Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk zdecydują się na ślub?
ONS
Newsy

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk znają już płeć dziecka! Już za 3 miesiące zostaną rodzicami

Poznaj historię tej miłości

 

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk wkrótce zostaną rodzicami! A wcześniej będą świętować pierwszą rocznicę ślubu.
Kiedy Sylwia Juszczak (41) i jej mąż Mikołaj Krawczyk (37) pojawili się na premierze serialu kryminalnego Canal+ „Nielegalni”, nikt nie przypuszczał, że aktorka pod falbaniastą sukienką ukrywa ciążowy brzuszek. Dopiero trzy tygodnie później „Super Express” podał, że gwiazda jest w szóstym miesiącu ciąży! I choć Krawczykowie nie potwierdzili oficjalnie dobrej nowiny, to wszystko wskazuje na to, że ich rodzina się powiększy.

Zostaną rodzicami na początku przyszłego roku. To chyba najlepszy dowód na to, jak bardzo się kochają – mówi „Fleszowi” znajomy pary.

To będzie piąte dziecko Sylwii i Mikołaja, ale pierwsze wspólne. Aktorka ma już dwóch synów z pierwszego małżeństwa, z projektantem wnętrz Tomaszem Pągowskim: Nataniela i Vincenta. Krawczyk zaś jest ojcem bliźniaków, Roberta i Michała, które ma z Anetą Zając.

 

Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak
ONS.pl

 

Tuż przed świętami wypada pierwsza rocznica ślubu Sylwii i Mikołaja. Dziecko to najpiękniejszy prezent, jaki mogli sobie wymarzyć – dodaje osoba z ich otoczenia.

Jak będą świętować ten dzień?

Kiedyś miłość, dziś konflikt! Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk walczą w sądzie. Dlaczego?


Juszczak i Krawczyk - historia miłości

Choć Sylwia i Mikołaj są parą już od trzech lat, a małżeństwem od niemal roku, to nie wszyscy wierzyli, że ich uczucie przetrwa. Wcześniej nie mieli szczęścia w miłości. Juszczak była dwukrotnie zamężna: z Tomaszem Pągowskim i z Magnusem Arnesenem, Norwegiem, dla którego na kilka lat opuściła Polskę. Krawczyk – po tym, jak rozstał się z Anetą Zając i związał z ich wspólną znajomą z planu „Pierwszej miłości” Agnieszką Włodarczyk – też nie miał dobrej miłosnej passy. Kiedy więc wyszło na jaw, że Sylwia i Mikołaj są parą, wielu sądziło, że to kolejny romans, który nie zakończy się happy endem… Stało się jednak inaczej.

 

Sylwia Juszczak w czarnym płaszczu

 

Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Raczej nie, bo Sylwia i Mikołaj poznali się jeszcze w czasach studenckich – wtedy byli jedynie znajomymi z uczelnianego korytarza. Ponownie spotkali się dopiero w 2016 roku, na planie programu „Celebrity Salon”.

„Znamy się wiele lat, jeszcze ze Szkoły Filmowej w Łodzi. Kiedy spotkaliśmy się na zdjęciach w Polsat Café, ucieszyliśmy się, że znów będziemy razem pracować”, mówiła wtedy Juszczak w rozmowie z „Party”.

Wówczas żadne z nich nie spodziewało się, że ich przyjaźń przerodzi się w wielką miłość. Kilka miesięcy później Sylwia i Mikołaj, już oficjalnie jako para, rozpoczęli zdjęcia do serialu „Pensjonat nad rozlewiskiem”. Koledzy z planu przyznawali nawet, że patrzą na nich z nutką zazdrości.

„Oni długo na siebie czekali, ale się doczekali. To jest miłość. Sylwia i Mikołaj trzymają się za ręce non stop. Przyjemnie jest siedzieć obok i ogrzewać się w ich cieple”, zdradziła producentka Małgorzata Kalicińska, która od początku kibicowała ich miłości.

 


Juszczak i Krawczyk znają płeć dziecka

Za trzy miesiące Sylwia i Mikołaj staną przed nowym rodzicielskim wyzwaniem. Kiedy rok temu, tuż przed Wigilią, Krawczykowie brali ślub, starszy syn Sylwii Vincent powiedział ponoć: „Jestem szczęśliwy, bo będę miał dwóch braci więcej”. Podobno teraz chłopcy czekają na siostrzyczkę. Czy ich marzenie się spełni?

Sylwia i Mikołaj znają już płeć maleństwa, ale tą informacją podzielili się tylko z rodziną i zaufanymi przyjaciółmi, bo odkąd są razem, nie rozmawiają z dziennikarzami o swoim życiu prywatnym – mówi „Fleszowi” znajomy pary.

Zanim jednak rodzina Krawczyków się powiększy, parę czeka ważne święto: pierwsza rocznica ślubu. Jak będą ją obchodzić?

Sylwia wygląda świetnie i na razie tak się czuje. Jeśli to się nie zmieni, niewykluczone, że wspólnie z Mikołajem i chłopcami wyjadą odpocząć. Ale będzie to raczej kameralny pensjonat gdzieś w górach niż zagraniczne wczasy – dodaje nasz rozmówca.

 

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk wzięli ślub w tajemnicy
ONS

 

Czytaj także: Jak naprawdę wygląda małżeństwo Krawczyka i Juszczak? Mikołaj zdradził całą prawdę.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sylwia Juszczak pokazała zdjęcie ze ślubu z Mikołajem Krawczykiem
Instagram
Newsy
Sylwia Juszczak pokazała swoją suknię ślubną! Wiemy, kto zaprojektował jej prostą (ale przepiękną!) kreację

Podoba się Wam?

East News
Newsy
Wiemy, jak Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk będą świętować pierwszą rocznicę ślubu!
To tuż przed narodzinami ich dziecka!

  To już pewne! Na początku przyszłego roku Sylwia Juszczak-Krawczyk i Mikołaj Krawczyk zostaną rodzicami! Parę czeka prawdziwe rodzicielskie wyzwanie, bo będzie to ich piąte dziecko, ale pierwsze wspólne. Aktorka ma już dwóch synów: Vincenta i Nataniela ze związku z Tomaszem Pągowskim, Krawczyk zaś jest ojcem bliźniaków: Michała i Roberta, które ma z Anetą Zając. Kiedy rok temu, tuż przed Wigilią, Krawczykowie brali ślub, starszy syn Sylwii Vincent powiedział ponoć: „Jestem szczęśliwy, bo będę miał dwóch braci więcej”. Podobno teraz chłopcy czekają na siostrzyczkę . Czy ich marzenie się spełni? Polecamy: Mikołaj Krawczyk hucznie świętował urodziny synów.   Sylwia Juszczak-Krawczyk urodzi córeczkę? – Sylwia i Mikołaj znają już płeć maleństwa, ale tą informacją podzielili się tylko z rodziną i zaufanymi przyjaciółmi, bo odkąd są razem, nie rozmawiają z dziennikarzami o swoim życiu prywatnym – mówi „Fleszowi” znajomy par y.   Zanim jednak rodzina Krawczyków się powiększy, parę czeka ważne święto: pierwsza rocznica ślubu, która przypada tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Przypomnijmy, że Juszczak i Krawczyk powiedzieli sobie "tak" w wielkiej tajemnicy! Jak będą ją obchodzić?   – Sylwia wygląda świetnie i na razie tak się czuje. Jeśli to się nie zmieni, niewykluczone, że wspólnie z Mikołajem i chłopcami wyjadą odpocząć. Ale będzie to raczej kameralny pensjonat gdzieś w górach niż zagraniczne wczasy – mówi informator "Flesza" .   Chcesz wiedzieć, co jeszcze planuje aktorska para? Sięgnij po nowy "Flesz".   Sylwia i Mikołaj Krawczykowie wkrótce zostaną rodzicami. To będzie pierwsze wspólne dziecko aktorskiej pary.

Sylwia Juszczak w okularach
Newsy
Przyjaźń czy... Wiemy, co naprawdę łączy Anetę Zając i Sylwię Juszczak!

Aneta Zając i Sylwia Juszczak naprawdę się przyjaźnią? To pytanie zadawał sobie każdy, kto obejrzał wspólne selfie obu aktorek, które Zając umieściła na swoim profilu na Facebooku. Jak donosi najnowszy "Flesz", Sylwia i Aneta znają się od kilku lat i... do tego bardzo lubią. Ostatnio była i obecna partnerka Mikołaja Krawczyka spotkały się wraz z dziećmi w jednej z warszawskich klubokawiarni. Darzymy się sympatią, a dzieciaki za sobą przepadają - powiedziała "Fleszowi" Sylwia Juszczak. Nie jest tajemnicą, że odkąd Mikołaj Krawczyk związał się z Sylwią Juszczak , jego relację z Anetą Zając bardzo się poprawiły. Duży wpływ miała na to właśnie Sylwia, która też jest mamą i pozytywną, niekonfliktową osobą - zdradziła "Fleszowi" znajoma pary. Chcesz dowiedzieć się jak Zając, Juszczak i Krawczyk spędzą wakacje? Przeczytasz o tym w nowym "Fleszu".   Dzięki Sylwii Juszczak Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znów mają dobre relacje.   Aneta Zając i obecna partnerka Mikołaja Krawczyka znają się od lat.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner