubik na konferencji TVN:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anja Rubik o seplenieniu
ONS
Newsy
Korwin zapytała Rubik o wadę wymowy. Anja: Ja nie będę prezenterką telewizyjną. Naturalnie seplenię
"To jest sexi seplen"

Nie milkną echa wizyty Anji Rubik w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej - "Magiel towarzyski". Dziennikarka nie unika trudnych pytań, na które top modelka chętnie odpowiadała. Panie poruszyły m.in. temat kontrowersyjnych opinii o urodzie gwiazdy. Przypomnijmy: Magiel towarzyski: Korwin: Kobiety o twarzy konia nie wymyślili internauci. Rubik: To jest straszne Jeden z fragmentów rozmowy nie pojawił się w telewizyjnym wydaniu, ale na szczęście można go obejrzeć na Facebooku Magla towarzyskiego. Anja tłumaczy się w nim ze swojej wady wymowy. Choć Karolina jasno stwierdziła, że sepleni już coraz mniej, choć jest to seksowne, modelka przekonywała, że w ogóle nad tym nie pracowała, ponieważ tu o u niej naturalne. Ponadto - nie chce być prezenterką: Korwin: Przypomina mi się jak mówiłaś, jak poznałyśmy się przy Top Model, miałaś wtedy sexy seplen. Mówię to w czasie przeszłym, wypracowałaś ten seplen. Rubik : Naprawdę? U mnie jest tak, że im częściej jestem w Polsce i częściej mówię po polsku, to mi to troszeczkę mija. Ja naturalnie lekko seplenię, to już zostanie ze mną. Nie pracowałam nad tym, rozmawiałam z wieloma osobami w  TVN. Rozmawialiśmy i się zastanawialiśmy się, czy ja rzeczywiście powinnam nad tym pracować. Ale ja nie będę prezenterką telewizyjną. Ja tutaj mam prowadzić Project Runway jako ja, a ja seplenię i tak to musi zostać. Byłoby bardzo dziwne, kiedy ja wchodzę nagle na wybieg i mówię piękną polską polszczyzną.  To nie byłabym wtedy ja. I niech tak już zostanie. Zobacz: Anja Rubik: Nie znam finansowych granic Anja Rubik na planie Project Runway:

Anja Rubik o podobieństwie do Oli Żebrowskiej
Facebook
Newsy
Rubik i żona Żebrowskiego wyglądają jak siostry. Anja wyliczyła podobieństwa
Co myśli o takim porównaniu?

Uroda Anji Rubik budzi ogromne emocje. Wiele osób zarzuca jej, że jest mało seksowna jak na top modelkę, inni wyśmiewają ją wprost za twarz. Gwiazda nic sobie nie robi jednak z nieprzychylnych komentarzy. Przypomnijmy: Magiel towarzyski: Korwin: Kobiety o twarzy konia nie wymyślili internauci. Rubik: To jest straszne Wiele osób porównuje Anję Rubik do żony Michała Żebrowskiego, Aleksandry. Kiedy modelka odwiedziła jego teatr 6. piętro, wszyscy postanowili zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Natychmiast podniosły się głosy, że Rubik i Żebrowska wyglądają jak klony. Modela w rozmowie z tvn.pl przyznała, że nie przeszkadza jej takie porównanie, ponadto - wyliczyła inne podobieństwa: Czy jesteśmy podobne? T ak jak rozmawiałyśmy, to ja nie widziałam bezpośredniego podobieństwa, ale na tym zdjęciu z Michałem to faktycznie wyglądamy jak siostry. J esteśmy blondynkami, mamy podobną budowę twarzy, jesteśmy w podobnym wieku. To bardzo miła dziewczyna . - przekonuje Która ładniejsza? Zobacz: Anja Rubik: Nie znam finansowych granic Anja Rubik na planie Project Runway:  

Karolina Korwin Piotrowska o Anji Rubik
ONS
TV-Show
Karolina Korwin Piotrowska ostro o mężu Anji Rubik: "Gdyby nie ona, nie wiedziałabym o jego istnieniu"
Karolina Korwin Piotrowska ostro o mężu Anji Rubik: "Gdyby nie ona, nie wiedziałabym o jego istnieniu"

Rozstanie Anji Rubik i Sashy Knezevica to temat, który wciąż wzbudza duże zainteresowanie. Para postanowiła się tymczasowo rozstać, aby odpocząć od siebie i nabrać dystansu. Nie ma mowy jednak o żadnym rozwodzie i podziale majątku ! Jak zamieszanie wokół gwiazdorskiej pary komentuje Karolina Korwin Piotrowska?   Karolina Korwin Piotrowska o mężu Anji Rubik   Tego tematu nie mogło zabraknąć w sobotnim "Maglu towarzyskim". Dziennikarka TVN Style wraz ze swoim gościem, Ewą Lankiewicz, zastanawiały się, czy Anja i Sasha będą walczyć o majątek. Obie stwierdziły, że modelka ma tak wielką klasę, że nie pozwoli, aby takie rzeczy przedostały się do mediów. Karolina zaznaczyła jednak, że gdyby nie Rubik, nie wiedziałaby o istnieniu jej męża:   Z całym szacunkiem dla jej męża, ale gdyby nie Anja, nie wiedziałabym o jego istnieniu . Ona go lansowała przecież. - mówiła Korwin   Piotrowska ma również nadzieję, że w razie ich ewentualnego rozwodu, Sasha nie wywinie Anji żadnego numeru. W show-biznesie nie brakuje przecież przykładów, kiedy byli małżonkowie wzajemnie się obrażają i oskarżają .   Oglądaliście "Magiel towarzyski"?   Rozstanie Anji Rubik i Sashy Knezevia to temat numer 1. w mediach Karolina Korwin Piotrowska na konferencji TVN Style    

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner