Newsy

Andrzej Sołtysik komentuje głośną wpadkę w DDTVN: "Czasem trzeba posypać głowę popiołem..."

Andrzej Sołtysik w rozmowie z Party.pl skomentował ostatnią wpadkę w śniadaniowym show TVN

Andrzej Sołtysik w rozmowie z Party.pl skomentował ostatnią wpadkę w śniadaniowym show TVN. Zaledwie kilka tygodni temu zachowanie prowadzących "Dzień Dobry TVN" wywołało spore oburzenie wśród widzów i internautów. Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik w zaskakujący sposób skomentowali wowczas urodę 22-letniego koreańskiego piosenkarza z grupy BTS, Jeona Jungkooka, który został uznany za najprzystojniejszego mężczyznę na świecie w rankingu TC Candle. Stacja TVN przeprosiła za zachowanie prowadzących, którzy później również przyznali się do błędu. Teraz całą aferę skomentował sam Andrzej Sołtysik! 

Co prowadzący "Dzień Dobry TVN" powiedział przed naszą kamerą? Andrzej Sołtysik skomentował przy okazji głośny materiał "Wiadomości", za który Kinga Rusin chce pozwać TVP!

Zobacz także: Kinga Rusin zapowiedziała pozwy przeciwko TVP! Ile może wygrać?

Andrzej Sołtysik skomentował wpadkę w DDTVN.

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik
East News

Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Anna Wendzikowska o wpadce kolegów z DDTVN! Jak ocenia zachowanie Anny Kalczyńskiej?
Anna Wendzikowska w rozmowie z Party.pl skomentowała ostatnią głośną wpadkę Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika w "Dzień Dobry TVN".

Anna Wendzikowska w rozmowie z Party.pl skomentowała ostatnią głośną wpadkę Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika w "Dzień Dobry TVN". Jak ocenia zachowanie swoich kolegów z programu TVN? Przypomnijmy, w ubiegłym tygodniu w dość kontrowersyjny sposób skomentowali urodę 22-letniego koreańskiego piosenkarza z grupy BTS, Jeona Jungkooka, który został uznany za najprzystojniejszego mężczyznę na świecie w rankingu TC Candler.  Twarz, powiedziałabym... niespecjalnie bardzo męska, prawda? [...] Włosy zakładam, że farbowane- mówiła Anna Kalczyńska.  Wielu widzów nie ukrywało oburzenia wypowiedziami prowadzących, a stacja TVN szybko wydała oświadczenie w którym przeprosiła za wpadkę. A jak komentuje ją Anna Wendzikowska? Posłuchajcie, co powiedziała nam o Annie Kalczyńskiej!  Zobacz także:   Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik przepraszają za swoje komentarze! Widzowie nie odpuszczają Jak Anna Wendzikowska komentuje wpadkę kolegów z DDTVN?

Michał Pałubski
East News
Newsy
Poruszające wyznanie Michała Pałubskiego w DDTVN! Popularny kabareciarz szczerze o walce z nowotworem
Poruszające wyznanie Michała Pałubskiego w DDTVN! Popularny kabareciarz szczerze o walce z nowotworem

Michał Pałubski w Dzień Dobry TVN opowiedział o swojej walce o zdrowie. Historia uwielbianego przez widzów kabareciarza, który zaledwie kilka tygodni temu odszedł z Formacji Chatelet, poruszyła Polaków. O tym, że u Michała Pałubskiego został wykryty nowotwór jądra dowiedzieliśmy się kilka miesięcy temu. Sam komik opublikował wówczas zdjęcia ze szpitala i przyznał, że walczy z ciężką chorobą i właśnie przeszedł operację wycięcia guza.  Diagnoza: „guz” szybka akcja ciach i po nim. Guz to poważna sprawa np. guz mózgu- przyznał Michał Pałubski. Mój nie był tak poważny. Guz jądra.  I tu pytanie do panów? Czemu olewacie samobadanie? A gdy już coś wyczujecie próbujecie to zlekceważyć? Czemu guz mózgu jest poważny, a guz ulubionego organu każdego faceta już nie??? Umiera się na to tak samo!!! I szczerze, co się stanie jak Wam wytną jajo? Stajecie się mniej męscy? Kto jest mniej męski: Facet z jednym jajem, czy jego zwłoki? Dlatego badajcie się i leczcie!!! - pisał wtedy Michał Pałubski.  Teraz, kilka miesięcy po tamtych wydarzeniach Michał Pałubski opowiedział o swojej walce o życie i zdrowie w programie "Dzień Dobry TVN".  Michał Pałubski zdradza, jak dowiedział się o chorobie Michał Pałubski w materiale opublikowanym w programie "Dzień Dobry TVN" przyznał, że zaczął podejrzewać u siebie nowotwór podczas kąpieli w wannie - kabareciarz wyczuł wówczas guz w jądrze. Jak już wiemy, Michał Pałubski poddał się operacji wycięcia jądra. Teraz wraca do zdrowia i cieszy się życiem! Zdarza się, że podchodzą do mnie ludzie i pytają "jak to jest żyć bez jądra". Są też takie sytuacje, że podchodzą do mnie kolesie z siłowni których znałem od jakiegoś czasu, zbijają piątkę i...

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak rozstali się
East News
Newsy
Edyta Zając w DDTVN szczerze o rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem! Ujawnia bolesne szczegóły
Edyta Zając w DDTVN szczerze o rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem! Ujawnia bolesne szczegóły

Edyta Zając-Rzeźniczak w programie "Dzień Dobry TVN" ogłosiła koniec swojego małżeństwa z Jakubem Rzeźniczakiem! Piękna modelka po raz pierwszy odniosła się do plotek o kryzysie w ich związku i zdradziła, dlaczego podjęła decyzję o rozstaniu z piłkarzem. O tym, że związek Edyty Zając i Jakuba Rzeźniczaka to już przeszłość, media donosiły już od kilku miesięcy. Atmosferę wokół rzekomego rozstania podgrzewały wówczas informacje, że piłkarz ma nieślubne dziecko, które przyszło na świat, kiedy był już w związku małżeńskim z Edytą! Modelka do tej pory nie komentowała medialnych doniesień, ale teraz przerwała milczenie! Co powiedziała w "DDTVN"? Edyta Zając o rozstaniu z mężem Edyta Zając w rozmowie z Mateuszem Hładkim po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o problemach w swoim związku i zdradziła, dlaczego podjęła decyzję o rozstaniu. Modelka nie ukrywa, że ostatnie miesiące były dla niej wyjątkowo trudne.  Muszę przyznać, że ostatni okres nie jest dla mnie zbyt przychylny i swoje przeszłam. Myślę, że przyszedł odpowiedni czas, żebym przyznała, że moje małżeństwo zakończyło się. Postanowiłam podjąć odpowiednie kroki rozwodowe - zdradziła Edyta Zając. Modelka przyznała, że długo zastanawiała się, czy złożyć papiery rozwodowe.  Takie decyzje nigdy nie są proste. Zmusiły mnie do tego pewne sytuacje oraz rzeczy, które zadziały się w ostatnim czasie. To była najtrudniejsza decyzja w moim życiu, jaką podjęłam i chyba taka, która najwięcej mnie kosztowała - przyznała modelka.  Mateusz Hładki w rozmowie z Edytą poruszył temat nieślubnego dziecka Jakuba Rzeźniczaka. Jak zareagowała modelka i uczestniczka 2. edycji programu "Agent. Gwiazdy"? Czy wiedziała o dziecku piłkarza? Tak, wiedziałam i nie ukrywam, że...

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner