Piasek wybrał między Edytą Górniak a Justyną Steczkowską
ONS
Newsy

Górniak czy Steczkowska? Piasek zdecydował, która diwa jest lepsza

Muzyk nie miał wątpliwości

Andrzej Piaseczny teraz mocno promuje swoją nową płytę. Z tej okazji był miedzy innymi w zeszłym tygodniu u Kuby Wojewódzkiego. Panowie rozmawiali nie tylko o muzyce. Przez chwilę wspominali ich wspólną przyjaciółkę, Anię Przybylską. Zobacz: Piasek u Wojewódzkiego wspomina Przybylską: Minęło trochę czasu. Zawsze o niej mówię, gdy...

Dzisiaj Piasek pojawił się u "Ogniu Pytań", gdzie odpowiedział na serię zabawnych i niewygodnych pytań. Prowadzący zapytali go między innymi o to, którą z wielkich artystek woli. Oczywiście chodziło o Edytę Górniak i Justynę Steczkowską, które nieoficjalnie ze sobą rywalizują, co było widać między innymi w programie "The Voice of Poland". Odpowiedź Piasecznego była natychmiastowa:

Justyna Steczkowska.


Jak widać Edyta nie ma zbyt wielu fanów w branży. 

Zobacz: Edyta Górniak nagrywa singiel z gwiazdą The Voice? Zdradziło ich wspólne zdjęcie
 


 

Opalona Steczkowska na wielkiej gali:

Maria Sadowska wraca do The Voice of Poland
ONS
TV-Show
Znamy jurorów The Voice of Poland! Marysia Sadowska, Baron i Tomson, Piasek i... Już wiecie?
Znamy jurorów The Voice of Poland! Marysia Sadowska, Baron i Tomson, Piasek i... Już wiecie?

To już oficjalna informacja! Znamy jurorów programu The Voice of Poland. W jury zasiądą: Andrzej Piasek Piaseczny, Marysia Sadowska, Natalia Kukulska, Baron i Tomson.  Informacja została potwierdzona w dzisiejszym wydaniu "Pytania na Śniadanie". Przypomnijmy, że w "The Voice of Poland" nie zobaczymy już Edyty Górniak , która napisała fanom, że w tym czasie ma zaplanowane inne aktywności zawodowe, ani Justyny Steczkowskiej. Będzie wam ich brakować?   Czekacie na nowe odcinki The Voice of Poland? Kto waszym zdaniem sprawdzi się najlepiej w roli jurora?   Zobacz też:  Edyta Górniak rezygnuje z udziału w "The Voice of Poland"! Znamy jej plany na przyszłość​   Znamy jury! W jury zasiądzie Andrzej Piasek Piaseczny.   Oprócz niego Marysia Sadowska.   Natalia Kukulska zadebiutuje w programie.

Piasek wspomina wywiad z Leszczyńskim
ONS
Newsy
Piasek w programie Korwin wspomina wywiad z Leszczyńskim: Próbował mnie obrazić kilka razy
Jego reakcja była zaskakująca

Andrzej Piaseczny aktualnie promuje swoją nową płytę "Kalejdoskop". Z tego też powodu pojawił się między innymi w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie razem z prowadzącym wspominali zmarłą Annę Przybylską. Zobacz:  Piasek u Wojewódzkiego wspomina Przybylską: Minęło trochę czasu. Zawsze o niej mówię, gdy... Później muzyk zasiadł w fotelu w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej , "Magiel Towarzyski". Piasek opowiadał między innymi o dojrzałości muzycznej jaką nabył przez ostatnie lata i której efektem jest nowy krążek. Przy tej okazji wspomniał wywiad z Robertem Leszczyńskim dla jednej z gazet. Przyznał, że dziennikarz wtedy go skrytykował za nijakie utwory: Kiedyś miałem taką możliwość, żeby dać dosyć duży wywiad do jednej z gazet wiele lat temu. Przyszedł rozmawiać ze mną Robert Leszczyński, z którym prywatnie się lubiliśmy, ale artystycznie nie darzymy się sympatią. I zaczął rozmowę w taki sposób: A w ogóle to dla kogo to jest? Ja mu odpowiadam, że dla wszystkich. Wtedy on mówi, że dla wszystkich to nie ma takiego czegoś. Potem jeszcze usiłował mnie obrazić kilkukrotnie, a ja po prostu wstałem i wyszedłem.  Wiedzieliście o tym? Zobacz:  Pierwszy singiel "Zimowych piosenek" Piaska/Krajewskiego     Gwiazdy na pogrzebie Leszczyńskiego:  

Urodziny Edyty Górniak
ONS
Newsy
The Voice: Górniak zaśpiewa w półfinale. Nie będzie jedyną gwiazdą wieczoru
Wystąpi gość niespodzianka

W piątej edycji programu  "The Voice of Poland"  zostało już tylko 8. najlepszych uczestników, którzy w najbliższą sobotę zmierzą się w bitwie o finał. Jak co tydzień zaprezentują show na najwyższym poziomie, a widzowie będą mieli trudne zadanie zdecydować, kto zawalczy w ostatnim odcinku o tytuł najlepszego głosu w Polsce. To właśnie między innymi dzięki nim finalistka II edycji show,  Natalia Nykiel  miała możliwość nagrania swojego debiutanckiego singla.   Zobacz: Steczkowska to surowa trenerka. Miała nawet uwagi do faworytki Natalia pojawi się w sobotę w studiu The Voice, gdzie zaśpiewa utwór "Bądź duży", ale to nie wszystko. Niespodziankę dla swoich fanów i widzów programu przygotowała również jurorka,  Edyta Górniak . Gwiazda pojawi się na scenie, gdzie po raz pierwszy zaprezentuje swój najnowszy singiel "Glow On" na żywo. Będzie się działo! Zobacz: Półfinalistka The Voice miała poważny wypadek. Jej występ stoi pod znakiem zapytania Modne gwiazdy w drugim odcinku na żywo The Voice 5:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner