Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk w sądzie
Ile aktor płaci na dzieci?
1/5
Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk w sądzie

 

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znów spotkali się w sądzie, gdzie walczą o opiekę nad dziećmi. Aktor próbuje też udowodnić, że płaci zbyt wysokie alimenty. Mikołaj Krawczyk po rozstaniu z Anetą Zając łoży 1500 zł na każdego z synów (Michał i Robert). Kilka miesięcy temu pełnomocniczka aktora w rozmowie z magazynem "Flesz" przyznała, że będzie walczyć o obniżenie alimentów. 

Mój klient wystąpił na drogę sądową, gdyż alimenty, które płaci na dzieci, z uwagi na ich wysokość, nie są w całości przeznaczone na potrzeby dzieci - przyznała pełnomocniczka Krawczyka, radca prawny Anna Borkowska. 

W związku ze sprawą Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk po ra kolejny spotkali się w sali sądowej. Zobaczcie ZDJĘCIA! 

 

Zobacz także: Klaudia Halejcio o konflikcie Zając i Krawczyka! Kogo popiera w sporze o alimenty?

2/5
Mikołaj Krawczyk w sądzie

 

Konflikt Mikołaja Krawczyka i Anety Zając ciągnie się już od kilku lat. Czy wkrótce była aktorska para dojdzie do porozumienia w sprawie wysokości alimentów na ich dzieci? 

Zobaczcie WIĘCEJ zdjęć z sądu!

 

Zobacz także: Aneta Zając PIERWSZY RAZ komentuje doniesienia o konflikcie z Mikołajem Krawczykiem!

3/5
Aneta Zając w sądzie

 

Według wcześniejszych doniesień medialnych Mikołaj Krawczyk uważa, że utrzymanie chłopców jest mniej kosztowne od kiedy przestali chodzić do prywatnego przedszkola i rozpoczęli naukę w państwowej placówce. Zobacz także: Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk i historia ich konfliktu. Dlaczego nie potrafią się dogadać?

4/5
Mikołaj Krawczyk w sądzie

 

Aktor wyglądał na zadowolonego z przebiegu sprawy. Czy sąd zdecyduje o obniżeniu alimentów, jakie Mikołaj Krawczyk musi płacić na chłopców?

Zobacz także: Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk znają już płeć dziecka! Już za 3 miesiące zostaną rodzicami

5/5
Aneta Zając w sądzie
Więcej na temat Aneta Zając Mikołaj Krawczyk