Andżelika Piechowiak na imprezie w czerwonej sukience Andżelika Piechowiak pokazała córkę Andżelika Piechowiak Ciężarna Andżelika Piechowiak na premierze sztuki "Czarna komedia"
Andżelika Piechowiak na imprezie w czerwonej sukience
ONS.pl
Andżelika Piechowiak została mamą!
1/4
Andżelika Piechowiak na imprezie w czerwonej sukience
ONS.pl

 

Andżelika Piechowiak pokazała swoją córeczkę! Gwiazda "M jak miłość" 23 września w szpitalu na Bielanach urodziła swoją córeczkę. Aktorka wciąż nie zdradziła imienia córki, ale za to pokazała ją na Facebooku! Jeszcze kilka dni temu pisała do swoich fanów:

23 września - w pierwszy dzień jesieni i zodiakalnej Wagi, naszą drugą rocznicę ślubu, w niedziele, w samo południe, pewna młoda dama postanowiła zaszczycić świat swoją obecnością, czyniąc ten dzień absolutnie najpiękniejszym w naszym życiu.... ❤️❤️ ❤️Można sobie różne rzeczy wyobrażać, ale to jest po prostu kosmos... 

Jak wygląda córka aktorki? Zobacz kolejny slajd!

Polecamy: Adam Ferency, Julia Pietrucha, Bosak czy Małaszyński - pamiętasz kogo zagrali w "M jak miłość"?

2/4
Andżelika Piechowiak pokazała córkę
Facebook

 

Aktorka dodała właśnie nowy wpis na swoim Facebooku. Pokazała jak wygląda jej córka i podziękowała lekarzom, którzy odbierali jej poród.

Dwa pierwsze tygodnie nowego życia prawie za nami. Szalony, piękny, zupełnie nowy, choć chwilami trudny czas macierzyństwa. Radość z patrzenia i bycia przy tej maleńkiej istotce jest jednak nieporównywalna z niczym, dlatego ogromnie dziękuję wszystkim, którzy pomogli jej przyjść na świat. Całemu zespołowi Szpitala Bielańskiego, który otoczył nas niezwykle profesjonalną i troskliwą opieką, dając poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dr hab. Marzenie Dębskiej, dr Agnieszce Gajdzie- Czerwińskiej i najlepszej położnej jaką można sobie wymarzyć - Magdalenie Siedleckiej i wszystkim, którzy czuwali nade mną w czasie i po porodzie oraz nad naszą małą kruszyną, doglądając, podpowiadając, wspierając wiedzą i dobrym słowem - napisała Andżelika Piechowiak. 

3/4
Andżelika Piechowiak
Instagram

W wywiadach przed porodem, Andżelika Piechowiak mówiła, że bardzo z mężem Rafałem Olejniczakiem cieszą się na myśl o tym, że zostaną rodzicami. 

Czuję się bardzo dobrze. Zdrowie i kondycja mi dopisują, a ciążę znoszę lepiej niż się spodziewałam. Miałam to szczęście, że nie dotknęły mnie żadne ciążowe dolegliwości. Mam dużo siły i energii. Jedyne, z czego musiałam zrezygnować to moje ukochane szpilki. Zamieniłam je na buty brytyjskiej królowej – mówiła w rozmowie z Party.pl Andżelika Piechowiak.

4/4
Ciężarna Andżelika Piechowiak na premierze sztuki "Czarna komedia"
ONS

Para była zachwycona, gdy dowiedziała się, że będą mieli córeczkę. 

Oboje z mężem bardzo się cieszymy. Rafał już nie może doczekać się narodzin córeczki. Czuję, że to będzie jego mała księżniczka, którą będzie rozpuszczał do granic możliwości - mówiła nam Piechowiak.