Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Nowy mężczyzna w życiu Zając
Newsy

Nowy mężczyzna w życiu Zając. Aktorka zdradziła co ich naprawdę łączy

Kim jest tajemniczy przystojniak?

Aneta Zając może mieć ostatnio powody do zadowolenia. Aktorka niedługo przeprowadza się do nowego domu, a kilka tygodni temu zwyciężyła w "Tańcu z Gwiazdami". Zmieniła też stylistę i menadżera - jej kariera kwitnie i wiele wskazuje na to, że najbliższa jesień będzie należała do niej. Nie obyło się jednak bez zgrzytów. Przypomnijmy: Szykuje się skandal. Była menadżerka Anety Zając komentuje decyzję o zwolnieniu

Prasa nieustannie też poświęca wiele miejsca życiu uczuciowemu Anety. Najpierw przypisywano jej romans ze Stefano Terrazzino, który partnerował jej w "TzG". Podczas ostatniego festiwalu Top Trendy z kolei często towarzyszył jej tajemniczy przystojniak. Mężczyzna nie odstępował Zając na krok, a paparazzi przyłapali ich na wspólnych spacerach i bankiecie po koncercie. Jak informuje magazyn "Party", to jednak nie nowy adorator aktorki, a jedynie jej stylista. Sama Zając również skomentowała domysły prasy.


Łączy nas miłość... do ubrań, bo ten "domniemany ukochany" to mój zaprzyjaźniony stylista Kuba Kołaczek - śmieje się gwiazda w rozmowie z "Party".


Tak Aneta i Kuba spędzali czas w Sopocie. Ładna byłaby z nich para?

Zobacz: Zając wspomina związek z Krawczykiem: "Jeszcze nieraz popełnię błędy"

Nowy facet Anety Zając. Kim jest nowy facet Anety Zając. Aneta Zając na imprezie z nowym facetem

Aneta Zając i Agnieszka Włodarczyk z Mikołajem Krawczykiem w Sopocie na jednej imprezie:

Aneta Zając rozstała się z Anną Adamiak z Oxy Management. Menadżer Anety Zając
Akpa
Newsy
Szykuje się skandal. Była menadżerka Anety Zając komentuje decyzję o zwolnieniu
Pierwsza skaza na wizerunku gwiazdy?

Od kilku miesięcy mówiło się, że "Taniec z Gwiazdami" otworzy przed Anetą Zając zupełnie nowe możliwości, szczególnie za sprawą pozytywnego wypracowanego przez ostatnie trzy lata wizerunku. Aktorka wygrała taneczne show, ale nie poprzestała tylko na tym. Tuż po finale zaopiekowała się nią nowa agencja PR-owa, zatrudniła też stylistę. Nikt nie miał już wątpliwości - gwiazda zaczyna nowy etap swojego życia i kariery. Przypomnijmy: Zając skomentowała zmiany. Stylista to był tylko początek rewolucji We wspomnianej rozmowie z AfterParty.pl, Zając sugerowała, że zmiana menadżerki nie jest związana z żadną konkretną sytuacją. Teraz jednak cała ta historia nieco się komplikuje. Aneta współpracowała bowiem od wielu lat z OXY Management, które dbało o jej interesy w najbardziej burzliwym okresie - tuż po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem . To pod skrzydłami Anny Adamiak Zając przeszła dużą metamorfozę, doczekała się poważnych kontraktów i ról, trafiła na okładki poczytnych magazynów, a przede wszystkim bardzo sprytnie komentowała zawirowania ze swojego życia prywatnego. Przypomnijmy: "Chronię dzieci! Za parę lat będą to czytać" Była menadżerka Zając poinformowała właśnie, że jest zaskoczona decyzją swojej podopiecznej. Zaznacza też, że aktorka wciąż ma ważny kontrakt z jej agencją.   Jesteśmy ogromnie zaskoczeni decyzją Anety Zając, tym bardziej, że przez okres ponad trzyletniej współpracy, nie usłyszałyśmy żadnego słowa niezadowolenia bądź krytyki z jej strony . Na tym etapie nie będziemy komentować prasowych doniesień, bowiem umowa pomiędzy Agencją, a Anetą Zając jest wciąż obowiązującą - czytamy w oświadczeniu Anny Adamiak i Magdy Szmyt przesłanym do naszej redakcji. Póki co, Aneta Zając nie zabrała głosu w tej sprawie. Wiele jednak wskazuje, że szykuje się skandal z Anetą Zając w roli...

Kariera Anety Zając po zwycięstwie w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
U Zając jednak nie tak różowo. Może stracić lukratywne kontrakty
Wszystko za sprawą jednej decyzji

Ten rok jest dla Anety Zając pełen rewolucji. Aktorka wygrała "Taniec z Gwiazdami", co otworzyło przed nią szereg nowych możliwości i to nie tylko zawodowych. W wywiadach przyznaje, że pozwoliło jej to bardziej uwierzyć w siebie i nabrać pewności. Postanowiła też wymienić dotychczasową menadżerkę na nową, zmienił się również jej stylista. Przypomnijmy: Szykuje się skandal. Była menadżerka Anety Zając komentuje decyzję o zwolnieniu Zmiany w życiu zawodowym świeżo upieczonej gwiazdy wywołały falę spekulacji i pytań, czy Aneta i jej nowa ekipa poradzą sobie z wyzwaniami, które czekają ją w gorącym okresie po zakończeniu "TzG". Dzisiejsze wydanie "Faktu" spekuluje, że rozstanie z menadżerką może Zając wiele kosztować, m.in. kilka kontraktów reklamowych.  Były one negocjowane już od kilku miesięcy właśnie przez eks-menadżerkę. Podobno jedyne pewne zlecenie Anety to niezmiennie rola w "Pierwszej Miłości".   Ten chwilowy akt odwagi (zwolnienie menadżerki - przyp. red.) mogły dyktować emocje, jakim uległa, wygrywając show. Nie rozstały się w dobrych stosunkach. Aneta stała się ostatnio bardziej pewna siebie, ale przez lata unikała kontaktów z prasą. Brakuje jej przebojowości potrzebnej do tego, by jej kariera nie utknęła w martwym punkcie - czytamy w "Fakcie". Myślicie, że wykorzysta szansę, jaką było zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami"? Zobacz: Nowy mężczyzna w życiu Zając. Aktorka zdradziła co ich naprawdę łączy Aneta Zając w Sopocie:

Nowy kontrakt Anety Zając
ONS
Newsy
Zając ma problemy z kontraktami? Jest komentarz nowej menadżerki
Jak naprawdę wygląda jej sytuacja zawodowa?

Po zwycięstwie Anety Zając w "Tańcu z Gwiazdami" wydawało się, że nic nie stanie na przeszkodzie, aby aktorka zrobiła zawrotną karierę i wykorzystała swoje pięć minut. W międzyczasie jednak Zając zwolniła dotychczasową menadżerkę, a tabloidy zaczęły spekulować, że ta decyzja może ją sporo kosztować. Przypomnijmy: U Zając jednak nie tak różowo. Może stracić lukratywne kontrakty Wszystko wskazuje na to, że spekulacje te były mocno przesadzone, a kariera Anety ma się dobrze. Między bajki można włożyć też historię o zaprzepaszczonych kontraktach. Jak informuje "Party", Zając wystąpi w reklamie marki ASUS i promować będzie laptopy do pracy mobilnej. Co ciekawe, firma zaprosiła też do współpracy tanecznego partnera gwiazdy, Stefano Terrazzino . To jednak nie koniec - już pod koniec wakacji aktorka weźmie udział w zdjęciach do nowego serialu Polsatu.   To prawda. Aneta będzie promować laptop do pracy mobilnej - potwierdza w rozmowie z magazynem Karolina Maria Siudyła , nowa menadżerka Anety. Natomiast już 29 czerwca w Krakowie odbędzie się charytatywny mecz koszykówki, gdzie staną naprzeciwko siebie ekipa gwiazd pod wodzą Marcina Gortata i drużyna Wojska Polskiego. W Gortat Team wystąpi m.in. właśnie Aneta Zając. Zobacz: Tajemnica sprzed lat: Zając wcale nie taka święta. Ona też odbiła Krawczyka innej Aneta Zając podczas festiwalu w Sopocie:

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner